>>> 600 zł CASHBACK - ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dołączył
05/2007
Posty
4623
Miasto
Verona
Są jeszcze jakieś niewiadome kto awansuje? ???? weź mi przydziel przeciwnika jakiegoś to jakby miał czas to bym dzisiaj jeszcze zagrał :p
Są. Niestety są, ale akurat Ty już masz przeciwnika. Zaraz się pewnie odezwie do Ciebie ;)
 
unicaja 886

unicaja

Użytkownik
Dołączył
07/2009
Posty
1449
Miasto
Lublin
Tyno co jest... było 1:1 i pisałem, że zagramy jutro ... diuq co ty odwalasz? Jaki walkower jak było 1:1 ?
Jako że mam upoważnienie od kolegi, który teraz nie może korzystać z komputera to muszę zabrać głos w tej kwestii.
Z tego co wiem to byliście umówieni na ten mecz już 2 dni temu, nagle Ty dzisiaj sobie przypomniałeś że musisz wyjść...
Wiesz mi, nie każdy może grać kiedy mu się podoba i jak już się umawiasz na konkretny termin to go przestrzegaj bo tak po prostu wypada.
Turniej powinien zdaje się respektować prawa wszystkich jego uczestników a skoro ktoś ma inne zajęcie poza ślęczeniem i czekaniem aż ktoś nagle zechce zagrać to winno się to również uwzględniać.
Takie jest stanowisko użytkownika Diuq85, z którym przed chwilą rozmawiałem telefonicznie więc to nie jest moje czcze gadanie.
Stanowisko jest jednoznaczne - powinien zostać orzeczony w.o. na korzyść pokrzywdzonego który jutro zwyczajnie w świecie zagrać nie może z powodu wyjazdu służbowego i związanego z tym faktem brakiem czasu.
Sprawę pozostawiam pod rozwagę opiekunów turnieju...
Pozdrawiam.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dołączył
05/2007
Posty
4623
Miasto
Verona
Jeżeli mecz nie zostanie rozegrany to zakończy się obustronnym walkowerem 0-4.

Tak jak pisałem wcześniej, organizatorów turnieju nie interesują wasze przepychanki. Czasu było bardzo dużo i każdy kto chciał zdążyć to zdążył.

Pozdrawiam.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Dołączył
12/2008
Posty
699
Miasto
WB Je(L)onki
Jako że problem dotyczy mojej osoby zabiorę w tej sprawie głos, przepraszam że dopiero teraz, ale człowiek ma inne obowiązki niż tylko siedzenie na forum czy na gg oczekując odpowiedzi.

Po pierwsze, dzięki unicaja za zabranie głosu w tej sprawie????

Po krótce nakreślę historię rozmowy z użytkownikiem power30:
Dnia 9 marca, tuż po 21 skontaktowałem się z power30 w celu ustalenia terminu spotkania. Uwzględniając moje obowiązki - pracę zmianową i szkołę kolegi doszliśmy do porozumienia, że zagramy we czwartek o 19 (screen duży)

Przychodzi czwartek, godzina popołudniowo - wieczorna, koło 18. Zasiadam do komputera, odpalam gg i ku mojemu zdziwieniu, użytkownik power30 nagle dzisiaj (czwartek) idzie na trening, o czym mowy nie było we wtorkowej rozmowie (screen mały)

Jako że do wyjścia kolegi było jeszcze trochę czasu postanowiliśmy rozpocząć zawody (żeby nie było, że nie chce lub mi nie zależy). Po rozegraniu 2 partii użytkownik power30 odmówił grania kolejnych, stąd tez potraktowałem to jako walkower.

Teraz to ja pytam: power30 - co ty odwalasz? Nagle z dnia na dzień wyskakujesz mi z jakimś treningiem psując wszystkie terminy i moją organizację czasu na najbliższy dzień, po czym żądasz czegoś niemożliwego?

Szanujmy siebie i terminu, który wspólnie ustaliliśmy. Jeśli nie potrafisz zorganizować sobie dnia to już Twój problem, ja nie zamierzam być poszkodowanym przez Twój bałagan organizacyjny. Na dowód mam 2 screeny że to Ty namieszałeś, a mój wpis o walkowerze był uzasadniony.

