>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Regulamin jest wiążący:
11. Typy/kupony podliczamy sobie sami. Nie ma edycji postów, każdy post w przypadku podliczania należny napisać poprzez cytowanie i napisać bilans danego kuponu/typu (jeśli nie weszło -100j i bilans łączny zagranych kuponów/typów). Tak samo gdy kupon/typ wszedł, podajemy bilans kuponu oraz łączny. Bilans musi zostać podliczony do godziny 24 w niedzielę.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Regulamin jest wiążący:

11. Typy/kupony podliczamy sobie sami. Nie ma edycji postów, każdy post w przypadku podliczania należny napisać poprzez cytowanie i napisać bilans danego kuponu/typu (jeśli nie weszło -100j i bilans łączny zagranych kuponów/typów). Tak samo gdy kupon/typ wszedł, podajemy bilans kuponu oraz łączny. Bilans musi zostać podliczony do godziny 24 w niedzielę.
LOOL
Za 6 dni też jest niedziela...
Wprowadziliście mnie w mega błąd pisząc 06.03 ale też kłócić się nie będę bo wiem, że i tak nic się nie zmieni...
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Poprawione, już powinno być wszystko ok.
Nie do końca. Wygrałem w swojej parze, a nie zostałem uwzględniony w drabince na 1/16. Powinienem być chyba w parze nr 5, gdzie w tym miejscu jest Jacio jako LL.

poprawione
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Nie żeby coś ale ktoś źle wpisał mój nick. Od dziś w turnieju widniej jako Dfrugo13 ;]


Poprawione //// Rambo
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Wygrałem w swojej parze (Lolnik - Prezes)
I mnie nie ma wtf!? Koleś ze mną w parze typów żadnych nie podał,a mnie nie ma...
Edit. Widzę w drabince napisano, że typów nie podał/nie podliczyłem.
Przecież to chore jest. Ziomek który był w parze ze mną nie podał żadnego typu, a mnie wyautowano, mimo że podawałem typy...
 
T 4

typer-88

Użytkownik
Ja maialem tak samo podałem 5 typów tylko nie rozliczyłem ostatniego i bilansu nie miałem . A po 4 typach miałem wszystko . A przeciwnik nawet 5 typów nie podał i tak samo out
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Regulamin mówi jasno i nie będę powtarzał tego co Marcin-Odra napisał wyżej. Wobec wszystkich uczestników zastosowaliśmy takie same kryteria. Kto nie podał typów bądź nie podliczał kuponów był z miejsca out. W wolne miejsca wzięliśmy osoby z najlepszym wynikiem pkt, które wszystko bardzo skrupulatnie wypełniały podczas trwania konkursu.

@up

Prezes u Ciebie oprócz tego, że nie podliczyłeś typów to też łamałeś regulamin konkursu podając za niskie kursy. Minimalny kurs każdego typu to 1,40( w ako też)


Czytajcie przed przystąpieniem do konkursu regulamin a na pewno nie zostaniecie pokrzywdzeni.
 
jozzy22 555,4K

jozzy22

Użytkownik
23. typer-88 - jozzy22 brak typów/rozliczeń po obu stronach
Co ma oznaczać powyższy wpis?
Nie wiem jak mój rywal ale ja rozliczałem swoje typy
 
jozzy22 555,4K

jozzy22

Użytkownik
Nie zrobiłeś podsumowania/bilansu po oddaniu wszystkich 5 typów.
Skoro było podane,że runda trwa (27.02-06.03.2017) to wyszedłem z założenia,że podsumowanie zrobie 06.03 a to było wczoraj.
Wracam wieczorem z roboty i zonk po zabawie.

To data powinna być raczej do 05.03 i wtedy wszystko byłoby jasne
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Skoro było podane,że runda trwa (27.02-06.03.2017) to wyszedłem z założenia,że podsumowanie zrobie 06.03 a to było wczoraj.
Wracam wieczorem z roboty i zonk po zabawie.
To data powinna być raczej do 05.03 i wtedy wszystko byłoby jasne
Jeżeli każda runda trwa od poniedziałku do niedzieli i w poniedziałek zaczyna się kolejna a w regulaminie jest napisane że typy należy rozliczyć do niedzieli to chyba logiczne jest że ktoś się machnął w dacie. Nie mogę już czytać tych żalów i podpierania się tym że ktoś napisał do 6 a nie do 5. Jakoś pozostałej części regulaminu już nie umiecie czytać.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
2. Baku193 - Doberman

1#
Bristol - Norwich 2 @@ 2,50

2#
Huddersfield - Aston Villa 1 @@ 2,05

3#
QPR - Barnsley 2 @@ 3,75

Brak Bukmachera więc według Regulaminu -300?
 
Do góry Bottom