>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Żeby była jasność:
Jeżeli ktoś poda typ Stoch TOP3 to przeciwnik MOŻE podać, że Stoch wygra konkurs.
Jeżeli ktoś poda typ Stoch WYGRA to przeciwnik NIE MOŻE podać typu, Stoch TOP3
Taki podliczane są Typy Dnia i tak podliczany jest konkurs IO.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Opiekun grupy nbd rozliczył mi 4 spotkania na minus bo nie uwzględniłem godziny spotkań , w regulaminie nie ma takiego zapisu


Proszę moda o poprawienie
Odpowiedź już padła - dokładna data, czyli również godzina.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Napiszę to na wszelki wypadek co by nie było niedomówień. Przy skokach WilliamHill podawał wczorajsza date tj. 08.02 i wpisałem właśnie taką. Chodziło chyba o to, ze 08.02 były kwalifikacje - tego nie wiem, ale data wpisana taka jaka podawał WilliamHill.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Napiszę to na wszelki wypadek co by nie było niedomówień. Przy skokach WilliamHill podawał wczorajsza date tj. 08.02 i wpisałem właśnie taką. Chodziło chyba o to, ze 08.02 były kwalifikacje - tego nie wiem, ale data wpisana taka jaka podawał WilliamHill.
Data wczorajsza, ale zakłady tyczą się dzisiejszych zawodów ????
 
J 12

jacht94

Użytkownik
Grupa 5, drużyna Dżyste szczypiorki ta sama sytuacja ???? Data ze skoków podana ze strony William Hilla ( zamknięcie zakładu). Proszę o poprawę jeśli miałoby to potem skutkować minusem przy rozliczeniu,
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Ja to samo podając typy w grupie 5 &quot;Mistrzowie&quot; sugerowałem się zamknieciem zakładów u bukmachera. Jeśli trzeba to proszę to poprawić. Z góry dzięki ????
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Troche dziwnie z ta punktacja, ale OK. U mnie w grupie po 1. kolejce beda same remisy, kazdy po 1 pkt. Ogolnie to wyczuwam same remisy, w William Hill nie ma bogatej oferty na pojedynki a trafienie medalu na dana osobe a tym bardziej zlotego rowniez do prostych nie nalezy - w koncu ... to Igrzyska Olimpijskie.
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Że tak zapytam: po kiego pod każdym kuponem pisać nazwę bukmachera skoro i tak możemy brać tylko z jednego? ????
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Napiszę sobie nazwę markerem na czole, tylko uznajcie The Evil Snowman ten kupon ????
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Proszę o uwzględnienie tego przy podliczaniu, dziękuję.
Żeby była jasność:
Jeżeli ktoś poda typ Stoch TOP3 to przeciwnik MOŻE podać, że Stoch wygra konkurs.
Jeżeli ktoś poda typ Stoch WYGRA to przeciwnik NIE MOŻE podać typu, Stoch TOP3
Taki podliczane są Typy Dnia i tak podliczany jest konkurs IO.
Ale to już jest Twoja interpretacja do której teraz możemy się dostosować co nie zmienia tego, że jest post factum. W regulaminie jest napisane, że nie można grać tego samego typu i my go nie zagraliśmy. To jak są rozliczane zakłady w typach dnia jest bez znaczenia.
Na marginesie, co pisałem na priv opiekunowi naszej grupy przez błędną datę na WH daliśmy typ na zły dzień (Takanashi top3) więc poprosiliśmy o zmianę na Fourcade top3. W związku z tym i tak mamy remis.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ale to już jest Twoja interpretacja do której teraz możemy się dostosować co nie zmienia tego, że jest post factum. W regulaminie jest napisane, że nie można grać tego samego typu i my go nie zagraliśmy. To jak są rozliczane zakłady w typach dnia jest bez znaczenia.
Skoro opiekunowie konkursu dokładnie sprecyzowali to nie wiem w czym masz problem :?:
Na marginesie, co pisałem na priv opiekunowi naszej grupy przez błędną datę na WH daliśmy typ na zły dzień (Takanashi top3) więc poprosiliśmy o zmianę na Fourcade top3.
To już jest raczej Wasz problem bo się patrzy na terminarz zawodów a nie do kiedy buk ma wystawioną ofertę. My również mamy taką śliwkę bo łyżwiarstwo szybkie mężczyzn jest jutro ale to jest nasz błąd i nie płaczemy opiekunowi grupy na PW.
4. Typów po podaniu nie można już zmieniać.
W związku z tym i tak mamy remis.
Nie wiem gdzie Ty widzisz remis skoro my mamy trafione ako: 2,45 a Wy możliwe do trafienia Ako macie niższe bo tylko @1,45.
 
Do góry Bottom