>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
A jak z typami handicup, ktore wychodza na remis? Liczymy jako zwrot. Oczywiscie bralem pod uwage handi do polowy, gdzie nie bylo mozliwego remisu w handi - tylko 1 lub 2.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wejdź sobie w Sportingbet i zobacz. HC do przerwy są 3 różne opcje. 1 2 i X. Czyli jeśli dałeś np -4 na którąś z drużyn to niestety masz za to minus, bo była opcja X.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Rzeczywiscie. Handi do przerwy jest jako pelna liczba i zawierac mozna zaklady 1x2, w takim wypadku minus. Sorry za zamieszanie. A ten wyscig do 10 pkt ktos stawial?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Witam, bardzo proszę o zmianę typu nr 1 w kuponie #6, ponieważ przeciwnik dodał wcześniej ten typ (nie odświeżyłem strony przed samym dodaniem, a przeciwnik dodał typki w czasie pisania przeze mnie posta)
#6

Rosa Radom v Energa Czarni Slupsk - 2 @ 1,5
Besiktas v Turk Telekom - over 152,5 @ 1,85
ALBA Berlin v Phoenix Hagen - over 168,5 @ 1,85
Artland Dragons v Brose Baskets - 2 @ 1,25
Kotwica Kołobrzeg v Asseco Prokom 2 @ 1,285
AKO: 8,25

Sportingbet
na
#6
Żalgiris v Triumph Lyubertsy - Żalgiris over 88,5 @ 1,833
Besiktas v Turk Telekom - over 152,5 @ 1,85
ALBA Berlin v Phoenix Hagen - over 168,5 @ 1,85
Artland Dragons v Brose Baskets - 2 @ 1,25
Kotwica Kołobrzeg v Asseco Prokom 2 @ 1,285
AKO: 10,08
Sportingbet
Link do posta: http://forum.bukmacherskie.com/f399/grupa-12-a-82645.html#post3127049
Z góry dzięki ????
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Nie chcę się czepiać, ale mój rywal (zresztą mod tego konkursu!) nie przestrzega regulaminu: Każdy użytkownik musi podliczyć swój bilans do godziny 23:59 ostatniego dnia kolejki (znaczy niedzieli). Każdy niewysłany typ/typ ponad normę lub typ, dla którego nie będzie znany wynik (w sensie nie będzie podliczony w temacie) do niedzieli do 23:59 będzie liczony jako ⛔ 100 punktów.
On edytował swoje podliczenie już po północy, dlatego moim zdaniem ten ostatni typ powinien mu być liczony jako -100 (zgodnie z regulaminem) - no chyba, że ten regulamin nie jest jednakowy dla wszystkich i są równi i równiejsi.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jeśli przeciwnik zagrał czyste zwycięstwo drużyny A czy mogę zagrać HC ujemny na drużynę A czy jest to traktowane jak powtórzenie typu ?
 
Do góry Bottom