>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu :!:
 
lotr 0

lotr

Użytkownik
Proszę o wywalenie 3 kuponu w moim temacie, bo nie doczytałem, że dziennie można tylko dać 2 kupony//sorry
// Done. B.
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Yyy, jestem moron i nie doczytapem, ze byly zapisy. Dzis zalozylem swoj temat wiec prosze o usuniecie, ewentualnie pozwolenie na dalsza zabawe;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Yyy, jestem moron i nie doczytapem, ze byly zapisy. Dzis zalozylem swoj temat wiec prosze o usuniecie, ewentualnie pozwolenie na dalsza zabawe;)
Przeczytaj regulamin i się zapisz. Do zabawy można dołączyć w każdej chwili. Byle wypełnić wymogi konkursowe.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Kupon 12
Genoa-Empoli
Typ: 1
Kurs 2.00
Godoy-Boca
Typ: 1x
Kurs 1.40
Ako 2.80
stawka 77.97
ewk 218.97
Kupon 13
West Brom -Man Utd
Typ: 1x
Kurs 2.05
stawka 100
ewk 205
po 11 kuponach +6400 +2 kupony w grze
Proszę o dopisanie ze bukmacher Betsafe
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Promocja!
Każdy kto w trakcie konkursu dokona obrotu na kwotę minimum 1000PLN otrzyma podwójną nagrodę! - Liczą się tylko zakłady sportowe? ???? .
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
To można by to było sprostować, bo ktoś obróci łącznie 1000zl na live, a podwójnej nagrody nie otrzyma ???? . &quot;W celu otrzymania nagrody gracz musi dokonać depozytu +zawrzeć minimum 2 zakłady w Betsafe w trakcie trwania konkursu.&quot; - Tutaj mam nadzieje ze liczą się zakłady zawarte na live, bo nie ma nic napisane?
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Najmniejszy depozyt to 40zł/10zł euro. Z tego co można rozumieć wlicza się on, oraz każde min. 2 zakłady sportowe aby odebrać ewentualną nagrodę, jednak niech Marcin potwierdzi.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
właśnie jaka kwota depozytu ?
+ za ile muszą być zakłady i po jakim kursie? ponawiam pytanie, wiem że kolega footbolfan odpowiedział ale ma odpowiedzi na temat jaki to ma być zakłady/zakłady po jakim kursie i jakiej stawce minimalnej.
 
Do góry Bottom