>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy wynik w 1 połowie trzeba trafić dokładnie, żeby zdobyć jakieś pkt czy np do połowy jest 0-0 a ja dałem 1-1 to są za to pkt czy nie ?
O(M) ; REGULAMIN !
Zasady punktowania : *Za podanie prawidłowego wyniku bramkowego w danym meczu osoba biorąca udział otrzymuje 3 punkty. *Za wytypowanie poprawnego wyniku (tj. zwycięstwa jednej z drużyn bądź remisu), mimo iż został podany błędny wynik bramkowy osoba biorąca udział w konkursie otrzymuje 1 punkt. *Za wytypowanie błędnego wyniku bramkowego, a także wyniku końcowego osoba biorąca udział w konkursie nie otrzymuje żadnego punktu. * Dodatkowo typujemy zakłady: under/over 2.5, dokładny wynik pierwszej połowy oraz która drużyna strzelili pierwszą bramkę, zasady punktowania są następujące: za zakłady u/o oraz który zespół strzeli pierwszą bramkę po jednym punkcie, a za dokładny wynik 1.połowy tak samo jak to ma miejsce w przypadku wytypowania całego meczu.
 
geo 21

geo

Użytkownik
Czy dałoby rade zmienić zawodnika z drużyny? W 1 kolejce roan79 nie wytypował bodajże żadnego wyniku, pisałem do niego wiadomość ale bez odzewu.
 
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
ja to samo pytanie co kolega wyżej partner ( VXV78) który został mi przydzielony nie podał typów ogolnie na forum chyba tylko dla konkursów się zarejestrował bo ma 2 posty napisane
Jeśli jest szansa może połączymy eis w pare z GEO?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
podane (pary) będą ostateczne !
niestety, konkurs się rozpoczął i par zmieniać się nie da... mieliście pecha po prostu, dlatego lepiej zawsze napisać do kogoś chociażby w dyskusjach, ktoś chętny zazwyczaj jest, a tak pech tzn. gra w kulki partnera.
Osoby zapisane a niepodające typów trafią na czarną listę konkursową, choć Wam akurat to nic nie da, ale oni poniosą karę...
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Coś się zmieniło i trzeba podawać typy na całą kolejkę czy dalej można dzień po dniu ? Pytam temu bo widzę że wszyscy podają na całą kolejkę.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Bardzo bym prosił o dopisanie do moich typów.
Para 15 - lordcadet i hunter3
O(M) ; nie ma edycji, ale... przecież masz napisane Para 15 - to wystarczy;)
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
bez sensu jest ta zasada - brak/zla nazwa druzyny i cale typy niewazne ... kazdemu sie moze pomylic, rozumiem, ze nie ma edycji typow, ale takie cos to chyba lekka przesada oO to ma byc zabawa dla wszystkich, a nikt nie jest nieomylny ...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
bez sensu jest ta zasada - brak/zla nazwa druzyny i cale typy niewazne ... kazdemu sie moze pomylic, rozumiem, ze nie ma edycji typow, ale takie cos to chyba lekka przesada oO to ma byc zabawa dla wszystkich, a nikt nie jest nieomylny ...
Bez sensu są takie posty. Przeczytałeś i zaakceptowałeś regulamin ?
Jeszcze mogłem dodać wymóg pisania sponsora konkursu, to wówczas dopiero byłby płacz... Macie podany wzór typowania, jedyną niezbędną rzeczą jest nazwa drużyny, więc nie rozumiem pretensji.
Tabela po 1.kolejce pojawi się chyba dziś.
3.kolejka do typowania będzie po dzisiejszych spotkaniach.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
1.kolejka podliczona, sprawdzać i zgłaszać ewentualne błędy, bo nie będzie poprawiania, gdy okaże się, że komuś zabrakło 1 pktu do TOP20 np...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1.kolejka podliczona, sprawdzać i zgłaszać ewentualne błędy, bo nie będzie poprawiania, gdy okaże się, że komuś zabrakło 1 pktu do TOP20 np...
Wchodzę w tabelę i widze pusty post...Coś u mnie nie tak czy brak tabeli ?
 
Do góry Bottom