>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/ Propozycje/ Niezgodności

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Każdy kto się zapisał powinien widzieć w tym dziale podforum o nazwie &quot;hasła do turniejów pokerowych&quot;, w którym pojawi się hasło.
 
M 0

m12rowka

Użytkownik
czy osoby które odnalazły dopiero dziś To forum a nie mają napisane 50 postów automatycznie są wykluczeni z rozgrywek dokąd nie spełnią warunku napisanych wyżej wymienionej ilości postów?
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Każdy kto się zapisał powinien widzieć w tym dziale podforum o nazwie &quot;hasła do turniejów pokerowych&quot;, w którym pojawi się hasło.
Ja nie widzę tego podforum.
do usunięcia: szukałem w dziale Betsson , jest w turniejach pokerowych ????
 
M 0

m12rowka

Użytkownik
mrówka będziesz aktywny to hasło dostaniesz, dzisiaj nie napisałeś nic oprócz pytania i tego, że się zapisujesz.
nie chce na siłe pisać ileś tam postów ,choć gdybym się uparł to pewnie bym to spełnił, mam nadzieje że moderator potraktuje mnie ulgowo i będę mógł zagrać w lidze o pierwszego turnieju, a limit w trakcie wyrobię
 
F 0

fanatykpl

Użytkownik
Ja ma taka propozycje . Mianowicie osoby które , nie spełniają wymagań odnośnie postów
miałby szanse zagarc w turku BI . Jesli zagraja to automatycznie dostaja mozliwosc wstepu
do nastepnego freerolla .Jesli ktos się zapisał i nie zagra to hasla do kolejnego free
nie otrzyma . Wiadomo kto ma ilość postów ustalona przez administracje to gra ).
 
M 0

m12rowka

Użytkownik
chciałbym zauważyć że zostałem troche niesprawiedliwie potraktowany poprzez pominięcie w tabeli turniejowej. może i na tamtą chwilę nie spełniałem wszystkich wymogów to jednak można potraktować niektóre osoby ulgowo , np. te które rozpoczęły dopiero swą działalność na forum i się starają. nie zamierzam rezygnować z działalności na forum i pomimo kłód rzucanych przez admina będę się starał grać w lidze
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
m12rowka, oco Ci chodzi?
Widzę, że się starasz.
Jednak w tamtym turnieju wogóle nie powinieneś zagrać.
Jeżeli byś tego nie zrobił, nie byłoby teraz problemu.

A nazywasz to &quot;rzucaniem kłód pod nogi&quot; - zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.
To tak jakby ktoś mi napisał, że gra, bo tak, ale zacznie być aktywny później, nawet użytkownicy zasłużeni dla forum mi na Ciebie i kilka innych osób zwracali uwagę, z ich zdaniem też się trzeba liczyć.
Zacząłeś być aktywny na forum po turnieju, po tym buy in co teraz będzie, napewno będziesz brany pod uwagę.
Pozdrawiam
 
amelkamelka_ 17

amelkamelka_

Użytkownik
Nie tylko ty zostales pominiety w tabeli turniejowej,tak samo mysle jak ty przy pierwszym turnieju powinnismy byc ulgowo potraktowani jako nowi na tym forum ja nie mam zamiaru rezygnowac z dzialalnosci na tym forum ale tez nie bende spamowac lub pisac byle co i byle gdzie zeby tylko eyrobic limit postow.Na to wychodzi ze musialabym napisac 15 postow w dzien 1 turnieju.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Wybaczcie, lecz od czasu kiedy się zarejestrowaliście się wystarczyłby 1 (słownie jeden) post dziennie i nie byłoby żadnych problemów!
A te limity w postaci ilości postów, etc zostały wprowadzone po ty, by tylko użytkownicy naszego forum grali w turniejach, a nie inne niepowołane osoby!
 
M 0

m12rowka

Użytkownik
Wybaczcie, lecz od czasu kiedy się zarejestrowaliście się wystarczyłby 1 (słownie jeden) post dziennie i nie byłoby żadnych problemów!

A te limity w postaci ilości postów, etc zostały wprowadzone po ty, by tylko użytkownicy naszego forum grali w turniejach, a nie inne niepowołane osoby!

Nikifor, jeśli zauważyłes to zarejestrowałem się na forum w dniu turka więc pisanie jednego postu dziennie nic by nie dało, bo musiałbym wymyślac głupie posty byle tylko spełnić warunek. co do drugiej części to pewnie że regulamin musi być ale czsami by, np. forum się lepiej rozwijało ,trzeba pomóc a nie przeszkadzać????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Nikifor, jeśli zauważyłes to zarejestrowałem się na forum w dniu turka więc pisanie jednego postu dziennie nic by nie dało, bo musiałbym wymyślac głupie posty byle tylko spełnić warunek. co do drugiej części to pewnie że regulamin musi być ale czsami by, np. forum się lepiej rozwijało ,trzeba pomóc a nie przeszkadzać????
Nie chodziło mi o wszystkich, bo sporo osób zarejestrowało się w dniu turnieju, lecz o osoby z dłuższym stażem a znikomą ilością napisanych postów.
Wystarczy spojrzeć na ostatni turniej na Paradaise (Sportingbet) gdzie sporo osób nie związanych z naszym forum grało w turnieju. Więc sam widzisz po co są te limity postów.
 
M 0

mariusz116

Użytkownik
Ja mam pytanie do admina.Czy jak ktos ma dlugi staz na forum (w moim przypadku wynosi on ok 6 7 miesiecy) i nie ma wymagajacej ilosci postów bedzie mogl liczyc na hasla do Waszych turniejów.Ja podobnie jak przedmowcy nie lubie pisac i tym samym spawowac o rzeczach na ktorych sie nie znam.Ja bardziej to lubie czytac posty i powiem szczerze ze mi to w zupelnosci wystarczy.Wiadomo na tym forum sa osoby ktore wplacaly kase do bukow i nia graja.Ja to tak gram od przypadku do przypadku jak przebiega jest jakas akcja promocyjna.Nigdy nie grywalem za swoje wiec nie mam az tak duzego doswiadczenia.Chcialbym poprzez wasze turnieje poznacz rozne taktyki grania w prawdziwych turniejach bo wiadomo ze we freerollach to graja na poczatku sami kamikadze i cos ugrac w takich turkach graniczy z cudem i duzym fuksem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom