>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
No a może ktoś by się wytłumaczył z pustych słów które napisał cyt&#39;&#39;
Grzesio // w środę-czwartek rano zarzucę tabelę - przepraszam za zwłokę ...
No a dziś jest piątek i ani mru mru co jest ?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
No a może ktoś by się wytłumaczył z pustych słów które napisał cyt&#39;&#39;
Grzesio // w środę-czwartek rano zarzucę tabelę - przepraszam za zwłokę ...
No a dziś jest piątek i ani mru mru co jest ?
Nie widzę powodu by się tłumaczyć.
Musicie zrozumieć, że tabelę robi człowiek, nie system, człowiek ów ma swoje życie i nie zawsze idzie wszytko po jego myśli.
Przyjdzie pora, tabela będzie, kiedyś jej nie było? Na ten moment mogę wam powiedzieć, że jeszcze trochę musicie poczekać.
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Mam pytanie. Czy można dostać kiepską analize kilka dni po rozstrzygnięciu zakładu? Przytrafiło mi się takie coś,pisałem do moderatora który ją przyznał lecz mnie zbył. Jak to w końcu z tym jest?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Oczywiście, że może... Nie każdy ma czas, żeby przeglądnąć wszystkie posty na dany dzień i wklepać &quot;kiepską analizę&quot;, a przy podliczaniu, to już jednak zwraca się uwagę na takie rzeczy.
 
P 39

piku

Użytkownik
Mniejsza z tabelą bo ona i tak będzie prędzej czy później. Gorzej, że są w tym miesiącu typy nietrafione a ostatecznie zweryfikowane jako wygrane ????
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Mniejsza z tabelą bo ona i tak będzie prędzej czy później. Gorzej, że są w tym miesiącu typy nietrafione a ostatecznie zweryfikowane jako wygrane ????
Linki jeśli można prosić
Pozniej będa narzekania , że wygral kto inny bo mu mod żle podliczył typ.
Konkrety...
Tabele postaram sie wrzucić max jutro rano.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Nie widzę powodu by się tłumaczyć.
Musicie zrozumieć, że tabelę robi człowiek, nie system, człowiek ów ma swoje życie i nie zawsze idzie wszytko po jego myśli.
Przyjdzie pora, tabela będzie, kiedyś jej nie było? Na ten moment mogę wam powiedzieć, że jeszcze trochę musicie poczekać.
Ja nie jestem zbytnio zainteresowany tabelą, ale rozumiem wszystkich, którzy są.

Czy jeżeli jeden z moderatorów ma jakiś delay, to problemem jest, by ktoś inny zmontował tabelkę? Czasami moderatorzy są bardzo restrykcyjni przy postach typerów, dlatego wymagajmy pewnych standardów w obie strony. I nie jest to żadna wbita tylko uprzejma prośba i zapytanie o możliwą rotację wśród zadań moderatorskich. Pozdrawiam cały zespół moderatorów.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Dzisiaj będzie spokojnie.
Ja miałem sesje prawktycznie do wczoraj , adqs (który jak było widać też robi tabele) też nie mógł.
@toolmajster - nie wszyscy są obyci z Excelem że tak powiem :p A i tak taką skuteczność typów przy niektórych &quot;agentach&quot; trzeba liczyć ręcznie po nałapią kiespkich analiz lub kar
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jest tutaj Mod? Co sie dzieje z forum &quot;typy dnia&quot; co drugi post to jakies pier**nie i spam, ludzie cytuja sobie innych uczestnikow, zaczynaja dyskusje itd...moze ktos ten burdelino posprzatac by mozna bylo to jakos czytac ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom