>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
właśnie jaka kwota depozytu ? + za ile muszą być zakłady i po jakim kursie? ponawiam pytanie, wiem że kolega footbolfan odpowiedział ale ma odpowiedzi na temat jaki to ma być zakłady/zakłady po jakim kursie i jakiej stawce minimalnej.
Depozyt może być minimalny, nie ma określonego minimalnego kursu.
Gramy dalej w Listopadzie?
Tak, gramy w listopadzie. Każdy zaczyna miesiąc ze pulą 1000j..
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Mam pytanie co do konkursu:
czy mogę w dzisiejszym kuponie podać mecze jutrzejsze? czy wówczas zostanie to odebrane jako wykorzystanie limitu 2 kuponów jutrzejszych?
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące jednego z moich kuponów, a dokładniej tego:
STAN KONTA: 2297j (przed zawarciem kuponu)
Kupon 15:
Piłka Nożna
Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje
Kongo - Sierra Leone
Typ: Handicup (0-1.) 1
Kurs: 1,62
Ghana - Togo
Typ: Handicup (0-1) 1
KJurs: 1.97
Niger - Mozambique
Typ: X
Kurs: 3.15
AKO: 10.05
Stawka: 100j
Betsafe
Otóż w kuponie tym zawarłem zakład, który opisałem tak: &quot;Kongo - Sierra Leone&quot; - chodziło oczywiście o Demokratyczną Republikę Konga - chciałem nazwę kraju napisać po swojemu w uproszczeniu, jak się jednak okazuje oprócz Demokratycznej Republiki Konga jest również kraj o nazwie Kongo.
Mam więc pytanie czy taki zapis może &quot;przejść&quot; bo w sumie kraj Kongo grał wczoraj z Sudanem a Sierra Leone świadczy o tym że moją intencją było postawienie na wygraną drużyny DR Konga. Jak powinienem rozliczyć ten kupon? jako wygrany czy przegrany? (dodam tylko że jest to kupon o dość wysokiej wygranej bo ponad 1000j) . Domyślam się że mało kto by zwrócił na tą pomyłkę uwagę ale wolę aby zostało jasno ustalone.
 
M 672

martinmix

Użytkownik
No dobra, skoro nie otrzymałem wczoraj odpowiedzi to uznaje typowanie za prawidłowe - bo chciałbym dalej typować a brak odpowiedzi na mój post powoduje brak możliwości dalszego typowania.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Witam
Kiedy sponsor dopisze wygrane z miesiąca Października gdyż jeszcze jej nie mam?
Można by było ich troszkę pogonic bo widać coś się ociągają.
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Nie dostałem odpowiedzi na swoje ostatnie pytanie w związku z tym pytam po raz kolejny: kiedy zostaną dopisane do kont nagrody za listopad?
 
Do góry Bottom