Chcesz kończyć mecz? Ja jestem za, ale dzisiaj go nie dokończymy bo akurat pracuje od południa do nocy gdyż jadę w delegację. Tak samo guzik Cie to obchodzi jak mnie twój trening, ale w tym sporze uważam ze mam racje.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dołączył
05/2007
Posty
4623
Miasto
Verona
Chcesz kończyć mecz? Ja jestem za, ale dzisiaj go nie dokończymy bo akurat pracuje od południa do nocy gdyż jadę w delegację.
Ja tylko tu dopowiem, że dziś jest ostatni dzień trwania tej fazy turnieju więc albo dziś albo wcale.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Dołączył
12/2008
Posty
699
Miasto
WB Je(L)onki
Do administracji:
We wcześniejszych rundach nie stwarzałem większych problemów z nierozegraniem spotkań. Sytuacja, która opisałem jest wyjątkowa. Zamiar kontaktu w celu ustalenia terminu spotkania powinien obowiązywać w obie strony i podejrzewam ze gdybym nie odezwał się pierwszy do power30 to pewnie on nie uczyniłby tego w stosunku do mnie. Nie jest on pępkiem świata i nie zamierzam dostosowywać się do jego nagłych zmian planów.
Szanujmy ludzi dorosłych na tym forum, którzy pracują, bądź tez mają inne obowiązki - np. wychowanie dzieci, przez co ich czas jest ograniczony. Takie zachowanie mojego przeciwnika świadczy o jego dziecinadzie i braku odpowiedzialności za swoje decyzje. Ja stanowiska nie zmienię, i spotkania w dniu 12 marca nie dokończę. Jeśli administracja, da taka możliwość, rozegram brakujące partie jutro do wieczora.
Nie godzę się na żaden walkower na moją niekorzyść, bo to ja mam tutaj racje
Pozdrawiam
Edit: niech spór rozstrzygnie Administrator forum
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dołączył
05/2007
Posty
4623
Miasto
Verona
Kolego Diuq85, zapisując się do konkursu napisałeś:

Zapoznałem się z regulaminem turnieju, spełniam go i w pełni akceptuje.

- nick z Forum: Diuq85
- nick z GameDesire: Diuq
Regulamin, który w pełni zaakceptowałeś mówi:

10. Opiekunami konkursu są michau, pitekk oraz Assitalia i do nich należy ostateczne zdanie w sprawach spornych konkursu. Moderatorzy nie muszą tłumaczyć się ze swoich decyzji.
Dlatego więc zgodnie z regulaminem, ja i moi koledzy podejmujemy decyzję o przyznaniu -3 pkt dla każdego kto nie rozegra meczu w terminie. I doceń to, że mimo wszystko ja się tłumaczę choć nie muszę tego robić.

Zapewniam Cię, że ja też jestem dorosły, mam inne obowiązki itd.. ale jakoś zdążyłem rozegrać 7 meczów w 12 dni, zresztą nie ja jeden.

Do administracji możesz pisać, nie sądze aby zmieniła decyzję opiekunów konkursu.
Pozdrawiam.
 
power30 2,1K

power30

Forum VIP
Dołączył
05/2008
Posty
1314
Słuchaj mój drogi... na gg nazywasz mnie &quot;gówniarze&quot;. Posłuchaj, gram w piłkę nożną amatorsko i dowiaduje się późno o treningu, gdyż ktoś załatwia salę w czwartek, więc chyba nie dowiem się w środę nie ? Po za tym to, że nie widzisz i nie potrafisz dobrze spisać numeru to nie mój problem...a nie awanturujesz się, że nie możesz się skontaktować pff
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Dołączył
08/2008
Posty
553
Miasto
Wlkp.
Sami sobie &quot;otwieracie&quot; drogę do -3 pkt. Twoje tłumaczenie Diuq jest zupełnie nie na miejscu. Jak sam napisałeś w tym poście (http://forum.bukmacherskie.com/f260/pytania-propozycje-niezgodnosci-41052-10.html#post1508509), pierwszy raz napisałeś do powera 9 marca, czyli na 4 dni przed końcem II etapu. A rozpoczęliśmy go kiedy? 1 marca. Do tego czasu żaden z was się do siebie nie odezwał, przez te 8-9 dni. Więc jak my mamy słuchać waszych tłumaczeń, które nie mają kompletnie sensu?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dołączył
05/2007
Posty
4623
Miasto
Verona
Faza grupowa nr 2 zakończona.

Zapraszam do rozgrywania pojedynków w 1/8 finału.
Przypominam, że czas na rozegranie tej fazy turnieju jest do 16.03 włącznie.

Powodzenia!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dołączył
05/2007
Posty
4623
Miasto
Verona
Dziś, tj 20.03 kończy się czas na rozgrywanie 1/4 finału. W przypadku nie rozegrania pojedynków z konkursu odpadają wszyscy, którzy nie zagrali w terminie, a w ich miejsce wchodzą najlepsi z poprzedniej fazy turnieju czyli pitekk (8-9 w 1/8 ) a w dalszej kolejności ktoś z trójki Tominho, Assitalia, michaylo1 (6-9 w 1/8 ), zadecydują małe punkty.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dołączył
05/2007
Posty
4623
Miasto
Verona
Gratulacje dla zwycięzców.
Listę nicków zbierze michau i on wyślę ją do Gamedesire w celu przyznania nagród.. ;)
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Dołączył
08/2008
Posty
67
Miasto
Kutno
zarówno W$ jak i koszulka (nawet fajna) dotarły do mnie
dziękuję organizatorom za trud włożony w prowadzenie jak i zawodnikom za grę
i do zobaczenia w kolejnej edycji ????