>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Do następnej rundy kwalifikuje się 40 drużyn,
czyli po 2 drużyny z każdej grupy i jedna
najlepsza z 3 miejsca.
Dodatkowo do 2 fazy przechodzą dwie
najlepsze z drużyny z 3 miejsc, które ugrały
najwyższe AKO.

W regulaminie pierwszej fazy mamy błąd. Skoro mamy 36 ekip to jak 40 może przejść dalej. Mialo być chyba 20. Jednak wtedy też się nie zgadza. Mamy 18 ekip z dwóch pierwszych miejsc w grupach + 1 drużyna z trzeciego miejsca + 2 z trzeciego co trafiły największe ako. Wychodzi że w II fazie będzie 21 ekip.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Za mało ekip się zgłosiło temu zmiany. Już wszystko poprawiłem tak więc awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy ( łacznie 18) + dwie z 3 miejsc z najlepszym AKO. To da nam 20 ekip, które zostaną podzielone na 4 grupy 4 zespołowe w 2 fazie.
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
To i ja małe pytanie techniczne mam ????
Jak rozliczamy zawody które przez złe warunki pogodowe zostana przeniesione na kolejne dni?@0,00, @1,00 czy czekamy na rozegranie ?
 
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
mam pytanie jak rozliczany jest pojedynek gdy obie drużyny nie trafią ako w danej kolejce, sumują się typy trafione ?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
mam pytanie jak rozliczany jest pojedynek gdy obie drużyny nie trafią ako w danej kolejce, sumują się typy trafione ?
Jeżeli jedna i druga drużyna trafi AKO = 0 w danej kolejce otrzymują po 1 punkcie do tabeli. ????
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Moim zdaniem jest to trochę nielogiczne a przede wszystkim niewymierne. Dużo bardziej sprawiedliwe byłoby (jak jest np konkursach kolarskich) gdy podaje się kilka typów. Za błędny mamy -100 pkt, za dobre tyle po jakim kursie zagraliśmy. A tak tutaj będziemy promować śmieciowe kursy nie wspominając już o masie remisów...
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Jeśli drużyna przeciwna podała typ, że Kamil Stoch ukończy na podium to czy ja jako przeciwnik w kolejce moge typować, że Kamil Stoch zwycięży?
w regulaminie pisze, ze nie mozna typowac takich samych typów, więc uznałem, że sie zgadza, ale jak cos to zmienie

p7// możesz ????
 
J 12

jacht94

Użytkownik
Wszystkie typy nie muszą pochodzić z jednego dnia? Bo z regulaminu chyba nie do końca to wynika, albo po prostu źle się wczytuję ????
 
J 12

jacht94

Użytkownik
Przepraszam przeoczyłem ten temat - patrzyłem tylko na regulamin w którym nie było na ten temat informacji. :/
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
17. Jeżeli, któraś drużyna poda pierwsza kupon, druga drużyna nie może grać ani jednego takiego samego typu jak przeciwnik!
I kolejka
8-9.02.2014
Niesforne bliźniaki - Tomilidźonsy
3. 08.02.2014 11:00 Bieg łączony na 15 km - Zdobywca złotego medalu
typ: Marit Bjoergen (NOR) kurs: 1,40
I kolejka
8-9.02.2014
Niesforne bliźniaki - Tomilidźonsy

1. Biegi narciarskie kobiet Bieg łączony na 15 km, 8.02. 2014, 11:00
M. Bjoergen - Ukończy na podium @ 1.05
Proszę o uwzględnienie tego przy podliczaniu, dziękuję.
 
robo64 692

robo64

Użytkownik
Opiekun grupy nbd rozliczył mi 4 spotkania na minus bo nie uwzględniłem godziny spotkań , w regulaminie nie ma takiego zapisu
Regulamin konkursu​

Jeżeli przy typie nie ma kursu, informacji jaka to dyscyplina, bądź dokładnej daty typ jest rozliczny jako przegrany. Jeżeli brakuje nazwy bukmachera, informacji z kim rywalizujemy albo AKO to cały kupon jest rozliczany jako przegrany.
Proszę moda o poprawienie
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Cytat: Napisał pestka7 -&gt; 17. Jeżeli, któraś drużyna poda pierwsza kupon, druga drużyna nie może grać ani jednego takiego samego typu jak przeciwnik! Cytat: Napisał RADULA -&gt; I kolejka 8-9.02.2014 Niesforne bliźniaki - Tomilidźonsy 3. 08.02.2014 11:00 Bieg łączony na 15 km - Zdobywca złotego medalu typ: Marit Bjoergen (NOR) kurs: 1,40 Cytat: Napisał Martinus -&gt; I kolejka 8-9.02.2014 Niesforne bliźniaki - Tomilidźonsy 1. Biegi narciarskie kobiet Bieg łączony na 15 km, 8.02. 2014, 11:00 M. Bjoergen - Ukończy na podium @ 1.05 Proszę o uwzględnienie tego przy podliczaniu, dziękuję.
Jeśli drużyna przeciwna podała typ, że Kamil Stoch ukończy na podium to czy ja jako przeciwnik w kolejce moge typować, że Kamil Stoch zwycięży? w regulaminie pisze, ze nie mozna typowac takich samych typów, więc uznałem, że sie zgadza, ale jak cos to zmienie p7// możesz
Więc wynika z tego, że to nie ten sam typ.
 
Do góry Bottom