>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
szary 0

szary

Użytkownik
....źle podliczony zostałem w tabeli powinno być ⛔100 a nie ✅100 za typ z 27.03.2009 typ był na pierwszą kwartę a wynik wg moich informacji 26:25 dla chicago a miałem handi -1,5 kosza ... można wg mnie poprawić ???? :spokodfhgfh::-D
Zgadza się, już poprawiam ;)

BTW BigPapi już od dłuższego czasu nie podaje bilansu. Niektórzy też czasami zapominają. Żeby później nie było że w tabeli jest taka punktacja a w końcu wyjdzie że był błąd i powinna być np. niższa i będzie lament że kogoś oszukano. Podliczanie własnego bilansu to obowiązek każdego z Was. Tabela jest tylko po to by go kontrolować i ukazać aktualną sytuację w konkursie.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Po co pisać te godziny rozpoczęcia spotkań?, jak niemalże w każdym dniu są one źle podawane przez używkowników i nie ma za to żadnych konsekwencji..
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Są konsekwencje (to że ich nie widzisz to inna sprawa :p) bo po prostu typy takie kasuje. Sprawdzam na bieżąco te rzeczy. Widzicie błędy ? Piszcie mi na PW .
 
porky 104

porky

Użytkownik
Jacques, nie żebym miał jakieś pretensje do Ciebie, czy coś w tym stylu, bo wiem ile pracy trzeba włożyć w prowadzenie takiego konkursu, ale z tego co widzę, typy w których podane są złe godziny wcale nie są kasowane...
Wystarczy popatrzeć na mecz Utah - Phoenix.
Mecz był o godzinie 03:05, a wiele ludzi podało 02:00, to jest drobna różnica..
 
szary 0

szary

Użytkownik
Jakbys nie zauważył, była zmiana czasu tej nocy więc ta 02:00 to była również 03:00. Jak dla mnie wszystko jest OK ;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dziś jest kilka meczy przed północą,mam zamiar zaatakować jeden i wpisać na dzień 23 rywalizacji.Planuję również typować mecze po północy,które zamierzam wpisać w dzień 24 rywalizacji.W zwiazku z tym ,mam pytanie.Czy to będzie wbrew regulaminowi?
 
szary 0

szary

Użytkownik
Jak dotąd zawsze było tak że dzień naszej rywalizacji to był dzień amerykański czyli wszystkie mecze które według naszego czasu zaczynają się późnym popołudniem bądź kończą nad ranem, więc takie podanie typów jak napisałeś byłoby niezgodne.
http://www.cbssports.com/nba/scoreboard/20090329 - to są wszystkie mecze 24 dnia i spośród nich można wybrać maks 2.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Witam dzisiaj zagrałem coś takiego :

#38 21:38 CHI Bulls - TOR Raptors
Typ: TOR Raptors -2,5
Kurs: 2,00
Buk: bet365
Jeżeli był remis , a po dogrywce wygrało Toronto róznicą 5 pk to typ rozliczamy na ✅ ??
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Taka mała uwaga do urzytkownika , który robi tabele . Już można nie uwzględniać zawodników , którzy mają podane mniej niż 10 spotkań , bo jak wiadomo zostało 15 dni do końca , czyli można podać max 30 typów jeszcze . Zrobi sie w ten sposób troszeczke przejzyście .
 
szary 0

szary

Użytkownik
Razem z dzisiejszym zostało 16 dni więc 32 typy do końca. Dlatego póki co zdyskwalifikowani są tylko ci co mają poniżej 8 typów.
PS. &quot;...uŻytkownika!!!&quot;
 
munez 0

munez

Użytkownik
#28
29.03.09 19:05
Cleveland Cavaliers-Dallas Mavericks 1 kwarta
Typ:-2.5 1
Kurs: 1.91
Buk: gamebookers
To jest typ użytkownika armor .Prawdopodobnie został zaliczony jako trafiony.A powinien być nietrafiony, bo Cleveland po 1 kwarcie przegrywało 20-30!
Może po raz kolejny wytykam błąd, lecz jednak ważne aby było uczciwie :spokodfhgfh:
Pozdrawiam
 
szary 0

szary

Użytkownik
Bardzo dobrze że &quot;wytykasz&quot; takie błędy, chociaż odnoszenie się tutaj do uczciwości jest co najmniej nie na miejscu, bo to nie próba oszustwa z mojej strony i poprawienia punktacji armora, tylko zwykła pomyłka ;)
W następnej tabeli będzie to poprawione.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Wiem , że to jeszcze nie pora i czas , ale tak z ciekawości zapytam .

NAGRODY:
1. miejsce: 50 euro + ranga typer

2. miejsce: 50 euro
3. miejsce: 50 euro
4. miejsce: 50 euro
5-8. miejsca: 20 euro
8-16. miejsca: 10 euro
17-32 miejsca: 5 euro


8 zawodnik dostanie 10 , czy 20 Euro ??
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Przyjąłem do wiadomości.Będę dokładniej studiował typ przed zamieszczeniem na Forum.Jacques udzielił mi ostatniego ostrzeżenia.Pozdrawiam fox71.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom