>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
saluto1981 18

saluto1981

Użytkownik
Witam. Typuje z Wami od niedawna i jeszcze nie wszystko rozkminilem. Nie wiem
np. jak podac link do mojego blednie zapisanego posta w dziale TYPY DNIA. Podalem
w nim typ na dzien nastepny (15 maja). Moje pytanie : czy da rade by moj typ zostal
rozliczony nazajutrz czy tez mam 100 pkt. w plecy...Pisze poki co ze smartfona co tez
nie ulatwia zadania ( na kompie byloby wygodniej). Z gory dziekuje za wyrozumialosc.
Pozdrawiam. Saluto
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Skoro mecz został przełożony , i zgłaszasz tutaj to przeniesiemy typ.
Co do wklejania linka bezpośrednio do linka to musisz kliknąć na numer posta ( np Twój obecny wyżej ma numer 1803 , mój 1804) potem kopiujesz linka z przeglądarki i wklejasz tutaj ;) znacznie ułatwi to w przyszłości wszelkie poprawki. Pozdro
 
L 26

lotnik1981

Użytkownik
Dyscyplina - Azjatycka Liga Mistrzów
Spotkanie - G-Osaka : Adelaide
Typ - 2
Kurs - 4,0
Buk - Bet365
Analiza -
Gospodarz najwyraźniej nie jest w tej edycji w formie gdyż 11 bramek straconych w 5 meczach i tylko jeden na 5 meczy przegranych mówią za siebie. Gość po ostatnim remisie z Bunyodkor i w obawie nad 2 i 3 drużyną w grupie musi wygrać. Goście z Australi strzelili tylko 5 bramek w tym dwie w pierwszym meczu z G-Osak i tylko dwie stracili. Mam nadzieję że gospodarz w tym meczu nie pokona lidera grupy.
No Panowie co to ma być, może jakieś konkrety
 
K 3

ketteringtwn

Użytkownik
Witam. Nie zgadzam się z faktem, że moja analiza z dnia 16.05 na temat meczu Dumbarton - Airdrie jest kiepska. Mianowicie przypominam, że był to 1 mecz finałowy fazy plyoffs. Przytoczyłem ostatnie wyniki drużyn i ostatnią wygraną z bieżącego roku w lidze. To były plyoffy, więc nie za bardzo się dało wymyślać cuda. Nie mogłem napisać jak grają między sobą w plyoffach, bo nie grali :) Składy można przepisać np. ze strony ich, ale tu chyba nie o to chodzi. Mecz mi wszedł i czuję się pokrzywdzony w tym momencie...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Witam. Nie zgadzam się z faktem, że moja analiza z dnia 16.05 na temat meczu Dumbarton - Airdrie jest kiepska. Mianowicie przypominam, że był to 1 mecz finałowy fazy plyoffs. Przytoczyłem ostatnie wyniki drużyn i ostatnią wygraną z bieżącego roku w lidze. To były plyoffy, więc nie za bardzo się dało wymyślać cuda. Nie mogłem napisać jak grają między sobą w plyoffach, bo nie grali Składy można przepisać np. ze strony ich, ale tu chyba nie o to chodzi. Mecz mi wszedł i czuję się pokrzywdzony w tym momencie...
Tak się przyjęło, że za kiepskie analizy uznajemy te oparte wyłącznie na statystykach. Twoja nie odbiega od statystyk wiec może nie odzwierciedlać twojej wiedzy i morze być wg czystym strzałem.
 
K 3

ketteringtwn

Użytkownik
Tak się przyjęło, że za kiepskie analizy uznajemy te oparte wyłącznie na statystykach. Twoja nie odbiega od statystyk wiec może nie odzwierciedlać twojej wiedzy i morze być wg czystym strzałem.
No to w takim razie proszę zamieścić propozycję na temat co można napisać o spotkaniu w finale plyoffów 3 ligi szkockiej. Ja mam w sumie swoją metodę typowania meczy, o której kiedyś pisałem na forum fixy bukmacherskie, gdzie zresztą wielu &quot;typerów&quot; w ogóle nie łapało o co w tym chodzi i twierdzili, że niemożliwe jest wg tej metody właściwe typowanie. Udowodniłem, że się mylili i wygrałem drugą ligę 1 ligę i 3 razy ekstraklasę. Dlatego w sumie już nie będę zdradzał tej metody, bo to nie ma sensu :) Ogólnie rzecz biorąc wg mojej metody wychodziło zwycięstwo gospodarzy, jednak nie było o czym napisać w analizie za bardzo :) Szkoda tylko, że zaniżyło to moje szanse na powalczenie w tym miesiącu. No cóż 180 pkt. drogą nie chodzi.... pozdrawiam.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
No to w takim razie proszę zamieścić propozycję na temat co można napisać o spotkaniu w finale plyoffów 3 ligi szkockiej. Ja mam w sumie swoją metodę typowania meczy, o której kiedyś pisałem na forum fixy bukmacherskie, gdzie zresztą wielu &quot;typerów&quot; w ogóle nie łapało o co w tym chodzi i twierdzili, że niemożliwe jest wg tej metody właściwe typowanie. Udowodniłem, że się mylili i wygrałem drugą ligę 1 ligę i 3 razy ekstraklasę. Dlatego w sumie już nie będę zdradzał tej metody, bo to nie ma sensu Ogólnie rzecz biorąc wg mojej metody wychodziło zwycięstwo gospodarzy, jednak nie było o czym napisać w analizie za bardzo Szkoda tylko, że zaniżyło to moje szanse na powalczenie w tym miesiącu. No cóż 180 pkt. drogą nie chodzi.... pozdrawiam.
Wydaje mi się, że skoro coś typujesz to masz w głowie jakieś logiczne uzasadnienie, jeśli nie masz to znaczy, że strzelasz po statystykach. &quot;Kiepska analiza&quot; jest właśnie by tego strzelania uniknąć.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Podczas analizy przez pomyłkę wysłałem typ zanim dokończył analizę. Prosiłbym o dodanie tego fragmentu do analizy, aby później nie było pretensji że jest za krótka i nie było &quot;kiepska analiza&quot; Pisze od razu po dodania postu żeby nie było problemu. Pozdrawiam i dziękuje.

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-19-05-2012-sobota-76932.html#post2870490
&quot;Serena jak do tej pory od turnieju w Charleston rozegrała jedynie dwa spotkania które trwały więcej jak dwa sety. Pierwszy raz z C. Wozniacka, natomiast drugi raz z N. Petrova z którą rozegrała 3 sety w tym turnieju. Jeżeli Serena będzie trafiać serwis jak do tej pory Chinka nie będzie miała nic od powiedzenia.&quot;
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Popełniłem mały błąd w analizie &quot;Dzisiaj zmierzy się z 42 rakieta w WTA czyli nie jest tak źle.&quot; Zawodnika zajmuje 82 miejsce w rankingu, jeżeli można poprawić będę wdzięczny, ponieważ w przeciwnym razie rzuci się armia czepialskich. A prawda jest taka że w pośpiechu się pomyliłem ???? dlatego automatycznie po napisaniu typu podaje tutaj usterkę Dziękuje, przepraszam za kłopot i pozdrawiam!
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-28-05-2012-poniedzialek-77371.html#post2886499
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom