>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
1676676694871.png


Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności
Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN, jak to nie pomoże - pisz tutaj.

Tutaj można zgłaszać wyjątkowe edycje postów do momentu rozpoczęcia treningów/serii próbnej/kwalifikacji/konkursu. Później prośby nie będą uwzględniane.

Proszę o nie nadużywanie próśb o edycje. Jeśli dodajesz typ, poświęć minutę na przemyślenie go, zamiast potem tracić więcej czasu mojego i Twojego na prośby o edycje.
Rozumiemy sytuacje wyjątkowe, pośpiech, zapomnienie dodania analizy itp. I po jest ten dział. Nie pod masówkę regularnych edycji typów i doklejania analiz.


Dziękujemy za zrozumienie :)
 
Ostatnio zmieniony przez maniek81:
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Też jest to dla nas niezrozumiałe...

Będę monitował sytuację w kwestii biegów. Być może pojawi się oferta na biegi po zakończeniu kwalifikacji. Wtedy zmienię godziny do podania typów w tematach konkursowych.
 
mrsmith 92,1K

mrsmith

Użytkownik
jest dokładnie ta sama sytuacja co z Noblebet i konkursem chyba TCS, czyli pomysł na konkurs fajny ale sponsor niestety nie pod takie sporty. Do niszowego sportu jeżeli to możliwe lepiej wybierać te duże firmy STS, Fortuna, Betfan ... a takie stosunkowo nowe buki to do piłki nożnej (liga typerów PN), hokeja, siatkówki itp
 
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Punkt dotyczący kopiowania typów. Jeśli betters daje tego co kot prezesa napłakał to siłą rzeczy nie da się powtórzyć typu. Jedynie jeśli ktoś wszystko co do joty powtórzy. Regulamin jest fajny i dobrze się go stosuje jak bukmacher jest ok.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Trzeba będzie do nich napisać, bowiem biegów nie dali już drugi dzień, a skoro pisali się na sponsoring konkursu, to dla mnie sytuacja jest niezrozumiała.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Wiem, że oferta na skoki biedna, na biegi wcale, ale możecie wrzucać chociaż do tematu z typami analizy na biegi, jeśli chcecie dodatkowo zapunktować. Konkurs był organizowany z myślą o skokach i biegach, więc chociaż w ten sposób można coś zapunktować.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
To może administracja pozwoliłaby wrzucać typy z innych bukmacherów, żeby ten konkurs w ogóle miał jakiś sens? Skoro Betters nie dał kursów na żadne zdarzenie z biegów, a na skoki oferta marna to może zmienić zasady i pozwolić na sztafety, maratony i konkursy na dużej skoczni wrzucać typy od innych buków?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie - chcę dać analizę + kupon do jutrzejszej sztafety. Betters zdaje się nie wystawia w ogóle kursów na biegi. Czy w takiej sytuacji na kuponie może znaleźć się cokolwiek (np. piłka nożna)?
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
To może administracja pozwoliłaby wrzucać typy z innych bukmacherów, żeby ten konkurs w ogóle miał jakiś sens? Skoro Betters nie dał kursów na żadne zdarzenie z biegów, a na skoki oferta marna to może zmienić zasady i pozwolić na sztafety, maratony i konkursy na dużej skoczni wrzucać typy od innych buków?
Jeśli chodzi o skoki. Jest po 12 par + podium i zwycięzca na każde z 5 wydarzeń w skokach, więc nie ma problemu z uzbieraniem minimalnej liczby 20 typów.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Jeśli chodzi o skoki. Jest po 12 par + podium i zwycięzca na każde z 5 wydarzeń w skokach, więc nie ma problemu z uzbieraniem minimalnej liczby 20 typów.
Ogólnie się zgadza, można wybrać te 20 typów na siłe, jadąc tym samym co każdy, ale chyba nie o to chodzi w konkursie, tylko żeby było jakieś zróżnicowanie, żeby każdy mógł wyszukać jakiś ciekawy typ i na nim coś zyskać w stosunku do innych, a nie wszyscy rzucają to samo, bo tylko to jest do wyboru. Poza tym konkurs też na biegi, a z tego nic nie było w ofercie więc właściwie konkurs wyłącznie ze skokami, to chyba nie tak miało wyglądać? Więc tak naprawdę bukmacher dał d... z ofertą mimo, że się deklarował na konkurs więc gdyby administracja była choć trochę elastyczna to by na to jakoś zareagowała, ale po co....
Post automatycznie złączony:

Więc jeśli konkurs ma polegać na tym, żeby nabić 20 typów to da się oczywiście to zrobić, ale chyba dołączający do konkursu liczyli na coś innego niż taką parodię konkursu
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Na chwilę obecną są trzy pary.. i top 3 i kto wygra.. ciężko podać kilka zakładów.. żeby nie pomieszać ekip i dobić do minimalnej liczby zdarzeń w ogólnej klasyfikacji jak ktoś ma mniej typów jak narazie jak np. u mnie 14. Zakładając że oferty na biegi nie ma. Czy będą jakieś zmiany w regulaminie? Ew czy można tak jak kolega wyżej zapytał o ofertę z innego buka. Tak wiadomo można było wcześniej dać więcej zdarzeń jak były okazję.. ale myślę że jak maxymalnie można podać 8 typów w temacie to te 8 powinno być chociaż do wyboru.
 
Do góry Bottom