>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
kupon#4

1/32 - Para 27(02.03 - 08.13.2015)
Krzosz1987- kokosek1960

04/03 20:45 Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Queens Park Rangers - Arsenal Londyn
2//1.49

04/03 20:45 Piłka Nożna - Anglia - Premier League
West Ham United - Chelsea Londyn
1//1.59

ako;2.37

stawka 100j

kurs byl policzony do chelsea 2 wyniki trafe , prosze o odpowiedz czy blad 1 zamiast 2 poprostu zle kliknalem . mam policzyc jako stratny ? od decyzji sie nie bede odwolywal
Niestety minął czas edycji
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
12. W przypadku przełożenia spotkania bądź przerwania typ liczony jest jako 0 lub jeśli kupon postawiony jest jako singiel zwrot. Możemy oddać dodatkowy 6 kupon/typ. Również w przypadku typu DNB, AH 0.0 etc. jeśli mecz okaże się zwrotem, uczestnik konkursu ma możliwość oddania dodatkowego 6. kuponu. Każdy ma prawo tylko raz podać dodatkowy 6. kupon w przypadku zwrotu, przełożenia spotkania etc.

06.03.2015 03:00 Arizona Coyotes - Vancouver Canucks Typ: 2 [Draw No Bet] @ 1.45
Zwrot i podaje typ dodatkowy kupon, czy też liczone jako 0?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Czy jeśli jedne mecz na kuponie mi nie wszedł, a dwa pozostałe się jeszcze nie odbyły, to mogę je wrzucić w drugim kuponie?
Możesz ;)
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
czy gdzies trzeba podac ze wplate minimalna sie wplacilo? czy wystarczy sama wplata i bukmacher zaksieguje i bedzie wiedzial ze to w ramach z konkursu
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
czy gdzies trzeba podac ze wplate minimalna sie wplacilo? czy wystarczy sama wplata i bukmacher zaksieguje i bedzie wiedzial ze to w ramach z konkursu

Wystarczy, że dokonasz minimalnego depo i już buk to zaksięguje ????
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mała literówka się wkradła w ostatnim typie poniższego kuponu, miało być oczywiście na Williamsa, a nie Milkinsa, co zresztą potwierdza kurs, bo to Williams był faworytem tego meczu i taki był mój wybór, po prostu przy wpisywaniu kuponu się machnąłem. Cała reszta jest już bez pomyłek.
Tak powinien wyglądać ten kupon:
1/16 (09.03 - 15.03.2015)
11. psotnick - INTELOWIEC

#5
Un-Nooh, Thepchaiya - Davis, Mark
Typ: Un-Nooh, Thepchaiya @ 2.55
White, Michael - Wakelin, Chris
Typ: White, Michael @ 1.40
Perry, Joe - Walden, Ricky
Typ: Walden, Ricky @ 1.80
Williams, Mark - Milkins, Robert
Typ: Williams, Mark @ 1.55

AKO: 9.96
Oddsring
Tutaj link do posta http://forum.bukmacherskie.com/f475/1-16-pary-9-16-09-03-15-03-2015-a-119479-2.html#post5216125
Będę wdzięczny za poprawę, bo chciałem juz podliczyć cały tydzień.
Pozdr.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jak dla mnie regulamin jasno rozwiązuje problem:
9. Zakaz zmiany typów/kuponów. Po wysłaniu typów mamy 15 minut na zgłoszenie ewentualnych błędów w kuponie. Jeżeli będzie to 16 minut (lub więc) po jego oddaniu typ NIE ZOSTANIE poprawiony. Proszę o rozważne wysyłanie postów.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Równie dobrze mogłeś powiedzieć teraz, że chciałeś grać Milkinsa, a wrzuciłeś z rozpędu zły kurs i źle podliczyłeś AKO - idąc dalej tym tropem zawsze zły kupon można odkręcić na swoje ????

I nie mówię absolutnie, że zrobiłeś cokolwiek celowo, ale taki sam regulamin obowiązuje wszystkich.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Równie dobrze mogłeś powiedzieć teraz, że chciałeś grać Milkinsa, a wrzuciłeś z rozpędu zły kurs i źle podliczyłeś AKO - idąc dalej tym tropem zawsze zły kupon można odkręcić na swoje ????

I nie mówię absolutnie, że zrobiłeś cokolwiek celowo, ale taki sam regulamin obowiązuje wszystkich.
Jakbym chciał grać Milkinsa, to kurs byłby diametralnie inny, bo byl przedmeczowym dogiem. Mogłem zostawić tak jak buk to opisuje czyli &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;, ale chciałem żeby było klarowniej i wkopiowałem nazwiska graczy. Na tym polega ta pomyłka.
Czyli co, cały kupon rozliczony będzie jako minus chociaż bez problemu wszedł? Gdzie tu logika?
Każdy Regulamin ma też swojego ducha, a nie tylko suche paragrafy.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jak dla mnie regulamin jest po to, żeby się go trzymać i podałem swoje argumenty powyżej - dla przykładu u mnie w konkursie jest regulamin bez ducha i dobrze na tym wychodzę, bo unikam właśnie tego typu rozmów ;)
Decyzja nie należy do mnie i dobrze by było, żeby ktoś się tu ustosunkował, bo weekend się zaczyna i chciałbym podać swoje kupony, które od tej decyzji są uzależnione.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jak dla mnie regulamin jest po to, żeby się go trzymać i podałem swoje argumenty powyżej - dla przykładu u mnie w konkursie jest regulamin bez ducha i dobrze na tym wychodzę, bo unikam właśnie tego typu rozmów ;)
Decyzja nie należy do mnie i dobrze by było, żeby ktoś się tu ustosunkował, bo weekend się zaczyna i chciałbym podać swoje kupony, które od tej decyzji są uzależnione.
W twoim przypadku to nie ma znaczenia jaka będzie decyzja. Powinieneś grać tak żeby wygrać jakby mój kupon został uznany. Bo gdyby jednak nie był, to i tak będziesz wygrany nawet jesli wszystkie twoje pozostałe kupony będą błędne.
PS De facto decyzja tez może należeć do Ciebie, wystarczy uznać ducha Regulaminu i rozliczyć na plus ten kupon. Przecież ja dokładnie ten kupon zagrałem i zwrot oczywiście od buka był, więc trochę dziwne by było, żeby prze kruczki regulaminowe w konkursie był rozliczony jako wtopa. Przecież dobrze wiesz, że nie chciałem nic kombinowac, ako się zgadzało, kurs typu też się zgadzał, pomyłka wynikła tylko z tego, że skopiowałem jedno nazwisko zamiast drugiego.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Tyle że coś nie mam głowy do kuponów na ten weekend i gdyby nie został uznany to bym podał trzy byle jakie i miał konkurs z głowy, a tak będę musiał główkować ????
 
Do góry Bottom