>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

depech20 0

depech20

Użytkownik
No tak ale chyba kazdy sobie typuje jak chce i jak typował w piątek wszystkie mecze to miał prawo jak w jego typach wychodził mu under 26,5 dać sobie w typie , ze bedzie over . Nikt tego nie broni , nigdzie nie jest to napisane ze tak nie mozna , wiec nie wiem po co robicie niepotrzebnie jakieś tutaj problemy , a potem modzi bedą mieli pretensje ze sie wszystkiego czepiamy , a oni odwalają kawał roboty . Wiec lepiej takie uwagi zachowajcie dla siebie .
Moja propozycja nie ma nic wspólnego z wypowiedzią Vadera, z którą się nie zgadzam. Ale tak jak wcześniej pisałem dalej podtrzymuje swoją propozycję.
Jeśli w piątek w dwóch meczach padnie np 9 bramek to ktoś typujący w sobotę ma ułatwione zadanie.
 
depech20 0

depech20

Użytkownik
i jeszcze jedno. jaką tam wielką robotę ???? . Ja już dawno podliczyłem pkt każdemu i zrobiłem tabelę :-D po drugiej rundzie
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Moja propozycja nie ma nic wspólnego z wypowiedzią Vadera, z którą się nie zgadzam. Ale tak jak wcześniej pisałem dalej podtrzymuje swoją propozycję.
Jeśli w piątek w dwóch meczach padnie np 9 bramek to ktoś typujący w sobotę ma ułatwione zadanie.
dobra uwaga, dopisze nowy punkt do regulaminu.
ps. czytaj PW
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam :!: Proszę wszystkich o spojrzenie na podliczenie waszych typów , chcę w środę uzupełnić tabelę w razie czego pisać PW i zmienię wiadomo jak to jest przy podliczaniu może się wkraść błąd
 
Do góry Bottom