>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

pklonik 21

pklonik

Użytkownik
Liga 4
pklonik - noobcior
zmiana meczu Wexford Youths v Shelbourne na mecz Cafetaleros de Tapachula v Coras Tepic Typ jako 1 @ 1.85 AKO: 53.57
Dzieki za POPRAWIENIE
s90/ Mecz grają więc nie ma powodu do zmiany.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Liga 2, Liga 3 podliczone. W razie błędów pisać.

Dzięki wszystkim za pierwszą, fazę. ???? Szczególne podziękowania dla opiekunów, którym zachęcam pompować repute za pracę. Większość z nas leci od soboty w kolejnej fazie. Życzę powodzenia w tej wyższej klasie rozgrywkowej. ;)

Będzie także miejsce dla LL, który awansuje do części LE. By nagrodzić systematyczność osoba, która podała typy we wszystkich kolejkach i spośród nich uzbierała najwyższe AKO trafi do jednej z grup Ligi Europejskiej.

Grupy są już rozlosowane tylko czekam na ostateczne podliczenia. Mam nadzieję, że opiekunowie ogarną tabele do jutrzejszego wieczoru. Proszę by pisali o tym w tym miejscu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Grupa 4 też rano podliczona. Nikt jeszcze nie pisał o błędach to przyjmuję, że wszystko OK. Jak coś to piszcie PW bo szybciej odbiorę jak tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
lantz 183

lantz

Użytkownik
Grupa 5

10 pojedynkow wygrałem to powinno być 30 pkt a nie jak jest 27 do tego

5. Walia(-2) - Andora 1 @ 1.48✅
W tym meczu było 2-0 czyli nie pokryło handicapu.

Kurs z 7,12 na 4,81.

Mimo tego i tak wygrałem swoj ostatni pojedynek, Grzesiu przyjzyj sie temu.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Grupa 5

10 pojedynkow wygrałem to powinno być 30 pkt a nie jak jest 27 do tego



W tym meczu było 2-0 czyli nie pokryło handicapu.

Kurs z 7,12 na 4,81.

Mimo tego i tak wygrałem swoj ostatni pojedynek, Grzesiu przyjzyj sie temu.
Raczej chodzi o to ze w jednym pojedynku nie oddales typów i za to miales -3 pkt i dlatego Ci wychodzi taki wynik ;)
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Raczej chodzi o to ze w jednym pojedynku nie oddales typów i za to miales -3 pkt i dlatego Ci wychodzi taki wynik
Typy podałem o punkt 8 według zegara na komputerze na forum wyświetliło 7:59 stąd ten brak typów, trochę śmieszna sytuacja bo odbiera mi w tym przypadku pierwsze miejsce w grupie
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Typy podałem o punkt 8 według zegara na komputerze na forum wyświetliło 7:59 stąd ten brak typów, trochę śmieszna sytuacja bo odbiera mi w tym przypadku pierwsze miejsce w grupie
Podobna sytuacja u mnie byla z tym ze pomylilem kolejke. W sumie wedlug mnie powinienes miec 0, bo podales jednak typy a nie olales kolejke. Pisz do opiekuna ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Typy podałem o punkt 8 według zegara na komputerze na forum wyświetliło 7:59 stąd ten brak typów, trochę śmieszna sytuacja bo odbiera mi w tym przypadku pierwsze miejsce w grupie
trochę śmieszne jest również że zgłaszasz to dopiero teraz, bo mowa o 4 kolejce a tabela była wstawiana po 8 i dobrze wiedziałeś z kim jak stoisz na finiszu w którym de facto była bardzo wyrównana walka między 4 osobami.Też sobie na koniec podałem typy na luzie już w pierwszy dzień kolejki nie czując większego zagrożenia, wiedziałem że nikt nie pójdzie na wysokie Ako ryzykując upadek z podium i też tak było.
 
Do góry Bottom