>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
rozliczył tak jak sponsor konkursu po prostu:


Niech opiekun konkursu odniesie się do tego,bo ja też podałem to w konkursie a nie chcę tu wyjść na oszusta..

Rozliczasz sobie na plus czyli tak jak podał to bukmacher ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
To w końcu można dać 2 kupony z tego samego meczu czy nie?
Podbijam i proszę o wyjaśnienie,w regulaminie dla mnie jest jasne że 1 mecz=1 typ i nie można grać kilku zdarzeń z tego samego meczu w danym dniu.A widzę że sporo ludzi tak robi.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Można w jednym dniu kilka kuponów z tym samym meczem. Nie można na jednym kuponie dac kilku zdarzeń (typów) z jednego meczu. Pisałem na temat tego punktu wcześniej:
Kupony kombinacyjne wliczają się (AKO).
Chodzi o to, że na jedym kuponie nie może być dwóch tych samych spotkań

Brazylia - Chorwacja 1 1.36
Brazylia - Chorwacja under 2,5 1.60
AKO: xx
stawka: 100j
EWK
Oddsring

Taki kupon nie przejdzie. 1 mecz = 1 typ = 1 kupon
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli na takie zakłady (na jednym koncie gracza) pozwala firma Betsafe - to nie mamy nic przeciwko.
Konkurs polega na podawaniu wirtualnych kuponów (pod warunkiem, że można je zawrzeć w rzeczywistości na jednym koncie gracza). Do dyspozycji budżet 1000j (PLN/EUR/GBP....) i nim zarządzacie.
Nie weryfikujemy na bieżąco kuponów (tylko w razie uzasadnionej wątpliwości) Liczymy, że gracie fair play.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Gość z linku, który wrzucił levy42 złamał zasadę o maksymalnej dziennej liczbie kuponów. Co w razie takiegoż złamania regulaminu?
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Gość z linku, który wrzucił levy42 złamał zasadę o maksymalnej dziennej liczbie kuponów. Co w razie takiegoż złamania regulaminu?
Nie chcę się drapać po nie swoich jajach, ale jesteśmy w trakcie konkursu, więc zmiana regulaminu chyba nie wchodzi w grę? Dla mnie dyskwalifikacja.
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Nie weryfikujemy na bieżąco kuponów (tylko w razie uzasadnionej wątpliwości) Liczymy, że gracie fair play.
Wcześniej nie podobało mi się, że któryś z użytkowników &quot;donosił&quot; na innego, ale trochę mnie niepokoi, że nie kontrolujecie tematów na bieżąco w kwestii dziennej liczby kuponów czy trafnego rozliczenia wyników. Przecież po Mundialu będzie tysiąc kuponów do sprawdzenia, bo ci, co przegrają, zaczną sami sprawdzać zwycięzców i na bank będą błędy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gość z linku, który wrzucił levy42 złamał zasadę o maksymalnej dziennej liczbie kuponów. Co w razie takiegoż złamania regulaminu?
Na forum gramy krótką piłką, więc DSQ
Wcześniej nie podobało mi się, że któryś z użytkowników &quot;donosił&quot; na innego
Nie traktuje tego jak donos, a jak moderowanie konkursu przez użytkowników i to mi się podoba, bo się &quot;na coś przydajecie&quot; ;)
Gramy fair play i wszystko będzie ok.
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Ok, więc jeszcze żeby już naprawdę wszystko było jasne, pytanie trochę na siłę, ale zadaję: jedyny wymóg dotyczący 2 zakładów, jakie należy zawrzeć w Betsafe, to że muszą zostać zawarte w czasie od 9 czerwca do ostatniego dnia Mundialu, tak?
Tak
 
Do góry Bottom