>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

Status
Zamknięty.
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
TOP 25 z III Kolejki:

TOP 3 loginy z WilliamHill wraz z miejscem i kwotą nagrody wysyła do bułeczka


Zwycięzca każdej kolejki - 100 PLN

2 miejsce w każdej kolejce - 70 PLN
3 miejsce w każdej kolejce - 30PLN
Nagrody ufundował bukmacher William Hill i są wypłacane w formie darmowych zakładów na konto gracza w William Hill
W celu otrzymania nagrody gracz musi aktywne konto! Oznacza to, iż w ciągu ostatnich 40 dni musiał dokonać minimum 1 depozytu o dowolnej wartości!
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Za 3. kolejkę mam już wszystkie loginy. Z 2. kolejki loginu nie wysłał mi tylko Jakub87. Wysłałem mu dzisiaj PW z przypomnieniem. Tak więc czekam aż mi podeśle ten login i wtedy wysyłam wszystko do Marcina.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Właśnie dostałem ostatni login, także wszystkie loginy za 2. i 3. kolejkę poszły do Marcina. Kiedy można się spodziewać nagród macie w poście powyżej.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Propozycja moja jest taka , aby hit kolejki typować 1 x lub 2 , bo typowanie meczu np. ponizej 6 bramek po kursie 1.03 i liczenie AKO razy 2 jest troche bez sensu , a wtedy napewno bedzie bardziej ciekawie .
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Ale przeciez nikt nie broni typowac hitu po kursie 5 zeby przegonic tego z kursem 1.03 ;)

Przeciez nie ma logiki w tym co napisałes do mojego postu ww.
Poprostu rzuciłem luźna propozycje ???? Ryzyko jest wieksza dla tego który typuje hit 1, x , 2 bo kurs w zaleznosci wynosi od 2.00 do 3.50 nizeli dla tego co typuje under 6,5 goli w meczu po kursie 1.03 bo typ wchodzi tuż przed rozpoczeciem meczu a ako ma mnozone raz 2 ????
Ode mnie tyle , pozdrawiam
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Ale co to za AKO przemnożone przez dwa - wyjdzie 1,03 razy dwa czyli 1,06. Nic to praktycznie nie zmienia ani nie daje :wowsdf:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom