>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Trzeba wierzyć, że Betters wystawi więcej typów na drużynówkę w skokach i że na dziś i jutro pojawi się oferta na biegi, w przeciwnym razie niestety bardzo wiele osób będzie niesklasyfikowanych.

Betters - jeśli to czytacie - uratujcie nam konkurs :D
 
R 555,6K

rr62dga

Typer Miesiaca
drużyny można użyć tylko raz zatem poskładanie logicznych 6-8 zakładów z tej mini oferty jest mało realne- betters raczej nie zareklamował się tutaj....
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
20 typów dało się uzbierać. 4 wydarzenia po 10 różnych par było plus wygrana podium. Dzisiaj faktycznie jest słabo więc wprowadzę zmianę w regulaminie.

Skoro dotychczas było 20 min typow na 5 wydarzeń to daje po 4 typy na wydarzenie. Zakładając że dziś da radę tylko połowę tego to zróbmy tak żeby 2 wydarzenia zamiast 4 było dzisiaj konieczne.

Czyli zmieniam liczbę minimalna z 20 do 18.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zaraz oferta na skoki zostanie zdjęta. Czyli nic ciekawego nie dodali. Pozostaje w takim razie ufać, że zechcą na jutro wystawić ofertę na biegi mężczyzn na 50 km. Z tego co widzę blisko 1/4-1/3 uczestników uratowałoby to przed dyskwalifikacją :D
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Zaraz oferta na skoki zostanie zdjęta. Czyli nic ciekawego nie dodali. Pozostaje w takim razie ufać, że zechcą na jutro wystawić ofertę na biegi mężczyzn na 50 km. Z tego co widzę blisko 1/4-1/3 uczestników uratowałoby to przed dyskwalifikacją :D
No coż, taki mamy klimat :D
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Niech to będzie przestroga przed kolejnymi konkursami żeby sprawdzać ofertę u danego buka. To co zrobili na drużynowke to już śmiech. 3 pary których nie można ze sobą kombinować ani nawet kombinować ze zdarzeniami z innych dyscyplin .Ja już po 1 kolejce wiedziałem że to nie ma sensu
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
To jak sa w końcu liczone długoterminowe? Za 100 czy po 50 za pytanie?
Po 100 pkt.

Zakręciłem się, ale tak to jest czasami, jak się wraca do domu po 11h pracy i jeszcze ogarnia konkurs. Pomyliłem z punktami za analizę. Będę korygował to dziś wieczorem, dotyczy to wszystkich osób, bowiem wszystkim pomyłkowo policzyłem po 50. Jeśli ktoś jeszcze gdzieś u siebie widzi błąd (poza punktami za typy długoterminowe), to proszę o info.
 
Do góry Bottom