>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

hunter3 673

hunter3

Użytkownik
U mnie błąd, po 5 kolejkach powinienem mieć 9 punktów.Dziękuję za korektę.
masz 3 pkt gdyż 2 kolejki dałeś typy w nieprawidłowym czasie, czyli jak nie podanie typów czyli -3 - potwierdził to prowadzący konkurs
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
bez sensu ale niech będzie
pytalem sie Pestki i tak powiedzial, nic nie poradze, czas kolejki to czas kolejki. Pozdro!
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Grupa 2 kolejka 5:

Błąd w rozliczeniu meczu:
4. RKC Waalwijk v Ajax 02/04/2014 18:45 CEST Typ: x [Waalwijk +2EH] @ 4.33
Wynik 0:2 dla Ajaxu po dodaniu handicapu +2 dla Waalwijk remis 2:mad: a wiec tak jak typowałem.
Link do meczu: http://forum.bukmacherskie.com/f446/grupa-2-a-105717-2.html#post4375075
e. Hardi // Rzeczywiście; przepraszam, przeoczyłem tego iksa. Miałbym tylko prośbę - nie wstawiaj daty i godziny spotkania, bo podczas edytowania tekst mi się &quot;rozjeżdża&quot; i nie jest przejrzyście ;)
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
kiedy , można się spodziewać dziewiczych podliczeń w grupie 5 ??, bo &quot; wicie rozumicie&quot; ; półmetek blisko, i jak taktycznie typować, ?? tak jak dotychczas czy jednak zwiększyć tempo (tj. kursy) , bo ogon tabeli jakby się przytrafił ??? a trochę egzotyki siłą rzeczy było. Pozdrawiam moda , i przeciwników. PS. Lipne miałem losowanie, same tuzy i ..... jak tu się na podium zahaczyć ????
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Witam,
Pomyliłem się przy &quot;Bot_13 - Promark&quot; powinno być moje imię wytłuszczone
Z góry dziękuje za poprawkę
bot
s90/ok
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
bez sensu ale niech będzie
pytalem sie Pestki i tak powiedzial, nic nie poradze, czas kolejki to czas kolejki. Pozdro!
jeden blad to rozumiem ale kolejki pomyliles dzisiaj. jestes hunter wyrywny za bardzo. albo czytasz regulamin albo nie.. na moje to bym ci dal ostatnia szanse ale pozniej juz maly ban.

haha leżę... para z 7 kolejki, typy z 6 ????
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Co do grupy 5 to widzę że nbd raczej się wycofał więc jak coś to mogę przejąć jego obowiązki opiekuna i w weekend ogarne wszystkie kolejki i tabele.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
jeden blad to rozumiem ale kolejki pomyliles dzisiaj. jestes hunter wyrywny za bardzo. albo czytasz regulamin albo nie.. na moje to bym ci dal ostatnia szanse ale pozniej juz maly ban.


haha leżę... para z 7 kolejki, typy z 6 ????
jozef jakbyś miał półrocznego brzdąca to byś wiedział jak to jest!!!
 
maer 304,9K

maer

Typer A-League
Poproszę w grupie piątej kolejce 7 o:
7 Kolejka 05.04
GEO - maer
Pogrubienie mojego nicka maer.
Z góry dziękuję

I jeszcze pytanie, kiedy w mojej 5 grupie pojawi się jakieś podsumowanie dotychczasowych kolejek?
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Sumada90 czemu w ostatniej kolejce mam brak typów ?? Typy podałem ale o 1 min za wcześnie ( sugerowałem się zegarkiem w domu i było już po 8 mój błąd) ale to powinno być tak samo rozliczone jak brak kolejki czy brak bukmachera czyli ako 0 bo typy są podane.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Sumada90 czemu w ostatniej kolejce mam brak typów ?? Typy podałem ale o 1 min za wcześnie ( sugerowałem się zegarkiem w domu i było już po 8 mój błąd) ale to powinno być tak samo rozliczone jak brak kolejki czy brak bukmachera czyli ako 0 bo typy są podane.
Taka sytuacja była opisana parę dni wcześniej w innej grupie.

http://forum.bukmacherskie.com/f446/pytania-propozycje-niezgodnosci-104963.html#post4378912
http://forum.bukmacherskie.com/f446/pytania-propozycje-niezgodnosci-104963.html#post4379056
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Ok. To pytanie do Pestki.
Nie uważasz że to kompletny bezsens ? Rozumiem jak ktoś poda typy za późno ale jak np w moim przypadku podałem chwile przed czasem (zwykle gapiostwo bo patrzyłem na zegarek w domu) to raczej nie powinno być ujemnych punktów bo typy były podane tylko liczone jako zwykly błąd i ako 0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Taki mamy narzucony regulamin i mamy się go trzymać. Typy podane przed 8 = brak typów.
Jest ktoś chętny by zająć się podliczaniem grupy 5? NBD od 28 marca nie meldował się na forum, widocznie ma jakieś sprawy osobiste, więc trzeba szukać następcy.
Może ktoś z grupy 5???
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Taki mamy narzucony regulamin i mamy się go trzymać. Typy podane przed 8 = brak typów.

Jest ktoś chętny by zająć się podliczaniem grupy 5? NBD od 28 marca nie meldował się na forum, widocznie ma jakieś sprawy osobiste, więc trzeba szukać następcy.
Może ktoś z grupy 5???
Pisałem już wyżej że mogę ogarnąć grupę 5.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Taki mamy narzucony regulamin i mamy się go trzymać. Typy podane przed 8 = brak typów.

Jest ktoś chętny by zająć się podliczaniem grupy 5? NBD od 28 marca nie meldował się na forum, widocznie ma jakieś sprawy osobiste, więc trzeba szukać następcy.
Może ktoś z grupy 5???
jutro postaram się podgonić

W mojej w grupie 3 dodam tabelę, którą u siebie regularnie uzupełniam.
 
Do góry Bottom