>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności...

marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Witam. Kiedy uzupełnicie listę zwycięzców z poprzednich kolejek bo bałagan powoli się robi ????
Lista zostanie wysłana już na końcu z oficjalnymi wynikami. Uzupełnię pewnie dziś wieczorem. Nie chcę, by później ktoś się obudził, bo punkty się nie zgadzają.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Siemka! W 8 kolejce chyba powinienem mieć -50 zamiast 0. Zawsze gram uczciwie, więc zgłaszam tutaj do poprawki ;)
Poprawione, dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Czyli loginy dopiero wysyłać na koniec konkursu bo teraz się nie opłaca takto bo jeszcze się gdzieś zagubi czy wysłać teraz login jak wolicie ?
Na koniec
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
oj nie wysłałem jeszcze loginu za wygranie 8 kolejki :p mogę wysłać po podsumowaniu konkursu, bo w generalnej też się na nagrodę załapię ? ???? bo była wcześniej mowa, że razem będą wysłane listy za ostatnie kilka kolejek i generalkę
Tak, wyślij już.
 
J 5

jastov

Użytkownik
Wysyłać loginy za klasyfikacje generalną?
Chciałem jeszcze dopytac jak wyglądac bedą freebety. 150 zł to ponad 36 euro czyli freebet będzie jeden czy np. dwa (30e i 6e)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wysyłać loginy za klasyfikacje generalną?
Chciałem jeszcze dopytac jak wyglądac bedą freebety. 150 zł to ponad 36 euro czyli freebet będzie jeden czy np. dwa (30e i 6e)
Login możesz wysłać. Co do drugiego pytania to musisz kierować je do Marcina, bo nie mam pojęcia.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dostałem ostatni login. Listę wysłałem Marcinowi więc z mojej strony to wszystko. Dzięki wszystkim za udział.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom