>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak sama nazwa wskazuje.

Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN , jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie to przeczytaj drugi raz REGULAMIN , jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj :]

Pytania, na które odpowiedź znajduje się ewidentnie w regulaminie, jasno napisane, mogą zostać ukarane, więc proponuje przeczytać REGULAMIN

Szybka rejestracja w Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie kwalifikacji. Czy tutaj typy także nie mogą się powtarzać? Jeśli chce podać te 5 typów to muszę przelecięć typy reszty biorących udział czy aby typ jakiś już się nie pojawił?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Można, ale raczej bez kopiowania byśmy prosili. Rywala bezpośredniego akurat dzisiaj nie ma, dopiero jutro taki punkt będzie miał zastosowanie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pierwsza część eliminacji została podliczona, 45 minut na złożenie ewentualnych reklamacji. Po tym czasie rozliczenia są nieodwracalne (nawet jeśli popełniliśmy nieświadomie błąd przy podliczeniach).
O godzinie 00:30 rozlosuję pary na jutrzejsze zmagania.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Co to znaczy &#39;nawet jeśli został popełniony nieświadomy błąd przy podliczeniach&#39;? Nieświadomie możecie podliczyć źle wszystkie moje typy, mimo że są poprawne... i co?
Jeden typ jest źle podliczony u mnie, proszę o poprawkę. Nie wiem czy wpływa na moją dalszą kwalifikację w konkursie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Co to znaczy &#39;nawet jeśli został popełniony nieświadomy błąd przy podliczeniach&#39;? Nieświadomie możecie podliczyć źle wszystkie moje typy, mimo że są poprawne... i co?
Jeden typ jest źle podliczony u mnie, proszę o poprawkę. Nie wiem czy wpływa na moją dalszą kwalifikację w konkursie.
Chodzi o oto że możemy się pomylić jak każdy normalny człowiek, a Wy możecie nam zwrócić uwagę że jest pomyłka i na tym się sprawa zamyka... Uwierz nie jest łatwo o pomyłkę gdy masz tyle typów i musisz szukać po egzotycznych ligach bo ktoś nawet nie śmiał napisać, skąd taki i taki mecz jest. Sam napisałeś że liczysz na wyrozumiałość za to w jakiej formie podałeś typy, to teraz Ty zrozum nas, ludzi którzy mają prawo się pomylić ;)
 
michau 84

michau

Forum VIP
Chodzi o oto że możemy się pomylić jak każdy normalny człowiek, a Wy możecie nam zwrócić uwagę że jest pomyłka i na tym się sprawa zamyka... Uwierz nie jest łatwo o pomyłkę gdy masz tyle typów i musisz szukać po egzotycznych ligach bo ktoś nawet nie śmiał napisać, skąd taki i taki mecz jest. Sam napisałeś że liczysz na wyrozumiałość za to w jakiej formie podałeś typy, to teraz Ty zrozum nas, ludzi którzy mają prawo się pomylić ;)
Ja doskonale rozumiem - sam podliczałem niejeden konkurs. Ale zdanie Po tym czasie rozliczenia są nieodwracalne (nawet jeśli popełniliśmy nieświadomie błąd przy podliczeniach). rozumiałem tak, że mimo waszej pomyłki nie będzie możliwości poprawienia. Teraz już wszystko wyjaśnione, także nie ma tematu.

pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom