>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodnosci

Status
Zamknięty.
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Hehe dobrze powiedziane.

Ja osobiscie tez uwazam ze Stryyke ma tragiczna oferte ???? , ale jak juz wczesniej pisalem to on sponsoruje konkurs a nie inny buk. Stryyke wyplaca wygrana wiec...?! Wymaga. W ten sposob reklamuje sie i zdobywa potencjalnych graczy...

Takze na sile szukam typow, czasem odpuszczam dzien ale czasem dzien to za malo, bo cos co mnie interesuje gra za dwa;) daj cos innego i przegrywam...;) moja najlepsza seria to 4 trafienia.

Stad dalem sobie z dniem wczorajszym spokoj, bo poprostu ten konkurs mi nie odpowiada. Ale jednoczesnie rozumiem, ze regulamin jest taki jaki jest i sponsor jest taki jaki jest...nie mam do niego pretensji;)

pozdrawiam.
no ja tez przez oferte dalem poraz Kolejny NBA Detroit - Cavs na ktorym sie przejechalem i zakonczylem serie na 7 zdarzeniach... teraz sobie troche odpuszczam bo czas jest do 17 maja wiec niesadze zeby ktos trafil 15 meczy zrzedu a wiem ze to wlasnie bede ja XD
Sponsor jest jaki jest tez mi sie troche to nie podoba no ale co zrobic ... zawsze warto probowac:spokodfhgfh:
 
bdk 20

bdk

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. W temacie odnośnie zapisów do konkursu jest napisane tak : &quot;Przed przystąpieniem do konkursu MUSISZ mieć zarejestrowane konto w stryyke.
Kliknij na poniższy banner i załóż konto już teraz - otrzymasz ekstra bonus
Stryyke Bonus


Hmm, co to za bonus, bo ja jak narazie nic nie zauważyłem ????
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
A co jeśli mecz(chodzi mi o mecz tenisowy) nie zostanie rozegrany z powodu opadów deszczu ?? Czekac az mecz w koncu dojdzie do skutku czy tez podac nowy typ ??
 
blaugrana_88 0

blaugrana_88

Użytkownik
Niedawno zalogowałem się na tym forum. Biorę udział w konkursie survivor. ! typ trafilem i 2 wczoraj tez ale dzis zauwazylem ze nie ma tam tenisa w stryyke. Typ wszedl i mam pytanie czy w stryyke jest tenis a jezeli nie to moge wczorajszy typ potraktowac jako tą jednodniową przerwe? przypominam typ wszedł więc myślę, że to dobra propozycja. Chyba, że może jednak jest oferta tenisa w stryyke? czekam na odpowiedz ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie żebym się czepiał, ale kilku userów udowadnia, że z regulaminem konkursu nie miała wogóle przyjemności się zapoznać, a przy zapisie deklarowała jego znajomość... :|

Konkurs trwa do niedzieli, a niektórzy dziś zaczynają nową serię. Jaki to ma sens?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Regulamin nie zabrania podawania typów nawet jak już sie nie ma szans na zwycięstwo.


http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=31301
takie coś przejdzie? kolega sam sobie zmienił typ który potem wlicza w serie kwalifikująca sie do nagrody
Owszem nie zabrania, ale każdy ma swój rozum i wie, że podawanie typów w takim wypadku nie ma sensu, to chyba jasne, prawda?

Moim zdaniem nie przejdzie bo zmieniac typów nie wolno.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Może komuś tak sie podoba konkurs że podaje typy do końca, może chce sobie ponabijać posty, nie wiem. Ja odpadłem we wtorek na 6 poziomie to juz nie podaje :p
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
eheee..... fajnie. człowiek sie stara i bierze udział w konkursie, żeby na koniec usłyszec ze kasy nie bedzie. Zapisałem sie do konkursu i pozniej po prostu wylecialo mi z glowy zeby sie zarejestrowac na tej stronie. Zrobiłem to tydzień poźniej. Naprawde bardzo długo po czasie :/ Zresztą nie rozumiem po co mam zakladac tam szybciej konto jak i tak bym z niego nie korzystal gdybym nie zajął miejsca w pierwszej trójce. To jest dla mnie smieszny pkt regulaminu. To jest po prostu smieszne a zarazem tragiczne.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Śmieszne jest to, że sam siebie pozbawiłeś kasy... tak trudno było założyć konto? Kosztuje to coś? A regulamin jest po to żeby były jakieś zasady które się przestrzega.
Sam sobie jesteś winny...
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
taaaaa........ nooo rozumiem gdybym to smieszne konto zalozyl w dniu zakonczenia konkursu ale zrobilem to tylko tydzien pozniej. A zreszta mam na to ........
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
No to mogliście mi przelać nagrode za pierwsze miejsce. ???? A tak na poważnie... kasa na koncie. Dzieki ;]
 
S 1

stres

Użytkownik
Skoro gracze z pierwszej trojki zostali zdyskwalifikowani za zlamanie regulaminu nagrody chyba powinni otzrzymac kolejni gracze z rankingu?
Dlaczego ma byc tylko jedna osoba nagradzana skoro, skoro w puli nagrod byly trzy nagrody?
 
S 1

stres

Użytkownik
No to mogliście mi przelać nagrode za pierwsze miejsce. ???? A tak na poważnie... kasa na koncie. Dzieki ;]

Moim zdanie oczywiscie powinienles dostac nagrode za pierwsze miejsce, bo na nie wskoczyles po dyskwalifikacji. Nie znam przypadku, w ktorym komus odebrano jakis medal w zawodach po dyskwalifikacji i nikomu go nie przyznano. Nawet ostatnio polskiej sztafecie po 5 latach zostal przyznany brazowy medal mimo, ze zawody skonczyli wowczas na 4 miejscu. To przez dyskwalifikacje Amerykanow.
To tylko moja opinia w tej sprawie.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Moim zdanie oczywiscie powinienles dostac nagrode za pierwsze miejsce, bo na nie wskoczyles po dyskwalifikacji. Nie znam przypadku, w ktorym komus odebrano jakis medal w zawodach po dyskwalifikacji i nikomu go nie przyznano. Nawet ostatnio polskiej sztafecie po 5 latach zostal przyznany brazowy medal mimo, ze zawody skonczyli wowczas na 4 miejscu. To przez dyskwalifikacje Amerykanow.
To tylko moja opinia w tej sprawie.
po 5 latach otrzymasz nagrode ... zadzwonia do ciebie :jezora::spokodfhgfh:
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Moja dlugosc seri wynosila 7(jako 2 bodajze)... wiec chyba bym nagrode otrzymal ale olalem sprawe i niechcialo mi sie nawet wpisywac z lenistwa heh :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom