>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Jakby ktoś zastanawiał się nad tym obrotem to może nacisnąć wypłatę i sprawdzić ile środków nie jest zablokowanych. U mnie nie było 5x ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jakby ktoś zastanawiał się nad tym obrotem to może nacisnąć wypłatę i sprawdzić ile środków nie jest zablokowanych. U mnie nie było 5x
U mnie jest na pewno...
I żeby było ciekawie dziś na czacie Pan z obsługi powiedział mi, że kurs minimalny to 1,50 i że niby każde pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs powyżej 1,30 co powodowałoby, że wiele kuponów mi nie siądzie do obrotu bo grałem kursy np 1,40 i 1,20...Jak to w końcu jest ?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Heh przeprowadziłem kolejną rozmowę z czatem...
Okazało się, iż warunki są jeszcze inne...
Kurs każdego zdarzenia na kuponie musi być 1,30 i to jest właściwie tyle...Natomiast nie można zagrać np dubla 1,30 i 1,25 bo 2gie zdarzenie ma poniżej 1,30. Ale singla 1,30 można zagrać. Gdzie tu logika ? Trochę lipa, że mieliśmy podane inne informacje, bo ja osobiście grałbym inaczej...Nauczka, że warto jednak zawsze przed rozpoczęciem pytać się na czacie...
Chyba, że Marcin-Odra dostałeś inne informacje na ten temat a co innego mówią mi na czacie ? Bo szczerze nie wiem już co grać...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W oficjalnych bonusach to faktycznie, minimalny kurs zdarzenia 1.50.
Przy innych bonusach np. za konkursy to kurs obrotu można manualnie ustawić na np. AKO 1.50, czy min kurs 1.30 w zakładach kombinacyjnych.
Widocznie po nowym roku zaszły jakieś zmiany, muszę się dopytać.
Zobacz ile masz do wypłacenia w sekcji wypłaty i powinieneś się zorientować czy Ci zaliczyli czy nie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zobacz ile masz do wypłacenia w sekcji wypłaty i powinieneś się zorientować czy Ci zaliczyli czy nie.
Nie mogę wypłacić nic. Przejrzałem kupony i niestety większość z nich była grana kursami ok. 1,40-1,60 i na dobitkę 1,20. A ta dobitka powodowała, że kupon nie brał udziału w obrocie :;/:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zaszła zmiana, kurs minimalny 1.50. W przypadku kuponu singiel - zdarzenie min 1.50. W kupnach kombinacyjnych minimalny kurs sekcji - 1,50. (żądne 1,30, czy 1,20)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Olaboga...Marcin to ja już nie wiem co mam grac jak mam grać i jaki mam na chwilę obecna obrót...A Pan Martin I na chacie 5 razy mi powtarzał to samo i beształ czy umiem czytać jak go wypytywałem o obrót i potwierdzał 1,30...
W przypadku AKO w takim razie może być 1,30 i 1,30 co razem daje ponad 1,50 ?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Z tego co ja wiem od działu marketingu to minimalny kurs zdarzenia 1,50 i tego raczej bym się trzymał.
Tylko, że poprzednio Pan na chacie Martin I. poinformował mnie, że nie jego wina, że ktoś na forum mnie źle poinformował...Po prostu już nie wiem jak grać, żeby obrócić ten bonus.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tylko, że poprzednio Pan na chacie Martin I. poinformował mnie, że nie jego wina, że ktoś na forum mnie źle poinformował...Po prostu już nie wiem jak grać, żeby obrócić ten bonus
Graj jak uważasz, chciałem dla Was dobrze, czyli zamiast freebetów bonus to źle wyszło...
Grając typy równie lub większe 1,50 na pewno zaliczą.
W następnych konkursach ze sportingbet będą freebety i nie będzie problemów.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Graj jak uważasz, chciałem dla Was dobrze, czyli zamiast freebetów bonus to źle wyszło... Grając typy równie lub większe 1,50 na pewno zaliczą. W następnych konkursach ze Sportingbet będą freebety i nie będzie problemów.
No najlepiej Marcin się obrazić...Osobiście podziękowałem za zmianę nagrody na bonus a nie freebet, ale ewidentnie coś nie dograliście ze Sportingbetem, a to nasza wina nie jest. Ogólnie odkąd próbuje obrócić tym bonusem usłyszałem już 4 wersje obrotu. Ja wiem, że najłatwiej jest grać single po 1,90 i problem z głowy, ale osobiście mam inny styl obrotu bonusami i źle na nich nie wychodzę stąd tak drążę temat. I naprawdę nie rozumiem gdzie powstał problem. Wystarczy ustalić jedną wersję obrotu i po sprawie. Tymczasem Martin I. co innego Zdzisław I. co innego no i tu na forum co innego. Bez nerwów, ale taka jest prawda, że powstał chaos.
Po Twoim wpisie przeprowadziłem jeszcze jedną rozmowę tym razem ze Zdzisławem I.:
Zdzislaw I: Niech sie Pan trzyma ze single po 1.5 a w AKO 1 x 1.5 i reszta powyzej 1.3
Zdzislaw I:
To razem bedzie dawalo wystarczajace AKO do popchniecia obrotu
You:
no dobrze,ale skąd taie problemy w ustaleniu obrotu ?
You:
1wszy raz sie z czyms takim spotykam...
Zdzislaw I:
Bo tak
Zdzislaw I:
Na forum nie dokonca wiedza jaki wyznaczyli
Zdzislaw I:
A my jako Sportingbet mamy swoje wlasne wymogi przy bonusach Zdzislaw I: Ale to nie jest od nas bonus, wiec ich wersja jest nadrzedna
You:
hm. no nic to 1,50 single a jesli ako to jedno ze zdarzen 1,50 a reszta powyzej 1,30...
Zdzislaw I:
Tak poprosze i przykro mi ze takei zamieszanie wyniklo
You:
no szkoda, bo po prostu od 2 tygodni nie wiem jak grac...no ale nic przyjmijmy to co dzis ustalilismy.
Czyli stanęło na tym, że jeśli gramy singla to 1,50 a jeśli AKO to jedno ze zdarzeń 1,50 a pozostałe powyżej 1,30...
 
Do góry Bottom