>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania/ Propozycje/ Niezgodności

Status
Zamknięty.
K 0

kornikmw

Użytkownik
kurde czemu tak duzo postow wymagacie ja chetnie bym zagral ale nie lubie pisac w tematach na ktorych sie nie znam a nabijac postow nie chce bo to jest chamskie jak ktos musi czytac beznadziejny post nie wnoszacy nic do tematu. czy ilosc postow moze zostac zmniejszona czy nie. aha i czy daloby rade zamiast hasla rozsylac tickety na tur jak maja inne fora
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
kornik, chcieliśmy aby nagrodzeni byli aktywni użytkownicy, jednak osoby aktywne, które będą się udzielały w dziale poker lub innych, również mają szanse na hasło i to bardzo dużą, jeżeli tylko wykazywał się aktywnością, a nie tylko działał jak &quot;pasożyt&quot;, który tylko czeka na konkursy.
Także aktywność też daje możliwość gry.
Bardzo dobry pomysł z ticketami, postaram się to ustalić ale od drugiego turnieju.
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
ok rozumiem o co wam chodzi, ale ja np nie lubie wypowiadac sie na tematy w ktorych nie mam za duzo do powiedzenia a takze nie lubie pisac postow na 1 linijke a do tego turnieje platne z wpisowym wyeliminuja pasozytow ktorzy czekaja tylko na hasla do freerolli i pozniej rozdaja je wszystkim swoim znajomym
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Zauważ, że napisałem, że jak tylko będziesz aktywny hasło napewno dostaniesz.
Masz pojęcie o pokerze, załóż jakiś temat, jak będziesz miał na takowy pomysł, odpisz na pytania forumowiczów i już problem z głowy. ????
Pozdrawiam
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
witam , może to głupie pytanie ???? , ale nie ma podanej godziny tych turnieji? Jesli ktoś może podać byłbym bardzo wdzięczny , pozdrawiam! ????
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
NIe myśleliście na pozbiraniu gg od userów którzy mają wziąsc udzial w turnieju ??
gg ma mozliwosc pokazywania statusu tylko znajomym wpisanym do profilu takze mozna hasło umieścic w jego opisie tuz przed startem

PS:to jak bedzie PW czy temat tylko gdzie go znajdziemy??
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
w regulaminie jest napisane 7. Hasło na każdy turniej będzie podane osobom 2, 3 minuty przed turniejem w specjalnym dziale, bądź rozesłane na PW, czy skrzynkę pocztową. czekajcie a sie dowiecie haslo bedzie o 20:58 wiec narazie nie ma sie co zastanawiac
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Pytanie zadałem osobie która trzyma na tym puls regulemin przeczytałem więc dajcie juz luzz z nabijaniem postów przy każdej dobrej okazji (za to tez powinny być odpowiednie nagrody)
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
aha ok to prosze admina czy tam moda o usuniecie moich postow powyzej chcialem pomoc ale nic nie wnioslem do sprawy zgdzoe sie tez nie lubie jak ktos nabija posty a sam nie wiem jak moge je usunac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom