>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

hajduk 124

hajduk

Forum VIP
no i niestety znowu dziś w trasie i 3 raz nie zatypowałem... ???? Także dzięki za konkurs i jednocześnie przepraszam, ale kiedy tylko mogłem to typowałem.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
drugi etap bedzie losowy czy dobierany z miejsc w tabeli? 1-4 2-3 itp
Osoby które zajmą 1. miejsce w grupie na pewno będą rywalizować z osobą z 4. miejsca. Nie powiem tylko która grupa z którą żeby była niespodzianka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W Grupie E z powodu awarii Excela ;) - User AcT ma 4 pkt za dużo, poza tym powinno być dobrze, bo już sprawdzałem na trzeźwo
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
w grupie E przed ostatnią kolejką sytuacja ciekawa bardzo - walka się rozegra, bezpośrednio bądź korespondencyjnie ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dzisiaj końca dobiegnie faza grupowa. Opiekunowie poszczególnych grup postarają się najpóźniej do jutra podliczyć wszystko i przedstawić końcową klasyfikację.
Awans do rundy pucharowej
z każdej grupy uzyska cztery osoby.
W przyszłym tygodniu ligi hokeja w Europie n ie grają z uwagi na przerwę na mecze międzynarodowe. Faza pucharowa rozpocznie się więc 14 lub 15 lutego, o czym poinformujemy użytkowników Prywatnymi Wiadomościami. Wszelkie n iezgodnoś ci pytania wątplw ości należy zgłaszać w tym temacie.
Dziękujemy wszystkim, z którymi żegnamy się po fazie grupowej - powodzenia w przyszłości dzięki za grę do końca.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
maciekpoland chcemy zapewnić grającym w kolejnej rundzie komfort wyboru typów z jak najszerszej oferty. Nie mam żadnej pewności jakie i ile meczów będzie w ofercie Sportingbet, nie każdy ma też możliwość i chęć typowania NHL wieczorem. Wolimy więc wybrać pewniejszą opcję nie narażać się na dni gdzie &quot;nie ma co typować&quot; i przeczekać luźniejszy tydzień.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Grupa F podliczona do końca. Gratuluję osobom, które awansowały. Szczególnie zakladowej - rzutem na taśmę. Współczuję natomiast easyemu, który mimo wysokiego AKO, przegrał ostatni pojedynek.
Powodzenia w kolejnych fazach turnieju.
PS Akselek mimo odpadnięcia, pamiętaj, że wygrałeś piwka, pokonując mnie ???? Na zlocie dojdzie do oficjalnego wręczenia nagrody.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Fakt, w grupie A był błąd, ale teraz powinno być ok, mam nadzieję, że już wszystko gra.
 
kasaartura 1

kasaartura

Użytkownik
OK. Dzięki.
Grupa A była dosyć wyrównana i zaważyły niewielkie detale.
Jestem ciekaw jak wygląda drabinka turnieju
Jest 6 grup, z każdej wychodzi po 4 zawodników, czyli 24 osoby, a nie 32?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Grupa A podliczona do końca + tabelka. Gratulacje dla zwycięzców.
Dziś wieczorem lub jutro rano pojawi się temat z parami na I rundę play-off.
Podamy też termin wznowienia rozgrywek.
Moderatorzy postarają się poinformować uczestników poprzez Prywatne Wiadomości.
 
Do góry Bottom