>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
O 0

omnibal

Użytkownik
Witam, proszę o poprawienie mojego postu w typach na dzień 02.12.2014
typy-dnia-2-12-2014-wtorek-115737-3.html#post4934073
(Niestety nie mogę podawać linków, gdyż nie mam jeszcze 20 postów na forum, więc daje końcówkę linku:/)
Nie podałem Buka, którym jest Bet365.

Zrobione.
//psotnick
 
S 10

sardyn16

Użytkownik
Proszę o dodanie bukmachera Expekt w moim poście:
/f43/typy-dnia-2-12-2014-wtorek-115737.html#post4932913
Nie wiem czy jest możliwość również dodania go do tego postu i zaliczenia jako poprawnego typu:
/f43/typy-dnia-1-12-2014-poniedzialek-115694.html#post4930454

Tylko w drodze wyjątku.
//psotnick
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina: 15:45
Spotkanie: Rubin Kazań - Zenit St. Petersburg
Typ: over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, typ wyżej to typ na dzień dzisiejszy. Nie pokazuje w nim bukmacher z jakiego zagrałem - jest nim UNIBET , proszę o poprawienie tego przez osobę prowadzącą oraz usunięcie jednego z postów (podwójnie wysłałem ten sam post)
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-3-12-2014-sroda-115787-2.html#post4936852
Sprawa opisywana setki razy, buk w obu postach widoczny jak należy....
Pod tym linkiem wszelkie odpowiedzi na Twoje wątpliwości..
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post4827846

//psotnick
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam,

Źle został podliczony mój typ dnia z 02.12.2014 #37. Typ nie był &quot;powtórzony&quot; proszę o sprawdzenie
Przy udziale w konkursie konieczne jest zapoznanie się z regulaminem:

- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia - Wisła 1 @ 2,00 to User B może podać typ Legia -1 - Wisła 1 @ 3,00
- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia -1 - Wisła 1 @ 3,00 to User B nie może podać typu Legia - Wisła 1 @ 2,00
Wcześniejszy typ na United

Twój typ

Kolejnym razem bądź przekonany, że znasz regulamin, a wszystko będzie w porządku.

Powodzenia.
 
rush 17

rush

Użytkownik
Prosze o usunięcie mojego typu z typów dnia w 3.12.2014, ponieważ pomyliły mi się dni - to spotkanie odbędzie się dopiero jutro.
Nie mogę wstawić linku, bo nie mam jeszcze konkretnej ilości postów. Mój post jest na 4 stronie.
// Usunięte - wyjątkowo. Benek.
 
J 15

jogabonito

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie Typów Dnia. Jeśli ktoś postawił, że drużyna A wygra jedną bramką z drużyną B, to czy mogę postawić, że drużyna B wygra spotkanie rozpoczynając je z handi +2 ? Czytałem regulamin, jednak mam małe wątpliwości, które mam nadzieje, że zostaną przez kogoś rozwiane ;)
Nie wiem czy dobrze rozumiem..
drużyna A wygra jedną bramką z drużyną B,
Dokładnie jedną bramką? Przecież to zupełnie inny typ od handi, więc czemu byś nie mógł.
//psotnick
 
J 15

jogabonito

Użytkownik
Pomyślałem tak, bo w przypadku zwycięstwa drużyny A jedną bramką, ja również wygrywam, w przypadku remisu i zwycięstwa, wygrywam tylko ja, a w przypadku zwycięstwa więcej niż jedną bramką drużyny A nikt z dwóch graczy nie wygrywa. A czytając regulamin o kombinacjach, doszedłem do wniosku, że powstał on z myślą o &quot;sprytnych typach&quot; pod koniec miesiąca(chyba wiadomo o co mi chodzi ) Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź ;)
 
J 15

jogabonito

Użytkownik
Z tego co wiem to przy azjanach jest możliwy zwrot połowy stawki, ale w typach dnia z 6.12 (3 strona) w takim typie : Man. City (-1.0,-1.5 ) AH, dostałem -100, chociaż wydaje mi się, że powinno to być -50, ponieważ padł wynik 1:0 dla City, tak więc w pierwszym przypadku jest remis, a za to jest zwrot. Czy ktoś może się ustosunkować do tego, być może się mylę. Pozdrawiam.
PS: Usuńcie post w podliczaniu typów. Poyebao się ????
Racja, juz poprawione.
//psotnick
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Chciałbym się odnieść do typu: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-12-2014-sroda-116043.html#post4956435. Typ może i ma jakieś podstawy do bycia dobrym, ale do cholery kiedy piszecie analizy ludzie sprawdźcie chociaż kto wraca po kontuzji, kto jest zawieszony i jak to generalnie wygląda. Również mówimy tutaj o sytuacji w grupie. Gdyby nie to, że mówimy o lidze mistrzów, a nie chociażby lidze hiszpańskiej (której nie oglądam często), to chłop wprowadziłby kogoś w błąd (a szczególnie mnie). Oczywiście nie chcę być nie miły, ale sport tak jak i obstawianie to dyscypliny, w których szczegół decyduje o wyniku. Dobrej nocy!
 
H 19

herranq9

Użytkownik
W moim typie dnia chcialbym jeszcze dodac informacje &quot;Zapomnialem dodać, ze sochaux zdobylo najwiecej punktow na wyjezdzie z calej ligi w tym sezonie.&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom