>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
A i jeszcze jedno, bo to też nie jest napisane jednoznacznie w regulaminie.
Nigdzie nie jest napisane, że liczą się do AKO wygrane bety. Wręcz przeciwnie, wszelkie zapisy w regulaminie wskazują, że liczy się to kto &quot;zagra&quot; większe AKO, a nie to kto &quot;trafi&quot; większe AKO.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Nie jest napisane precyzyjnie - rozstrzygnięcie końcowe under/over na drużyne też można podawać?
Tak, można. Dopisałem w regulaminie, dzięki za zwrócenie uwagi.

Nigdzie nie jest napisane, że liczą się do AKO wygrane bety. Wręcz przeciwnie, wszelkie zapisy w regulaminie wskazują, że liczy się to kto &quot;zagra&quot; większe AKO, a nie to kto &quot;trafi&quot; większe AKO.
Również dopisałem słowo &quot;trafione&quot; przed AKO.
To mnie wykreśl bo to jest bez sensu. Jedna osoba mniej w eliminacjach
Sam się wykreślisz nie podając po prostu typów w eliminacjach.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
To jeszcze jedno ;)
Zakłady na zawodników - tak jak wspominał już Rambo. Są baaaaaaaardzo popularne na forum. William z tego co wiem takie zakłady oferuje. Chyba nic nie stoi na przeszkodzie żeby również można było je podawać.
Jeśli mamy z 8-9 meczów zagrać 5 zakładów, to fajnie jakby można było wybierać z dość szerokiej oferty.
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Eliminacje. Dziś start. Ile trzeba podać typów? Nie widzę takiej informacji.
Może warto dopisać do pierwszego posta w temacie eliminacji? Np. 5 typów każdego dnia, w dniach 30.01.-2.02.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
To jeszcze jedno ;)
Zakłady na zawodników - tak jak wspominał już Rambo. Są baaaaaaaardzo popularne na forum. William z tego co wiem takie zakłady oferuje. Chyba nic nie stoi na przeszkodzie żeby również można było je podawać.
Jeśli mamy z 8-9 meczów zagrać 5 zakładów, to fajnie jakby można było wybierać z dość szerokiej oferty.
Niestety nie da rady.

Jak wprowadzimy zakłady na zawodników, to inni uczestnicy będą chcieli inne zakłady i potem się zbuntują, że na te się zgodziliśmy, a na następne już nie itd. Nieskończony ciąg wydarzeń.

Dzięki za zrozumienie.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Eliminacje. Dziś start. Ile trzeba podać typów? Nie widzę takiej informacji.

Może warto dopisać do pierwszego posta w temacie eliminacji? Np. 5 typów każdego dnia, w dniach 30.01.-2.02.
Masz podać 5 typów albo dzisiaj, albo jutro, albo w niedziele, albo w poniedziałek ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Eliminacje. Dziś start. Ile trzeba podać typów? Nie widzę takiej informacji.
Może warto dopisać do pierwszego posta w temacie eliminacji? Np. 5 typów każdego dnia, w dniach 30.01.-2.02.
Autorzy pytań, na które można sobie łatwo znaleźć samemu odpowiedź, będą najpierw ukarani ostrzeżeniem, a przy drugim ostrzeżeniu usunięciem z konkursu, dlatego przed napisaniem czegokolwiek w tym dziale zalecamy zapoznanie się z regulaminem, który jasno tłumaczy wszystkie zasady gry.
Pierwsze ostrzeżenie - jeszcze jedno tego typu pytanie i zostaniesz usunięty z konkursu.
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Pierwsze ostrzeżenie - jeszcze jedno tego typu pytanie i zostaniesz usunięty z konkursu.
Panie, wyluzuj trochę, bo za chwilę będziesz mógł odwołać eliminacje.
Wystarczyło napisać: &quot;Należy podać 5 typów ze spotkań rozgrywanych od piątku do wtorku&quot; - nie lepiej?
Po drugie, mój tok rozumowania jest logiczny (tylko ja tak myślę?) - przecież dziś nie znam kursów jutrzejszych meczów. Nie mówiąc o poniedziałkowych. Decyzja czy skorzystać z dzisiejszych czy czekać na to, co buk wymyśli na mecze jutrzejsze, te pojutrze - ruletka, tak?
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Panie, wyluzuj trochę, bo za chwilę będziesz mógł odwołać eliminacje.
Ja jestem wyluzowany - po prostu w wielu konkursach jest dużo niepotrzebnych pytań, dyskusji itd. i ja poprzez dość restrykcyjny regulamin postanowiłem to wyeliminować. Wszystkie informacje są zawarte w regulaminie bądź w temacie eliminacji i myślę, że jest to napisane w miarę jasno i przejrzyście.
Dostałeś ostrzeżenie i na drugi raz poszukasz odpowiedzi zanim napiszesz pytanie, i o to właśnie mi chodzi.
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dostałeś ostrzeżenie i na drugi raz poszukasz odpowiedzi zanim napiszesz pytanie, i o to właśnie mi chodzi.
Jednak odpiszę.
W błędzie jesteś, bo regulamin przeczytałem, zanim zadałem pytanie - jak widać maksymalnie starałem się, żeby było krótkie i jasne - zresztą odpowiedź przyszła szybciej niż Twoje ostrzeżenie.
A że wcale nie jest przejrzysty i jasny przekonasz się po ilości jego naruszeń. O tym, że niektóre zapisy są bez sensu, już czytałeś.
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Jednak odpiszę.
W błędzie jesteś, bo regulamin przeczytałem, zanim zadałem pytanie - jak widać maksymalnie starałem się, żeby było krótkie i jasne - zresztą odpowiedź przyszła szybciej niż Twoje ostrzeżenie.

A że wcale nie jest przejrzysty i jasny przekonasz się po ilości jego naruszeń. O tym, że niektóre zapisy są bez sensu, już czytałeś.
I ja się wypowiem jak dla mnie regulamin jest zrozumiały i po co szukać dziury w całym ? Apropo regulaminu podobny był na innym forum Bukmacherskim i podobnie był rozgrywany konkurs i tam ludzie nie mieli takich problemów jak tutaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
A że wcale nie jest przejrzysty i jasny przekonasz się po ilości jego naruszeń. O tym, że niektóre zapisy są bez sensu, już czytałeś.
Będą naruszenia, to będziemy redukować ilość ludzi w konkursie. Podkreślę to jeszcze raz, i to pewnie nie ostatni - nikt nikogo nie zmusza do gry. Jeśli komuś regulamin nie odpowiada albo jest nie jasny, proszę nie brać udziału w konkursie. Proste.
Koniec tematu.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Kilka spraw organizacyjnych po podliczeniu pierwszych typów eliminacyjnych:
1. Pamiętajcie, że jeśli podajecie jakiekolwiek handi albo under/over i w wyniku wyjdzie dokładnie tyle samo, to typ w konkursie jest na minus (punkt 7 regulaminu). WilliamHill rozlicza takie typy jako zwrot, ale my nie mamy czasu na podawanie dużej ilości typów zastępczych. Najlepiej grać połówkowe (np. handi -6,5 zamiast -6) i wtedy unika się problemu.
2. WilliamHill podaje zawsze mecze po amerykańsku i odwraca gospodarza z gościem - żeby podliczający się nie zakręcili, sprawdzajcie proszę na jakiejś stronce, kto jest gospodarzem a kto gościem i podawajcie w poprawnej kolejności. Z góry dziękuję ;)
3. Pamiętajcie, że we wszystkich typach na WilliamHill dogrywka jest wliczona i tak też my je rozliczamy.
4. Pojawił się dzisiaj jeden niecodzienny typ, dlatego w regulaminie dopisałem, że poprawny typ musi również zawierać nazwy obu drużyn ????
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Na luzie, brak numerków zdarzeń i @ 0 to gruba przesada , mnie to nie dotyczy bo i tak juz odpadłem , ale jak sie czyta i widzi co się dzieje to jest wielki burdel , co chwile coś sie dopisuje do regulaminu i co pare postów 0 za brak czegoś tam , eliminacje eliminacjami , ale userom wystarczy tutaj upomnienie , a nie z góry zero , sorry , ale klapa na samym wstępie , pozdro .
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Na luzie, brak numerków zdarzeń i @ 0 to gruba przesada , mnie to nie dotyczy bo i tak juz odpadłem , ale jak sie czyta i widzi co się dzieje to jest wielki burdel , co chwile coś sie dopisuje do regulaminu i co pare postów 0 za brak czegoś tam , eliminacje eliminacjami , ale userom wystarczy tutaj upomnienie , a nie z góry zero , sorry , ale klapa na samym wstępie , pozdro .
Nie po to się siedzi kilka godzin i pisze regulamin, żeby później komuś odpuszczać, bo nawet nie miał ochoty wszystkiego przeczytać. W tym konkursie nie ma pobłażania i jeśli ktoś nie akceptuje, to jego sprawa.

Parodia jak na razie ten konkurs. Eliminacje miały wyłonić 64 osoby do fazy pucharowej a nawet tyle nie poda swoich typów. ????
Może i parodia - rozegramy w spokoju z tymi graczami, którzy mają ochotę przestrzegać regulaminu i się bawić. Nikt nikogo na siłę nie zmusza ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W eliminacjach typy podało 68 uczestników, z których jeden (pklonik) uzyskał AKO 0, natomiast ośmiu popełniło błędy w zapisie, w doborze buka itp., w wyniku czego ich AKO również wyniosło 0.
W związku, że potrzebujemy do konkursu 64 graczy, podjąłem następujące decyzje:
- Użytkownik pklonik zostaje dopuszczony do konkursu, gdyż podał typy poprawnie
- Ósemka graczy, którzy popełnili błędy w zapisie, powalczy o 4 miejsca w konkursie w dogrywce
Dogrywka polega na podaniu 5 typów zgodnie z zasadami eliminacji w temacie Eliminacje (temat zostanie ponownie otwarty jutro) do środy do godziny 24. Typy muszą dotyczyć spotkań z wtorku na środę lub ze środy na czwartek.
Czterech najlepszych graczy z dogrywki zostanie zakwalifikowanych do konkursu na miejscach 61-64. Gracze biorący udział w dogrywce:
doktorG, YEBAKA, baku193, maximus88, Robson1416, Bolo1991, ANZELMO, Chapi

Konkurs rozpoczniemy w piątek.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Wyniki eliminacji podane w temacie. Dziś w miarę możliwości będę pracował nad grupami i terminarzem i w nocy wszystko powinno być gotowe. Od jutra startujemy z fazą grupową.
 
Do góry Bottom