>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

K 40

kris_pl

Użytkownik
3. Gracz musi posiadać aktywne konto w Sportingbet tzn. minimum jeden depozyt w ostatnich 90 dniach. W innym przypadku nagrody nie otrzyma.
W przypadu ewentualnej nagrody:
Czy mozna wplacic depozyt po fakcie, gdy bedzie juz wiadomo czy sie jest w TOP 10? Jak sie liczy te &quot;ostatnie 90 dni&quot;?
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
1. Kraft - Kraus 1 @ 1,75 Betsson
2. Morgenstern wygra zawody @ 2.50 Unibet
3. Diethart TOP 3 @ 2,05 Unibet
4. Stoch - Schlierezauer 1 @ 1.75 Sportingbet
5. Neumayer - Fettner 1 @ Unibet
prosze o dodanie kursu ostatniej pozycji
Neumayer - Fettner 1 @ 1,50 Unibet
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Sportingbet jednak tym razem wrzucił pary H2H w ostatniej chwili,jeśli nadzorujący uzna,że zamiana w parze Kasai - Prevc z Unibet na Sportingbet i z kursu 2,00 na 2,3 jest ok,to prosiłbym o taką zmianę bo jest jeszcze godzina do rozpoczęcia treningów,jeśli natomiast nie ma poprawek to ok.
Po prostu SB nie wystawiał h2h w 2 poprzednich konkursach i nie liczyłem,że zrobi to tym razem,sprawdziłem ok 12stej i nie było tych par.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
5. Thomas Morgenstern -Simon Ammann 1 @ 2.31 w moim typie pojawił sie bład.tutaj na ammana jest typ. moje przeoczenie, teraz sprawdzałem co stawialem i wychwyciłem błąd.Aby nie bylo ze oszukuje na kursie.Zdążyłem napisać przed skokami tych dwoch skoczkow.Jak jeszcze może mi poprawić moderator to dziękuję a jak nie to minus 100 pkt.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
No i tak o to nadszedł koniec Turnieju Czterech Skoczni, a wraz z nim konkursu, który zorganizowaliśmy dla Was wraz z bukmacherem Sportingbet. Dokładny wgląd do wyników możecie sprawdzić w dziale Tabela konkursowa. Poniżej podaję rozpiskę zwycięzców wraz z przyznanymi nagrodami.
porugalia (1 miejsce) - 250zł
Chemiczny ( 2 miejsce ) - 150zł
dawczan (3 miejsce) - 125zł
nicolaus (4 miejsce) - 50zł
valderrama (5 miejsce) - 50zł
Adhemar (6 miejsce) - 50zł
emil1702 (7 miejsce) - 50zł
avv1910 (8 miejsce) - 25zł
bam14 (9 miejsce) - 25zł
RADULA (10 miejsce) - 25zł
Użyrkownik nicolaus jako, że ma bardzo słaby wkład merytoryczny na forum (ogranicza się jedynie do DNTB i suchych typów w temacie) ,a w trakcie konkursie nie napisał ŻADNEJ merytorycznej analizy, co było poniekąd obowiązkem, zostanie tymczasowo pozbawiony nagrody. Administracja forum zdecyduje co dalej idam Ci znać co i jak na PW.
Co do pozostałych - loginy możecie podsyłać mi na PW w takim o to zapisie:

temat: TCS
- zajęte miejsce
- login z Sportingbet
- ID
- nagroda.

Mam nadzieję, że konkurs Wam się podobał i nie macie większych uwag. Ja osobiście starałem się jak najszybciej tylko mogłem wszystko ładnie podliczać i myślę, że nie wyszło to najgorzej. ???? Jeszcze raz DZIĘKI za zabawę i życzę powodzenia w obracaniu bonusu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Fajny konkurs,sprawnie przeprowadzony,prowadzący na pewno dobrze się spisał.
Co do uwag:
- Typy długo terminowe były mocno przewartościowane,gdyby nie zaskakujące rozstrzygnięcia,mocno namieszałyby w klasyfikacji końcowej, z drugiej strony każdy typ w tych długoterminowych typach był tak samo &quot;płatny&quot;,więc nic dziwnego,że na forum bukmacherskim każdy raczej widział value w typowaniu Stocha,Bardala czy Schlierenzauera bardziej niż Dietharta czy Koivurante.
W sumie do zgarnięcia z tych typów było ponad 1100 pkt czyli więcej niż miał zwycięzca,a to było tylko kilka typów,bez codziennej analizy,sprawdzania wyników treningów i kursów u różnych buków,widziałbym tu mniejszą liczbę punktów lub bonus procentowy (dodany do końcowej punktacji) za trafne typy.
- czasami ciężko się było zdecydować,czy brać teoretycznie bardziej pewne kursy (1,3-1,7) czy ryzykować obstawiając zwycięzce po kursach&gt;4.
Proponowałbym bonus za &quot;stały plus&quot;,np +10% za wszystkie 4 dni na plusie,+5% za 3 dni na plusie,dodawane do ogólnej punktacji.
To oczywiście takie przemyślenia na poczet przyszłych konkursów,które mam nadzieję nastąpią.
Gratuluje wszystkim.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
konkurs super graty dla najlepszych - szkoda ze forum muli i troszkę to stanowi problem a wiec żeby sie polepszyło w tym temacie i będzie super
 
Do góry Bottom