>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
J 216

jeckob10

Użytkownik
Mam pytanie.W moim typie na dzień wczorajszy postawiłem na Pacos Ferreira w meczu z Estoril.Mecz nie został dokończony gdyż nad boiskiem pojawiła się wielka mgła.I teraz mam pytanie.Jak będzie klasyfikowany ten typ.Jak zwrot? Czy może gdy ten mecz zostanie zaliczony gdy będzie dokończenie spotkania? Czy może dostanę -100j za nietrafienie typu? Nie orientuje się na jakiej działa to zasadzie dlatego proszę o odpowiedź.
kapszti // Otrzymasz zwrot za ten typ czyli 0pkt
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Do poprawki mój post, bo taki kurs jest oczywiście na gospodarzy i ja stawiam na gospodarzy, lecz niestety nie wiem czemu nacisnąłem 2. Proszę o poprawienie, z góry dzięki !
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-02-02-2013-sobota-87530-2.html#post3367303

prosiłbym o poprawienie zakładu na plus, ponieważ zakład nie został rozliczony przez bukmachera którego podałem jako zwrot tylko zakład został zrealizowany następnego dnia a zakończył się pomyślnie. Jak wiadomo zawody zostały przełożone na następny dzień ale zakłady były nadal zaksięgowane i bukmacher nie zwracał pieniędzy.

Pozdrawiam

by scotratez​
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-02-02-2013-sobota-87530-2.html#post3367303

prosiłbym o poprawienie zakładu na plus, ponieważ zakład nie został rozliczony przez bukmachera którego podałem jako zwrot tylko zakład został zrealizowany następnego dnia a zakończył się pomyślnie. Jak wiadomo zawody zostały przełożone na następny dzień ale zakłady były nadal zaksięgowane i bukmacher nie zwracał pieniędzy.

Pozdrawiam

by scotratez​
Tutaj masz odpowiedź: http://forum.bukmacherskie.com/f43/pytania-propozycje-niezgodnosci-52585-123.html#post3369340

Z Twojej strony żadnej prośby nie było więc masz zwrot i tyle w temacie.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Tutaj masz odpowiedź: http://forum.bukmacherskie.com/f43/pytania-propozycje-niezgodnosci-52585-123.html#post3369340
Z Twojej strony żadnej prośby nie było więc masz zwrot i tyle w temacie.
Przepraszam ale skąd miałem wiedzieć że przekładanie zawodów oznacza fakt że mam wysłać prośbę o przesunięcie typu na następny dzień skoro logiczne jest że skoro bukmacher którego podałem typ nie anulował to oznacza że jest w grze. Proszę pokazać mi zapis w regulaminie typów dnia w którym jest taki punkt w którym należy zgłaszać moderatorowi przesunięcie typu na następny dzień skoro nie został anulowany przez bukmachera. Wydaje się być logiczne że jest w grze skoro bukmacher go nie rozliczył. Ktoś kto zagrał typ który podałem wygrał a ja tu mam zwrot. Gdybym wiedział że należy powiadomić to bym powiadomił, ale skąd miałem wiedzieć? Typy powinny być rozliczane według bukmachera którego się podaje.
kapszti // To skoro zawody były przełożone to można było się przecież zapytać, jak to jest rozstrzygane w naszym konkursie, prawda? Jedna z osób tak zrobiła i jakoś korona jej z głowy nie spadła. Dostałeś zwrot, jak i wiele innych osób i musisz to zaakceptować, bo zmiany decyzji nie będzie.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Po co miałem pytać skoro nie ma takiego zapisu w regulaminie a bukmacher sam typu nie rozliczył jako zwrot? Logika. Miałem wertować całe forum żeby znaleźć taki przykład? Brak konsekwencji. Absolutnie się z tym nie zgadzam i uważam że to niesprawiedliwe. Proponuje moderatorowi trzymania się regulaminu. Tyle ode mnie.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
coś kiepsko Wam idzie z podliczaniem typów.. proponuje tabele też już skombinować; fajnie byłoby co 5 dni ją aktualizować - jak potrzebujecie pomocy to jestem chętny ????
 
davidson 59

davidson

Użytkownik
niestety nie moge podan linku do analizy bo nie mam jeszcze 10 postow ale na drugiej stronie podalem typ.w momencie pisania analizy nie zobaczylem ze ktos podal taki sam typ jak ja. jesli jest szansa zeby zmienic na Central Coast over 1,5 bramki po 1,61 w bet365 bylbym bardzo wdzieczny
 
bd69 13

bd69

Użytkownik
mam pytanie, czy jest możliwość &quot;otwierania&quot; tematów z typami dnia na kolejny dzień wcześniej niż teraz, np, już w południe dnia poprzedniego.. chodzi mi głównie o typy na wydarzenia tj. NBA, NHL, NFL... mecze często zaczynają się o 0:00, 1:00, czy 2:00, czyli jest to już u nas kolejny dzień, a jak temat jest otwierany późno to raz że jak ktoś chce zaproponować typ to ma mało czasu, ale co najistotniejsze forumowicze częst trafiają na te typy kiedy zdarzenia już się skończyły.. dzięki
 
rudywszarz 21

rudywszarz

Użytkownik
witam mój typ na czwartek 7.02 jest do skasowania...Seppi zrezygnował z turnieju...chciałbym zapytać czy mogę oddać w zamian za to jeszcze jakiś typ naa dzisiaj???
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
niestety nie moge podan linku do analizy bo nie mam jeszcze 10 postow ale na drugiej stronie podalem typ.w momencie pisania analizy nie zobaczylem ze ktos podal taki sam typ jak ja. jesli jest szansa zeby zmienic na Central Coast over 1,5 bramki po 1,61 w bet365 bylbym bardzo wdzieczny
Zrobione.

Prosze o skasowanie mojego 2 typa dnia z racji iz dodałem ten sam ale gosciu wyzej niedodał buka
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-07-02-2013-czwartek-87718-2.html

ps. Siadło ładnie ????
Musiałem skasować Twój post numer 1, gdyż Twoja prośba nastąpiła już po rozegraniu tego spotkania, czyli wiedział o wyniku tego spotkania. Będzie liczony ten drugi post i tyle.

mam pytanie, czy jest możliwość &quot;otwierania&quot; tematów z typami dnia na kolejny dzień wcześniej niż teraz, np, już w południe dnia poprzedniego.. chodzi mi głównie o typy na wydarzenia tj. NBA, NHL, NFL... mecze często zaczynają się o 0:00, 1:00, czy 2:00, czyli jest to już u nas kolejny dzień, a jak temat jest otwierany późno to raz że jak ktoś chce zaproponować typ to ma mało czasu, ale co najistotniejsze forumowicze częst trafiają na te typy kiedy zdarzenia już się skończyły.. dzięki
W najbliższym czasie nie przewidujemy takowych zmian.

witam mój typ na czwartek 7.02 jest do skasowania...Seppi zrezygnował z turnieju...chciałbym zapytać czy mogę oddać w zamian za to jeszcze jakiś typ naa dzisiaj???
Zrobione. Tak masz możliwość podania typu zastępczego na dzisiaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom