>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post6026337 Czy w przypadku meczu Czechy-Chorwacja nie powinien być przyznany punkt za wytypowanie 1-1(skończyło się 2-2)- za ogłoszenie remisu? edit: tak masz 1 pkt więcej - Robson1416
Przy nowej tabeli będzie już uwzględniony ten punkt.

Jestem niezadowolony z tego turnieju. Zdaje się że coś nie gra w regulaminie i z regulaminem. Dodatkowo brak mozliwosci kontaktu po przez złe moderowanie forum . Chyba się wycofam. Tu chodzi o zwykłą sprawiedliwość. Starzy znajomi grają przeciw nowym Formułowiczom. Ja jako nowy - nie mam mozliwości kontaktu z kimkolwiek a jak piszę to tylko do moderatorów - którzy....nie odpowiadają. Jeżeli tworzenie par miało i tak wygląda - to DLACZEGO NIE NAPISALIŚCIE W REGULAMINIE - ŻE TO ZABAWA DLA STAŁYCH ( i starych) BYWALCÓW FORUM. Bym sobie odpuścił. Jest wiele zastrzeżeń...ale nie chce mi się pisać - bo to tylko zabawa i tak ją traktuję.
W czym problem? W regulaminie był zapis o tym, jak będzie wyglądało dobieranie w pary. Jeśli masz pytania nt konkursu to po to jest ten temat żeby je tu zadawać. Wiadomości prywatne są zablokowane, dopóki użytkownik nie ma 10 postów (chyba że ostatnio się coś zmieniło). Nie ma znaczenia, czy ktoś jest nowy czy stary - warunkiem jest merytoryczne uczestnictwo w życiu forum.
Proszę o poprawę mojego typu: Portugalia vs Węgry Wynik: 2:0 Pierwszy gol: Portugalia Under/over: over / ma być under Wynik pierwszej połowy: 1:0 Dziękuję i pozdrawiam
Nie ma poprawek od II kolejki.
Witam, prosze o usuniecie mojego postu z 19:28. Przepraszam, gdyz korzystam z telefonu i doszlo do zdublowania. Pozdrawiam
Skasowane
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jestem niezadowolony z tego turnieju.
Zdaje się że coś nie gra w regulaminie i z regulaminem. Dodatkowo brak mozliwosci kontaktu po przez złe moderowanie forum . Chyba się wycofam.
Tu chodzi o zwykłą sprawiedliwość.

Starzy znajomi grają przeciw nowym Formułowiczom.
Ja jako nowy - nie mam mozliwości kontaktu z kimkolwiek a jak piszę to tylko do moderatorów - którzy....nie odpowiadają.
Jeżeli tworzenie par miało i tak wygląda - to DLACZEGO NIE NAPISALIŚCIE W REGULAMINIE - ŻE TO ZABAWA DLA STAŁYCH ( i starych) BYWALCÓW FORUM.
Bym sobie odpuścił.
Jest wiele zastrzeżeń...ale nie chce mi się pisać - bo to tylko zabawa i tak ją traktuję.
To ja może odpowiem. Jesteś w parze z kolegą Vostock. Ty masz PW, on ma PW. Także nie rozumiem.
Napisałeś do mnie, żebym Cię z nim skontaktował. Ale dlaczego ja mam między Wami jakieś wysyłać wiadomości, to jest naprawdę żart.
Jak napisał sumada, trzeba było znaleźć partnera, wszyscy wiedzieli, jakie są zasady, to właśnie dobra wola nasza była, żeby dobrać Wam nowych partnerów, kiedy w 1 kolejce partner nie podał typów.
Dodatkowo przejrzałem Twoje posty, piszesz tylko lub prawie tylko w konkursach. Masz prawie zerową działalność w działach tematycznych. Zmień to, bo jeśli wygrasz jakiś konkurs - nie dostaniesz nagrody, jest to w regulaminie.
I kolejna sprawa, pisałbyś w działach, dał się poznać ludziom, nie byłoby problemów ze znalezieniem pary do konkursu.
I proszę nie mieć pretensji do Modów. Jest to dość spory konkurs, dużo się dzieje, dużo się rozlicza, staramy się z sumadą, żeby wszystko było na już.
Nagieliśmy regulamin, kiedy ktoś nie podał typów, dało się, dało. Zmienialiśmy pary jak wcześniej mówiłem.
To co jeszcze mam zrobić?
Nie rozumiem kompletnie Twoich pretensji.
Jeśli chcesz kontynuować dyskusję to na PW, tutaj proszę nie zaśmiecać.
Jeśli ktoś ma pretensje do mnie jako opiekuna konkursu zapraszam na PW.
Dodam, że to nie jest nowy konkurs , był taki choćby na Euro 2012, nie było pretensji, regulamin jest ten sam. Każdy będzie miał pretensje.
Pozdrawiam!
edit: jedno zdanie bo zapomniałem. Jak dobierałem pary? Wylosowałem przy pomocy programu. Nie ustawiałem pary na zasadzie ten z tym itd, poszło czysto losowo.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Jest już zbyt późno na zmiany par. Jeśli zgłosicie w odpowiednim temacie to będziecie brani pod uwagę w tabeli, ale żadnych zmian par już nie będzie.
Czyli nie mogę połączyć sił z nbd? Cyrk na kółkach według mnie, nie znałem tu nikogo, więc zgłosiłem się sam, trafiłem na jakiegoś amatora co nagle olał temat ???? i już na starcie mogę skończyć zabawę na forum to po co jest ten temat, że mój partner nie oddał typów? nie olał pierwszej kolejki tylko drugą i ja musze być pokrzywdzony ehe
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Czyli nie mogę połączyć sił z nbd? Cyrk na kółkach według mnie, nie znałem tu nikogo, więc zgłosiłem się sam, trafiłem na jakiegoś amatora co nagle olał temat ???? i już na starcie mogę skończyć zabawę na forum to po co jest ten temat, że mój partner nie oddał typów? nie olał pierwszej kolejki tylko drugą i ja musze być pokrzywdzony ehe
Dostałem wiadomość, że możemy się połączyć, tylko musimy się jeszcze raz zgłosić jako wspólna drużyna ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Czyli nie mogę połączyć sił z nbd? Cyrk na kółkach według mnie, nie znałem tu nikogo, więc zgłosiłem się sam, trafiłem na jakiegoś amatora co nagle olał temat ???? i już na starcie mogę skończyć zabawę na forum to po co jest ten temat, że mój partner nie oddał typów? nie olał pierwszej kolejki tylko drugą i ja musze być pokrzywdzony ehe
A dlaczego winni są organizatorzy, że trafiłeś na takiego kogoś? Jak pisałem, było losowanie.
I napiszę to co do Kliczka, chociaż on jest usprawiedliwiony bo założył konto w czerwcu.
Jesteś już na forum 3 lata i jest to bardzo długi okres, gdzie można było się z kimś dogadać.
edit: Ale jeśli już jesteście pewni, że &quot;chcecie być razem&quot;, to zgłoście się w temacie.
JEST TO OSTATNIA ZMIANA W KONKURSIE!
Pozdrawiam
i prośba, żeby w takich sprawach pisać na PW, tutaj wpisywać, kiedy ktoś ma coś źle rozliczone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Dostałem wiadomość, że możemy się połączyć, tylko musimy się jeszcze raz zgłosić jako wspólna drużyna ;)
To zgłosiłem nas pod nazwą
Ostatnia sklejka ???? ????
Typy w 1,2 i 3 kolejce mam pod starą nazwą, ale od następnej już lecę na nowy interes.
Masz racje jestem dłuuuugo na forum, ale mało się udzielałem. Nie spodziewałem się po prostu, że ktoś się zgłosi i oleje dla tamtego pana oski ????????????
edit: o nazwy się nie martw, ogarniemy - robson1416
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f552/3-kolejka-19-22-06-2016-a-134942-2.html#post6031268
sorry dla gościa który to sprawdza , język ;) po całości ten post z typami ..
Jakoś ogarnąłem ????
Tabela pojawi się niebawem, 4 kolejkę będzie można typować jak pojawi się tabela.
Wtedy też startujemy z II fazą :
b) awans do 2.fazy uzyskuje najlepszych 25 par w klasyfikacji generalnej 1.etapu oraz zwycięzcy 3 kolejek fazy grupowej
c) jeśli zwycięzcy danej kolejki znajdują się w TOP 25, to awans wywalcza 1.niepremiowana awansem drużyna itd
I jeszcze jedna sprawa, chodzi o ewentualne nagrody, oprócz wpłaty do bukmachera jest aktywność na forum. Zalecam zaangażować się w dyskusję, żeby potem nie było na koniec żadnego problemu z otrzymaniem nagrody. Nie chodzi tu o spamowanie, a o przemyślenia na temat typu.
Nie wiesz co zagrać, napisz co Ci się wydaje, dlaczego tak, a dyskusja się rozkręci.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jest tabela. Osoby które odpadły z konkursu niech nie podają typów bo i tak nie będą już brane pod uwagę. W razie błędów proszę pisać tu lub na PW.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
są dzielone, będzie tabela niedługo poprawiona ;)
Nie biorę udziału w konkursie i coś mi się pomieszało. Chciałem szybko zrobić to robiłem dwa razy ???? Już poprawiłem. Jakby coś się jeszcze nie zgadzało to pisać.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Miejsca drużyn się nie zgadzają, ktoś kto ma 150 punktów jest niżej od tego co ma 145
Będzie to poprawione po kolejnej kolejce. Sumada podzielił punkty, nie przestawił kolejności. Poprawimy to po kolejnej turze.
pzdr
s90/ Excel nie chciał współpracować. Już jest ok
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
1/8 finału - 1 miejsce : FB
Mam pytanie odnośnie nagrody czy będzie te 100zł podzielone po 50zł ?
Kolejkę wygrywa jednak zespół Para 2. Tabela jest zmieniona. Wedle regulaminu:
* W przypadku takiej samej ilości punktów w danej kolejce o zwycięstwie decyduje :
a) najlepszy wynik gracza w parze :
1.drużyna gracz A - 33pkt gracz B - 29pkt
2.drużyna gracz C - 31pkt gracz D - 31 pkt
Wyższe miejsce zajmuje 1.drużyna, gdyż gracz A zdobył najwięcej punktów z zainteresowanych drużyn
b) w przypadku braku rozstrzygnięcia na podstawie powyższego podpunktu decyduje czas napisania postów przez uczestników. Kto pierwszy podał typy - wygrywa.
W Parze 2 29 punktów zdobył zilzil, w FB 28 punktów -Kulfon-.

Przepraszam za błędy ale excel mi odmówił posłuszeństwa i dlatego tyle niedociągnięć w tej kolejce. Mam nadzieję, że już będzie do końca wszystko ok.
Co do nagród to Marcin pisał kiedyś:
Nagrody są dla zespołu, czyli jak pisze np. nagroda za 1 miejsce to 500zł otrzymują osoby na 2 osoby, czyli po 250zł każdy.
 
Do góry Bottom