>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

odi 2,3K

odi

Forum VIP
Grupa A - podliczona cała pierwsza runda (7 kolejek) + tabela.
Korzystając z okazji, że rozpoczęliśmy już rundę rewanżować pragnę przypomnieć wszystkim uczestnikom o dwóch ważnych rzeczach:
Warunki otrzymania nagrody: 1) Użytkownik musi wykazywać aktywność na forum 2) Gracz musi posiadać aktywne konto w Sportingbet. Oznacza to, iż na koncie gracza w ostatnich 90 dniach musiał wpłynąć depozyt.
Zachęcamy więc do działalności w działach merytorycznych na forum, oraz do korzystania z Sportingbet
Do tej pory wszystko idzie zgodnie z planem, nie odnotowaliśmy większych problemów, dziękujemy za odpowiednie podejście do konkursu.
Z grup awansuje 4 najlepsze osoby, za podwójne zwycięstwo (w meczu i rewanżu) przyznajemy dodatkowy punkt.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
A jeszcze mam pytanie odnośnie rewanży, bo niektóre osoby to stosują. Czy trzeba zapisywać wynik z pierwszego meczu między tymi samymi zawodnikami? Bo w regulaminie nie ma takiego zapisu.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
A jeszcze mam pytanie odnośnie rewanży, bo niektóre osoby to stosują. Czy trzeba zapisywać wynik z pierwszego meczu między tymi samymi zawodnikami? Bo w regulaminie nie ma takiego zapisu.
Nie trzeba ;) wszystko jest zapisane w poście z terminarzem więc bezstresowo ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Ok dzięki za info. Tak patrzę tabelę i chyba mam 3 pkt za dużo ???? Jeżeli tabela jest po 7 kolejkach to mam 5 wygranych czyli 15 pkt.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Grupa E do 10. podliczona, ale bez tabelki - ta jutro do 12. kolejki włącznie.
jest i tabelka do 12. kolejki włącznie, dodane bonusy, dodane punkty za przegrane w początkowych fazach z nietypującymi, więc sprawdzajcie punkty.
 
Do góry Bottom