>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Nie mogę edytować poprzedniego postu dlatego będzie jeden po drugim,krytykujący tutaj powyżej Robson United sam ma błąd:
Prevc - Ito Typ : Prevc @ 1,68 betsson
Ahonen - Matura Typ : Ahonen @ 1,72 Unibet
Schlierenzauer - Kasai Typ : Schlieri @ 1,86 betsson
Stoch - Bardal Typ : Bardal @ 2,22 Betsson
Bardal TOP3 @ 2,20 b365
2 razy Bardal,a w regulaminie jest,że JEDEN typ na zawodnika,wiem,że to nie to samo co zwycięstwo w konkursie i H2H z kimkolwiek,ale jednak typ nieregulaminowy.
Typować,można niby do rozpoczęcia konkursu,ale buki(betsson i bet365 na pewno) zamykają linie wraz z rozpoczęciem treningu,jak mniemam typy po tej godzinie,mimo,że przed konkursem będą nieważne.
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
Dokładnie, poza tym też mogą być sytuacje gdy ktoś przepisuje typy z 3 postów wyżej,ale podane przed kwalifikacjami,a po kwalifikacjach są już inne i wiadomo,że np na Dietharta poleciały na łeb na szyję, proponuję dokładnie weryfikować godzinę podania typu (i istnienia danego typu w ofercie buka w tym czasie).
&quot; brałem od innych użytkowników&quot; - pisze kolo bez żenady w poście o konkursie w którym chodzi o to kto najlepiej wytypuje i jeszcze w trakcie kwali które pewnie niekorzystnie zmieniły te kursy.
wlasnie pojawily sie juz takie typy, ludzie kopiuja od innych nawet niesprawdzajac wczesniej oferty, taki fazik zywcem skopiowal kilka typow od osoby ktora wczesniej podala typy z kosmosu
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie mogę edytować poprzedniego postu dlatego będzie jeden po drugim,krytykujący tutaj powyżej Robson United sam ma błąd:
2 razy Bardal,a w regulaminie jest,że JEDEN typ na zawodnika,wiem,że to nie to samo co zwycięstwo w konkursie i H2H z kimkolwiek,ale jednak typ nieregulaminowy.
Typować,można niby do rozpoczęcia konkursu,ale buki(betsson i bet365 na pewno) zamykają linie wraz z rozpoczęciem treningu,jak mniemam typy po tej godzinie,mimo,że przed konkursem będą nieważne.
Trochę racji masz w sumie w tym co piszesz dlatego proszę o poprawienie moich typów i zamiast Bardal top3 wpisanie typu :
Kraus - Kranjec Typ : Kraus @ 2,20 Unibet
http://forum.bukmacherskie.com/f440/garmisch-partenkirchen-01-01-2014-ii-konkurs-101199-2.html#post4131787
Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Użytkownicy:
- fazik1988
- nr69
- houston4
- johnnygangsta
- efbeer

dostają dyskwalifikację w konkursie + kartkę za oszustwa w konkursie. Celowe zawyżanie kursów lub perfidne kopiowanie od innych w momencie gdy buki pozamykały już ofertę chwały Wam nie przynoszą. Panowie - grajmy uczciwie ????
Ps jeżeli widzicie, że ktoś perfidnie oszukuję piszcie mi o tym na PW lub do dawida albo robsona. Nie jesteśmy maszynami i nie siedzimy na forum 24h na dobę. Pozdrawiam i Szćżęśliwego Nowego Roku wszystkim ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
W regulaminie nie jest doprecyzowane do której godziny można podawać typy.Myślę,że powinno to być sprecyzowane w tematach na dane konkursy.Inaczej będą pojawiać się różne akcje,zobaczycie.
Pisałem przed konkursem.Sami widzicie co się dzieje.A wystarczyło podać godzinę do której typujemy i cyrków by nie było.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Pisałem przed konkursem.Sami widzicie co się dzieje.A wystarczyło podać godzinę do której typujemy i cyrków by nie było.
Cyrków nie ma bo mam screeny(jeżeli ktoś chce mogę mu podesłać) , że oferta dziś tuż przed konkursem a po trening w Unibecie była przez ok 15 minut tak więc typy podanw po 13:40 normalnie liczymy.

Kolejka podliczona. Sprawdzać.
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
-Gregor Schlierenzauer2. Noriaki Kasai
1 2.31
powinno być Gregor Schlierenzauer-Noriaki Kasai 2 2.31
 
Do góry Bottom