>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Lubię Cię i szanuję z forum i wiem, że tak się zdarza (sam sobie w swoim konkursie nie zaliczyłem typów po błędzie), ale musisz wziąć też pod uwagę, że ja będę poszkodowany, jak ten kupon zostanie zaliczony.
Możemy umówić się, że anulujemy kupon i zostanie Ci jeszcze jeden - tak moim zdaniem będzie najsprawiedliwiej.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Lubię Cię i szanuję z forum i wiem, że tak się zdarza (sam sobie w swoim konkursie nie zaliczyłem typów po błędzie), ale musisz wziąć też pod uwagę, że ja będę poszkodowany, jak ten kupon zostanie zaliczony.
Możemy umówić się, że anulujemy kupon i zostanie Ci jeszcze jeden - tak moim zdaniem będzie najsprawiedliwiej.
Szkoda, że dopiero teraz odczytałem, ale jesli modzi konkursu się zgodzą to ja jestem oczywiście za.
Dzięki za fair play ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ok dopuszczamy taką możliwość - można dać zastępczy kupon. Wielkie propsy dla INTELOWCA za grę fair-play
 
pawros 22,3K

pawros

Użytkownik
do Moda - proszę rzucić okiem na gr 5 typ #5, w ako podałem jeden typ na jutro i nie wiem czy ako liczyć bez tego lub uznać ako za nietrafione, dwa pozostałe trafione.
 
pawros 22,3K

pawros

Użytkownik
do Moda - proszę rzucić okiem na gr 5 typ #5, w ako podałem jeden typ na jutro i nie wiem czy ako liczyć bez tego lub uznać ako za nietrafione, dwa pozostałe trafione.
para nr9 (jestem rozkojarzony!!)
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
To w takim razie źle zrozumiałem regulamin, ja myślałem że ako danego kuponu nie może być mniejsze niż 1.40.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Człowiek uczy się na błędach. ;) W regulaminie jest jasno napisane:
5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40 (w przypadku ako każde ze spotkań ma mieć kurs min.1.40).
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Proszę o usunięcie moje postu z zacytowanym pierwszym kuponem, nie wiem dlaczego ale zacytowałem go zamiast 3# :/
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
taka uwaga tylko, kolega Jakub87 zle podliczyl typy - pierwszy typ niezgodny z regulaminem
1/8 - Pary 1-8 (16.03 -22.03.2015)
2. Jakub87 (lucky looser) - kowal1980
PODSUMOWANIE:
1. ✅ 705
2. ⛔ 100
3. ⛔ 100
4. ⛔ 100
5. ✅ 312
RAZEM: ✅ 717
 
Do góry Bottom