>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

paint12 130

paint12

Użytkownik
tak przepraszam załważyłem teraz ?? to moze zostawie na tym kuponie tylko Dynamo moscwe te po 1.30 jeszcze nie graja to moze bedzie w pozadku ?
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Paint12 ode mnie to nie zależy. Dla mnie to tylko zabawa, jeśli ludzie odpowiedzialni za ten konkurs uznają, że mogą zmienić Twój kupon, nie ma sprawy. Ja pretensji nie będę miał.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
Wniosłem poprawkę w swojej grupie jeszcze raz przepraszam ^^ mam nadzieje ze to nie robi problemu ze te 2 mecze odpadają ?

odpowiem tutaj mam nadzieje, że zainteresowani to przeczytają
user paint12 się pomylił to oczywiste, ale i się poprawił, co nie łamie regulaminu
jeżeli żadne ze spotkań, które podał nie zaczęlo się przed poprawką - nic się nie stało - głupi błąd
natomiast jeżeli edycja nastąpiła po rozpoczęciu jakiegokolwiek spotkania, wtedy -100.
pozdr,
Baqu
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To jest 2 konkurs w którym biorę udział...i 2gi raz są takie cyrki z tymi kursami...Przeczytanie regulaminu zajmuje 2 minuty...Piszecie wpisując sie do konkursu, że regulamin akceptujecie i znacie...Ja tam też nie będę miał pretensji, jeśli Wam to zmienią, ale no nie rozumiem o co chodzi z tym 1,40...Wieczne problemy :|

Czy te 10 dni na 7 typów-kuponów to troszkę nie za dużo ?? Biorąc pod uwagę ile spotkań jest w NBA, że jest TBL, puchary, itp to myślę, że tydzień byłby optymalny...

dawczan... czemu ty masz zawsze problemy :&gt;
to za duzo, to za malo, co ja mam Ci odpisać ? jest w sam raz ????
wszelkie zmiany jeżeli będziecie chcieli, zostaną zrobione w klejnej edycji
teraz na nie ani czas ani miejsce,
pozdr,
Baqu
 
shen 408

shen

Użytkownik
Tylko mnie razi w oczy struktura wypłat miejsc 9-16 i 5-8 ? według mnie powinno być po 100 za miejsca 5-8 i po 50 za 9-16.

wszelkie własne płacze i żale proszę pisać na PW do Administratora forum nie tutaj
ja i Ted nie mamy takiej władzy aby organizowac nagrody w konkursach :)
pozdr,
Baqu
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Prosze poprawic #17 post w temacie Runda 1/64 - Grupa nr 7 (Pary 49-56).
Ma byc Marcin-Odra a nie mJaUrVcEin.Niewiem jakim cudem tak sie wpisalo :-|
 
czort 31

czort

Użytkownik
jak mam sobie rozliczyc kupon jak trafilem jedno zdarzenie o kursie 2,13 a drugie zdarzenie zostalo przerwane przy stanie 54:51 dla zespolu na ktory postawilem.

tak jak je rozliczył bukmacher
czyli zapewne zwrot - ale strzelam, musisz to sprawdzić
pozdr,
Baqu
 
D 0

darecki522

Użytkownik
3. TBM - darecki522

Kupon 5
VEF Riga +9,5 -Hapoel Jerusalem 1 @1,43 Eurocup

SCAzovmes Mariupol -Aris TT Bank +9,5 2 @1,43 Eurocup

AKO 2,04

Betsafe

Jezeli podalem taki kupon i trafilem a przeciwnik podal na jednym z kuponow
SC Azovmes Mariupol-Aris TT Bank 2 Singiel

To jak mam policzyc moj kupon na plus czy nie

a podałeś pierwszy ten typ czy przeciwnik podał pierwszy ?
Baqu
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jezeli podalem taki kupon i trafilem a przeciwnik podal na jednym z kuponow SC Azovmes Mariupol-Aris TT Bank 2 Singiel To jak mam policzyc moj kupon na plus czy nie
Ja jako pierwszy podałem typ na Aris Saloniki. A Ty grałeś handi dodatnie na nich... Czego bodajże zabrania regulamin.

Proszę opiekunów konkursu o rozstrzygnięcie sprawy.

tak jest, nie wolno typować tego samego betu, wiec osoba, która podała druga typ na to spotkanie
po prostu ma -100j.
pozdr,
Baqu
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f316/runda-1-64-grupa-nr-7-pary-49-56-a-51607-2.html
post 37:
zapomniałem dopisać buka: Jak możecie to proszę o poprawe
Buk: Betsafe ????
dodałem ale to nic nie zmieni , najlepiej to poczytaj regulamin !
Ja jako pierwszy podałem typ na Aris Saloniki. A Ty grałeś handi dodatnie na nich... Czego bodajże zabrania regulamin.
Proszę opiekunów konkursu o rozstrzygnięcie sprawy.
⛔100 będzie dla twojego rywala za złamanie regulaminu , darecki policz sobie ten kupon jako ⛔100
 
czort 31

czort

Użytkownik
jak mam sobie rozliczyc kupon jak trafilem jedno zdarzenie o kursie 2,13 a drugie zdarzenie zostalo przerwane przy stanie 54:51 dla zespolu na ktory postawilem.
mecz został dograny tej samej nocy więc chyba mogę to rozliczyć na plus?
 
Do góry Bottom