>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Każdy kto znajduje się w tabeli poza TOP40 i poda typy od tej chwili otrzymuje czerwoną kartkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Co prawda nie liczyłem wszystkich moich punktów ale widzę, że po fazie grupowej miałem 307 punktów natomiast po dwóch dniach fazy pucharowe 148,5 pkt.
W meczu Portugalii z Czechami dałem remis więc mam -100 pkt, natomiast w meczu Niemcy 0 Gracja dałem handi na Niemców czyli tu powinienem być plus. Według moich obliczeń mam ok. 270-290 pkt a nie 148.5
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
&quot;Zwycięzca każdego dnia I etapu otrzymuje - 50 zł&quot;
Te nagrody są aktualne ? Tak z ciekawości pytam, bo nawet nie wiem kto miał najwięcej pkt danego dnia.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Niech każdy sobie przeliczy punkciory w długoterminówkach w Euro Cup. Jak macie over 715, to walić na PW.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
czemu tylko taki over?
bo Ty tyle masz :p A nie wiem jak będą rozdzielone nagrody specjalne, ale może jakaś powędruje do osoby z największą liczbą pkt za longtermy. Ty taką osobą raaaaczej nie będziesz, bo wygrałeś w generalce, ale leon92mielonka jak najbardziej ma taką szansę, bo nikogo innego nie dostrzegłem.
Liczymy bramkarzy na 3, po 33 pkt, chyba, że jednak będzie najlepszy bramkarz, to wtedy zmieniamy. Ale oby nie.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Obecna linia overa dla długoterminówek to 698 pkt, jak ktoś ma więcej, to niech wali do mnie. Ale liczymy, zatem raczej wychwycimy taką osobę.
Jak ktoś uważa, że wygrał dany dzień w I etapie, to też niech wali, ale na razie liczę sam, głównie tyczy się to dni, w których było nie do końca podliczone,a były takie 2 lub 3.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Z tabeli usunąłem osoby, które podały patologicznie mało typów.
Co do tejże, za kilkanaście minut końcowa, zweryfikowana itd.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W długoterminowych pobiłem mielonkę 738 punktów razem, pw wysłane
oj tam, ale wygrałeś stówkę za generalkę, zatem za długoterminówki otrzyma hajs zapewne Leon, chyba, że kogoś znajdziemy.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Usunąłem Twój post pyzza, z rozpędu.

W każdym absolutnie konkursie jest tak, że nagród z puli dodatkowej nie otrzymuje osoba, którą wcześniej nagrodziliśmy jako TOPxx, bo po prostu zabiera w ten sposób innym osobom, które również zasługują na nagrodę. A to, że chcemy dać nagrodę osobie z najlepszym bilansem długoterminówki, to nasza dobra wola, mogliśmy ją rozdzielić pomiędzy modów czy ki ****, to tyle. Decyzja w tej sprawie jest nieodwołalna, pozdro.

Znalazłem innego użytkownika z tą samą liczbą pkt, ale takiego, który podał typy wcześniej, pozdro.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
W tabeli jest błąd ,odpowiednie osoby wiedzą,ale piszę żeby nie było niejasności.
OK, już nie ma błędu /adqs
 
Do góry Bottom