>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Witam . Dzisiaj na handicap Brazylii dałem 1.9 . Sory za pomylkę . te samo spotkanie zagrałem z kursem 1.9 u ziemniaków. W Expekt wyszło tylko 1.7. Poproszę o poprawienie. Dziękuje.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
W Bastad duże opóźnienia związane z opadami deszczu i nie wiadomo czy Ryderstedt i Ramirez Hidalgo wyjdą dziś na kort. W razie gdyby spotkanie nie odbyło się podaję typ zastępczy. Jeśli zaś odbędzie się to proszę o uwzględnienie tylko mojego 1. typu zamieszczonego rano.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Albo mi sie wydaje albo kolega (moderator) Miki nie zna regulaminu ????
Z dniem 9 czerwca została wprowadzona dodatkowo wzmianka do tego punktu regulaminu:
Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, pierwszą połowę itp.
UWAGA: Za powtórzony typ uznajemy także np. Wisła - Legia typ: 1 Wisła (-0,5) - Legia typ 1
* W przypadku handicapu i typu over/under: może podać tylko jeden typ na te zakłady np. handicap +6,5. Jeśli ktoś poda handicap +9,5 typ uważa się za powtórzony. Podobna sytuacja jak w typie over/under.
1 i 1DNB (i odwrotnie) również traktujemy jak powtórzony.
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-14-07-2011-czwartek-61642-2.html#post2312742

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-14-07-2011-czwartek-61642-3.html#post2312805

:/ bardzo mi przykro ale zasady obowiazuje wszystkich ????
 
gepcio 6

gepcio

Użytkownik
witam,
piszę w sprawie mojej analizy z soboty w meczu Los Angeles Galaxy - Real Madryt.. ten mecz odbędzie się w niedziele o 4 a nie dzisiaj tak jak myślałem -,-
czy można to przenieść na jutro?
przepraszam za kłopot, źle na date popatrzyłem
 
S 408

swergoc

Użytkownik
W dniu 10.07 postawiłem w typie dnia na remis z kursem 3,25. Remis padł, natomiast dostałem +125 zamiast +225. Więc chyba o 100 za mało. Jeżeli się mylę proszę mnie poprawić ;)


Olo // poprawione, mam w excelu, nie będę wrzucał jeszcze raz tabeli dla jednej różnicy, przy następnej aktualizacji pojawi się już bez tego błędu ;)
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Cytat:
Napisał rumak57 -&gt;

Witam kiedy zostana wyplacone nagrod za czerwiec ?

Zawsze są wypłacane do połowy miesiąca, czyli 15 dnia. Najszybciej dostają osoby, które podały Moneybookers.
Witam czy nagrody zostaly juz wyslane ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam
W piątek zostały wszystkie zaległe nagrody wysłane z PKO.
Jeśli masz konto w innym banku (prawdopodobnie ING z tego co pamiętam) to dzisiaj powinna być kasa na koncie.
Pozdro.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Witam
W piątek zostały wszystkie zaległe nagrody wysłane z PKO.
Jeśli masz konto w innym banku (prawdopodobnie ING z tego co pamiętam) to dzisiaj powinna być kasa na koncie.
Pozdro.
okej dziekuje bardzo i przepraszam za brak cierpliwosci :p
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-20-07-2011-sroda-61869.html#post2320562
Piłkarze Gian Piero Gasperini, trenera, który niedawno zmienił Leonardo na stanowisku szkoleniowca, przygotowuje aktualnie swój zespół do nowego sezonu. Wicemistrzowie Włoch do tej pory rozegrali dwa mecze kontrolne, strzelając w nich aż 12 goli. Inter pokonał 6:1 Trentino i w identycznym stosunku bramkowym rozprawił się z Mezzocoroną.
Gasperiniego
Nie wiem, czy dziś szkoleniowiec Interu konsekwentnie postawi w pierwszej połowie na najlepszych, a po zmianie stron da szansę młodym, ale rywalem Interu znów jest włoska drużyna grająca poza Serie A. Okoliczności są zatem bardzo zbliżone po dwóch poprzednich gier sparingowych, stąd spore prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Co by to oznaczało? Oczywiście więcej bramek przed przerwą. Po takim kursie z pewnością warto spróbować :]
do
Z góry dzięki, następnym razem przeczytam przed dodaniem, więc nie będę już was tak często męczył :]
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Gian Piero Gasperini, trener, który niedawno zmienił Leonardo na stanowisku szkoleniowca, przygotowuje aktualnie swój zespół do nowego sezonu.
Tak powinno być. Sry za zamieszanie :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom