>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
V 0

van-der-milosh

Użytkownik
Proszę o zmianę mojego typu, gdyż nie zauważyłem ze jest on już podany przez innego użytkownika.
Zamiast typu:2 proszę o edycję na: Pierwsza Połowa: 2.
Kurs 2.90, buk Betsson.

P.S Nie mogę wstawić odnośnika do wpisu, gdyż nie mam regulaminowych 10 postów.Post na stronie 5.

Redwitz // Zrobione.
 
G 4

gregor81070

Użytkownik
ja mam pytanie pisze mi ze mam usunąć jakies linki czy grafiki w postach o co chodzi ?

nie masz 10 postów , muszą być to wartościowe posty a nie byle co , w przeciwnym razie posty będą usuwane , a jak dalej będziesz spamował to dostaniesz kartkę :!: w temacie z typami jest zakaz urozmaicania postów ( kolory , czcionka itp) , grozi to kartkami . Konrad
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Zgadzam się z tobą Krzysiu, oj panowie chyba potrzebna jest szybka zmiana kadry podliczających bo coś chyba olewają co niektórzy w całym miesiącu co przekłada się na koniec. Kpiny! żeby tabela była zaktualizowana 2x w miesiącu!? Albo ktoś chce się tym zajmować, albo niech przekaże to innym.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Tylko miki zajmuje sie tabelą?
Bo nie ma go od wtorku i wynikow ze stycznia nie ma.
Przecież ktoś za niego może te 3 dni dodać do tabeli
tylko miki, on ma gotową tabelę , wystarczy aby 3 dni dorzucić więc chyba bez sensu jest robienie tej tabeli od nowa , trzeba czekać na mikiego //Konrad
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Tylko miki zajmuje sie tabelą?
Bo nie ma go od wtorku i wynikow ze stycznia nie ma.
Przecież ktoś za niego może te 3 dni dodać do tabeli
Według moich nieoficjalnych obliczeń czołowa trójka się nie zmieniła i chyba ty benqsimens wygrałeś, bo to było tak, że przed ostatnim dniem byłem drugi za tobą, ale przez nietrafiony typ spadłem za Reptile&#39;a i wyprzedził mnie Kris, który trafił kurs bodajże 2,60, ale o ile dobrze pamiętam, gdybym nie typował w ostatnim dniu, to Kris wyprzedziłby mnie o jakieś 40 pkt., więc nie sądzę, żeby wyprzedził także ciebie.
 
reptile 3

reptile

Użytkownik
kosa przed ostatnim dniem miales do mnie strate 17pkt. koncowa klasyfikacja to oczywiscie benq kris ja. ale jak widac mikiego wcielo a nikt inny sie dokonczeniem sprawy nie raczy zajac. coz.
pisałem wyżej , że miki ma gotową tabelę na kompie a nową robić to by się trochę zeszło :|//Konrad
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Witam! Popelnilem blad z analizą - zły kurs zamiast 1.90 przez przypadek dałem 2.05 proszę o zmiane. Typy dnia - 8 post. Zle skopiowalem - prosze o poprawienie.
ok , na przyszłość link//Konrad
 
bumbaj 7

bumbaj

Użytkownik
Roztargniony Bumbaj..
Bumbaj w ferworze walki sie zapędził...i wstawił typ na dzisiejszą noc jako typ dzisiejszy (czwartkowy)...A mecz rozpoczyna sie o 2.00 w nocy czasu polskiego..Czyli powinien byc juz w typach dnia na piątek 04/02/2011..W momencie pisania tego postu TD na piatek nie byly jeszcze dostepne..Ale chyba dobrze by było przenieśc ten post..O co prosze i za co z góry dziekuję...Typ na mecz Miami Heat - Orlando Magic..
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-03-02-2011-czwartek-54489.html#post2092706

Pozyży post został nieuznany za kiepską analize. To dlaczego post poniższy, który jest dłuższy o pół liniki zostaje zaliczony?

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-03-02-2011-czwartek-54489.html#post2092706

W regulaminie dokładnie pisze: &quot;Do typu należy podać komentarz, uzasadnienie ma być konkretne, dlaczego wybrałeś ten a nie inny typ&quot;
&quot;Aby wygrać konkurs należy się trochę napracować&quot;
Moim zdaniem lama94 się nie napracował, analiza jest mało uzasadniona. Więc sprawiedliwie było by rónież nie uznanie tego typu jeżeli mamy grac fair play!
Kanonier0392 / dlatego, że w trakcie przeglądania analiz, mecz, który analizował lama94 został już zakończony, w takich przypadkach kryteria ulegają zmianie, na korzyść użytkownika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom