>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Temat przeznaczony do dzielenia się wszelkimi uwagami i zastrzeżeniami związanymi z konkursem.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Pierwszy temat do typowania pojawi się jak tylko będzie dostępny terminarz drugiej rundy. Do tego czasu proszę o zapoznanie się z regulaminem i ewentualne wątpliwości kierujcie tutaj.

betcris_baner_cashback_forumbuk_950x100.jpg
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
rasijskij rasijskij czy zdarzenie dodatkowe musi byc zagrane czy tylko może być wstawione do konkursu bo nie moge tego w regulaminie znaleźć?
 
K 29,9K

KarolSTS

Użytkownik
***zdarzenie dodatkowe nie może być takie same jak typy główne, czyli jeżeli typujemy Poniżej 5,5 bramki to nie należy wystawiać w konkursie kursu na poniżej 5,5 bramki.


Mam pytanie odnośnie tego punktu regulaminu, w typach głównych jest typ na zwycięstwo z dogrywką i karnym więc chyba nie wolno dodawać taki typ dodatkowy a widzę że jest dodawany i zaliczany...
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
***zdarzenie dodatkowe nie może być takie same jak typy główne, czyli jeżeli typujemy Poniżej 5,5 bramki to nie należy wystawiać w konkursie kursu na poniżej 5,5 bramki.


Mam pytanie odnośnie tego punktu regulaminu, w typach głównych jest typ na zwycięstwo z dogrywką i karnym więc chyba nie wolno dodawać taki typ dodatkowy a widzę że jest dodawany i zaliczany...
Prosiłbym o konkretny przykład lub link, bo przejrzałem pierwszy temat i faktycznie też zdarzył się taki sam typ, ale został rozliczony na minus. Być może coś przeoczyłem.
 
K 29,9K

KarolSTS

Użytkownik
W 2 dniu jest i Użytkownik sam sobie na plus rozliczyŁ, ja nie mam nic przeciwko w sumie tylko jak można to sam bym takie coś obstawiał.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W 2 dniu jest i Użytkownik sam sobie na plus rozliczyŁ, ja nie mam nic przeciwko w sumie tylko jak można to sam bym takie coś obstawiał.
Drugiego dnia jeszcze nie sprawdzałem. Wszystkie typy będą sprawdzane przeze mnie więc błędne rozliczenia będą korygowane. Dzięki za zwrócenie uwagi!
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Proszę o dodanie screenow w zakładami dodatkowymi do posta

20220520_091622.jpg 20220520_091605.jpg

Do posta
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Proszę o poprawę typów na:

Tampa Bay Lightning - Florida Panthers
Zwycięzca z dogrywką i decydującym karnym: (3 pkt) Tampa Bay Lightning

New York Rangers - Carolina Hurricanes
Zwycięzca z dogrywką i decydującym karnym: (3 pkt) Carolina Hurricanes

Edmonton Oilers - Calgary Flames
Zwycięzca z dogrywką i decydującym karnym: (3 pkt) Calgary Flames

Link do postu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/dzień-vi-22-23-05.165334/post-7107047

✅ Gotowe!
 
Ostatnio zmieniony przez rasijskij:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Z rozpędu nie dołączyłem screena.
Proszę o dodanie do posta
Post automatycznie złączony:

Mam jakieś problemy techniczne. Sorry za spam
 

Załączniki

roshi 186K

roshi

Użytkownik
Zapomniałem policzyć punkty w ostatnim dniu. Proszę o edycję
Zdarzenie z Betcris: 1. tercja. Handicap Tampa Bay Lightning -0.5 @2.68 (2.68x10=27pkt)
 
Do góry Bottom