>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Ostatnia kolejka podliczona. Zanim opublikuje TOP5 i końcowa tabele proszę forumowiczów o przepatrzenie swoich postów i w razie błędów zgłaszanie tego na PW.
Witam pawelek78 pisałeś do mnie wiadomość prywatną w sprawie wygranej w kolejce 11 proszę o wysłanie nagrody na login: PrzemasCk piszę tą wiadomość ponieważ prywatnie nie mogłem wysłać odpowiedzi bo wyskakiwał komunikat że nie mam spełnionej ilości postów i mogę pisać tylko do administratorów.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Z tego co widzę Betclub został zakończony z końcem roku. W związku z powyższym w jakiej formie zostaną wypłacone nagrody?
Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
maja nowy cennik i jest straszna lipa dobrze ze to początek roku to może sie cos na stuka tych pkt i na koniec pości jakis kupon...
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Mam nadzieje ze te punkty przelicza wedlug starego cennika, zasad sie nie zmienia w trakcie gry. Bo wedlug tych cennikow co teraz sa to pula nagrod nie powinna wynosic wiecej jak 1000 zl...
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Fakt, straszna lipa, ale nie ma co się łudzić, że przeliczą nam po staremu. Nie zmienia się zasad podczas gry, ale obronią się, że suma punktów będzie taka jak założono, inna sprawa, że ich wartość jest już dużo mniejsza. Coś na kształt efektu inflacji. Analogicznie było na wiosnę tego roku, kiedy bodaj w maju też podnieśli cennik.
Przy okazji dzięki opiekunom konkursu za prowadzenie, graczom za rywalizację i szkoda tylko że totolotek taki prezent noworoczny nam przyszykował...
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
oni systematycznie podnoszę te pkt- co za tym idzie spada wartość nagród, bo nie oszukujmy sie nikt tam nie gra w miarę regularnie i za duze sumy. Taka polska specjalność pojawili sie po sponsorowali duzo konkursów na forach tematycznych- jeszcze jakby byla opcja zbierania tych pkt jak w kasynach, ze one nie przepadają...no ale na waciki będzie. Graty dla wygranych i prowadzonych za kolejny pewny qwest ;P
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osoby, które nie otrzymały punktów za kolejki 1-14 to niech do mnie się zgłaszają z informacjami:
- która kolejka
- miejsce
- wysokość nagrody.
Przy wysyłaniu listy z klasyfikacji generalnej dopisze brakujące osoby.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Osoby, które nie otrzymały punktów za kolejki 1-14 to niech do mnie się zgłaszają z informacjami:
- która kolejka
- miejsce
- wysokość nagrody.
Przy wysyłaniu listy z klasyfikacji generalnej dopisze brakujące osoby.
U mnie sytuacja wyglada tak że nie mogę zerknąć na stan swoich punktów, dlatego mam ich po prostu 0. będzie to możliwe dopiero dnia 01.02.2016, nie wiem czemu tak jest,ale taką odpowiedź dostałem od supportu.
 
Do góry Bottom