>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

johnq 309

johnq

Użytkownik
Pytanie. W spotkaniu Berdych - Monfils postawiłem na Berdycha. Monfils przegrał pierwszy set, a w drugim skreczował. Ten sam zakład miałem postawiony również w Oddsring i on rozlicza takie spotkania jak zwycięstwo Berdycha. Czy tutaj też mam tak policzyć ?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Loginy proszę podsyłać mi na PW najbliższej niedzieli.
Format wiadomości ma wyglądać tak:
1. Miejsce w konkursie:
2. Login Oddsring:
3. Wysokość nagrody:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Proszę o wiadomość , kiedy lista pójdzie do oddsring. Bo muszę chyba wpłacić równowartość nagrody, aby bonus został zaksięgowany ( a konto sobie już wyczyściłem)
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Drogi Użytkowniku,

Uprzejmie informujemy, że nagroda w wysokości 450 PLN, przyznana w konkursie organizowanym przy współpracy ze stroną forum.bukmacherskie.com, została dopisana do Twojego konta gracza. Przypominamy, iż kwotę bonusu należy obrócić co najmniej 5 razy po kursie 1.8 bądź wyższym, oddając minimalnie 5 zakładów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

Nagroda dopisała, ale jak mam rozumieć wyszczególnione zdanie? Nie mogę dać do kuponu zdarzenia np z kursem 1.4?
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
nie z forum nie miałem , miałem nagrode z innego forum ale to szmat czasu temu
maila otrzymalem ze musze wplacic 20zl jeszcze z oddsring bo ja wplacalem 10 zl a trzeba 30 zl tak napisali i zeby wyrownac kwote to 2 dyszki mam doplacic zeby nagroda została dopisana
 
Do góry Bottom