>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
My moderatorzy postaramy się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości :smile:
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!
 
losu 0

losu

Użytkownik
Proponowal bym dac 3 pkt za wytypowanie ile bramek wpadnie xD Lub 2 bo 1 wg. mnie to za malo bo jednak trzeba troche sie zastanowic ;]
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Chodzi mu o typowanie under / over. Ale ja uważam, że jeden punkt to wystarczająco dużo ;) W końcu nawet na chybił trafił prawdopodobienstwo trafienia jest duze ;)
 
depech20 0

depech20

Użytkownik
Proponuje typ ile bramek padnie w kolejce zaliczać tylko osobom, które podały swój typ przed rozpoczęciem kolejki ponieważ ktoś podając swoje typy tylko na niedzielę (a nawet i już po piątkowym meczu) ma troszkę ułatwione zadanie. Wiem że to tylko 1 pkt ale uważam że to byłoby sprawiedliwe
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Patrząc na niektórych typy to nie wiem co myśleć...
Ktoś typuje dokładne wyniki. Po sumowaniu bramek komuś wychodzi under 26.5 a On typuje over. Albo odwrotnie z typów wychodzi over a ktoś typuje under. Gdzie tu logika? Skoro tak typuję wyniki to wychodzi mi suma bramek.
No chyba, że ktoś ma inny tok myślenia niż mój.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
No tak ale chyba kazdy sobie typuje jak chce i jak typował w piątek wszystkie mecze to miał prawo jak w jego typach wychodził mu under 26,5 dać sobie w typie , ze bedzie over . Nikt tego nie broni , nigdzie nie jest to napisane ze tak nie mozna , wiec nie wiem po co robicie niepotrzebnie jakieś tutaj problemy , a potem modzi bedą mieli pretensje ze sie wszystkiego czepiamy , a oni odwalają kawał roboty . Wiec lepiej takie uwagi zachowajcie dla siebie .
 
Do góry Bottom