>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
proszę o zmianę kursu w typie z 1,99 na 1,93- pomyliłem się chodzi o typ w typach dnia na czwartek czyli 24.01.13, nie mogę dać linka bo jeszcze nie napisałem 10 postów na forum
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
jeśli jest szansa to chciałbym dodać do mojej poniedziałkowej (28.01)analizy że Burton wygrał w tym roku z Capkoviciem (292 ATP ), Karlovicia ( 103 ATP ) i Tatsume Ito ( 84 ATP)
Ja zapomniałem wpisać tą ważną rzecz a jak ktoś przeczyta to się może zdecyduje
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
no i jeszcze jedna sugestia , żebyście aktualizowali tabele teraz często bo tam wyrównana czołówka i przydałobyy sie wiedzieć co trzeba dawać żeby wygrać...
 
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Mam pytanie - czy mogę w tym konkursie wykorzystywać swoje analizy z podobnego konkursu z innego forum, czy muszę przygotowywać odrębną analizę dotyczącą innego spotkania?
kapszti // Możesz ale żeby to na pewno były Twoje analizy
 
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Jasne, że moje - nigdy w życiu nie skopiowałem niczyjej analizy, choć rozumiem Twoje obawy, bo jestem tu na forum nowy ;)
Dzięki za odpowiedź i zarazem witam ????
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
yscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings
Typ: Końcowe zwycięstwo ( 1 )
Kurs: 1.68
Bukmacher : Pinnacle Sports
Analiza:

No niestety wypadl mi obóz i trochę zaniedbalem te typki moje najlepsze. W końcu znalazlem trochę czasu na napisanie. Po przerwie ze wzgledu na poniedzialkowa uboga oferty zdecydowalem się na NHL. Chicago jak do tej pory idzie jak burza. Na 5 spotkan 4 wygrali pewnie a jedno po dogrywce. Z bilansem 20:12 i 10 punktów. Natomiast Detroit w tym sezonie prezentuje się w kratkę. 1 zwycięstwo , 1 po dogrywce i 2 porażki. W h2h obu drużyn gdy Chicago bylo gospodarzem na ostatnich 5 meczy, Bilans 3-0-2. Wszystkie argumenty przemawiają za dzisiejszymi gospodarzami, wiec faworytami meczu są a jak się potoczy zobaczymy.
Ewentualnie można w meczu zagrać czysta 1, under 5.5 .
Powodzenia.

-100
____________

Z jakiej racji -100 kiedy Chicago wygralo ten mecz po dogrywce czyli prawidlowy bet, proszę o poprawienie ;)
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
witam. mam ogromną prośbę, chodzi o mój typ w typach dnia na środe a konkretnie na handicap -1 na barcelone. wczoraj byłem w jakimś amoku gdy dodawałem posta i wystaawiłem najniższy kurs spośród bukmacherów które wystawiło bet365. jeśli to możliwe to prosiłbym na zmiane kursu na 4.05 jaki serwuje unibet. walczę o zwycięstwo w typach dnia a stawka jest bardzo wyrównana i takie 60 punktów może decydować o moim sukcesie końcowym. typ pozostawiam bez zmian. myśle że to tylko zabawa i pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ale jak Ty sobie to wyobrażasz, że będziemy typy zmieniać, bo kursy są inne w innym bukmacherze. To może w takim razie każdemu zmienimy typ, co by miał kilka punktów więcej?... Jak się podaje typ, to się bierze najkorzystniejszą linię/kurs, a nie potem po kilkunastu godzinach zmienia decyzje.
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Ale kursy sie nie zmienily od wczoraj....dowodem na to jest to ze bet365 trzyma to samo czyli nie ma podstaw do zmiany kursu wiec inne buki tez nie zmienialy...niekt nie prosi co chwile o zmiane kursow, ja mam logiczny powod...co innego gdyby sie zmienily kursy...ja po prtostu pisalem na szybko w p-racy analize i nie popatrzylem na inne buki...co wam zalezy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom