>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Można wiedzieć ile jest czasu na obrót wygraną?
Około 2 miesięcy, tak jak to jest w pozostałych bonusach w Tobet.
W nawiązaniu do tego co pisałem w tym temacie jakiś czas temu, jestem zmuszony poinformować że nagrody rzeczowe zostaną przyznane jedynie za pierwszą kolejkę.
Otrzymałem informację z Tobet, że postarają się wszystkim wysłać gadżety, ale tego nie obiecują. Pierwotnie na konkurs miało być przeznaczonych do 10 zestawów gadżetów, a liczba ta została przekroczona.
Za niedogodności przepraszam.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Otrzymałem informację z Tobet, że postarają się wszystkim wysłać gadżety, ale tego nie obiecują. Pierwotnie na konkurs miało być przeznaczonych do 10 zestawów gadżetów, a liczba ta została przekroczona.
A w takim razie, czy wiesz może czym będą te gadżety lub kiedy ewentualnie Tobet zechce je wysłać?
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Jeszcze dodatek do ostatniego pytania:
... i czy w ogóle zamierza je wysłać ????
A tak serio... wiadomo coś, czy Tobet nie dał znaku na temat tych nagród rzeczowych? ???? Miesiąc minął i nic...
Tyle dobrze, że co do wypłaty i obrotu nie robili większych problemów ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z tego co wiem (nie dostałem potwierdzenia) nagrody (2 gadżety dla każdego) zostały zlecone do wysyłki - zewnętrznej agencji. Czy zostały wysłane nie wiem, ale mam dostać na dniach info na ten temat.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Choć sam nie mam już żadnego wpływu na losy nagród to mam nadzieję, że wszyscy nagrodzeni otrzymają w końcu swoje upominki.
Proszę o cierpliwość choćby ze względu na święta i weekend majowy.
To mogło opóźnić wysyłkę. Obym się nie mylił
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Nie wiem czy możemy jakoś napisać do Tobetu z zapytaniem czemu polecieli w gumki i opieprzyć ich w jakiś sposób, czy ktoś z modów jeszcze po raz ostatni zapyta tych #$%^&amp; z Tobetu o co k&#39;mon. Mogli chociaż dać po 20 zł więcej jak gadżetów wysłać nie chcieli... tragedia :/
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Potwierdzam, jest to tragedia na skale międzynarodową, powinniśmy zgłosić to do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu!
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Fajnie, że na świecie są ludzie tak zabawni jak Ty.
Zamknijcie lepiej ten temat...
Dawidzie, jeśli chciałeś być taki mądry i światowy to należało napisać pełną nazwę tej zacnej organizacji :] Ale masz rację, każdy powinien takie skargi tam słać - może nareszcie wyprzedzimy w czymś Rosjan :]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Coś drgnęło...
Niektóre osoby otrzymały w związku z tym e-mail:

Witamy serdecznie,
Mamy ogromną przyjemność poinformować Pana iż chcemy Panu przesłać upominki w postaci koszulki oraz kubka z logo naszej firmy. W tym celu prosimy o sprawdzenie czy na koncie Tobet ma Pan aktualny adres zamieszkania oraz podanie nam rozmiaru koszulki który chciałby Pan otrzymać od nas.
Z góry dziękujemy!
Z poważaniem,
Justyna
 
Do góry Bottom