>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

K 29,9K

KarolSTS

Użytkownik
Dzięki wszystkim za rywalizację i zabawę. Szczerze powiem że myślałem że Tampa powtórzy wyczyn z poprzednich rund w Play Off i wyciągnie jeszcze ten finał. Ale za cały sezon należało się Colorado.
 
Otrzymane punkty reputacji: +512
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Również dzięki wszystkim za udział, a zwłaszcza rasijskij rasijskij za przeprowadzenie tego konkursu. Bardzo przyjazna do gry formuła, ale myślę, że na przyszłą edycję można ją jeszcze bardziej uatrakcyjnić i pokusić się o jakieś dodanie innych opcji do typów, a przy okazji zmianę punktacji (jednak dokładny wynik jednak nieco trudniej trafić niż strzelca gola, a w punktacji niewiele się to różni :) ) ale to na przyszłość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1393
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Również dzięki wszystkim za udział, a zwłaszcza rasijskij rasijskij za przeprowadzenie tego konkursu. Bardzo przyjazna do gry formuła, ale myślę, że na przyszłą edycję można ją jeszcze bardziej uatrakcyjnić i pokusić się o jakieś dodanie innych opcji do typów, a przy okazji zmianę punktacji (jednak dokładny wynik jednak nieco trudniej trafić niż strzelca gola, a w punktacji niewiele się to różni :) ) ale to na przyszłość.
Jasne. W przyszłym roku będzie więcej czasu to i konkurs będzie bardziej dopracowany i pewnie nieco rozszerzony. Tymczasem dziękuję wszystkim za udział w zabawie! Ostatnia tabela pojawi się najprawdopodobniej jutro (wtorek) około 7:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +801
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja też chciałem wszystkim podziękować za grę i rywalizację do ostatniej kolejki.
Wielkie brawa dla rasijskij rasijskij za organizację i poświęcenie czasu aby to wszystko ogarniać i mam nadzieję że uda się coś zorganizować na pełny sezon 😁.

W związku że nie posiadam konta u tego bukmachera, to proszę o przekazanie mojej nagrody kolejnej osobie😁.
P. S
Jak wygra miliony to podam adres do przesłania dobrego kraftowego 😉.

Dzięki wszystkim 👍
 
Otrzymane punkty reputacji: +1248
Do góry Bottom