>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - NBA Cup

S 37

spec19883

Użytkownik
mam pytanie czy dogrywka jest wliczana do zakładu np. Under/over i handicap w williamhill z tego co czytalem u nich w regulaminie to tak
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Tak. Jest wszędzie wliczana. Nie spotkałem się, żeby nie. Sam rozliczyłem sobie overa z nocy Atlanta - Miami jako trafiony, choć over był dopiero po dogrywce ;)
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Tak. Jest wszędzie wliczana. Nie spotkałem się, żeby nie. Sam rozliczyłem sobie overa z nocy Atlanta - Miami jako trafiony, choć over był dopiero po dogrywce ;)
Ja się spotkałem, u niektórych buków jest adnotacja że bet dotyczy regulaminowych 48 minut.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, Proszę organizatora o wykreślenie mnie z tego konkursu i zamknięcie tematu. Niestety z powodu choroby nie jestem w stanie podawać typów i trochę to potrwa. Także bezsensu tutaj być statystą.
Pozdrawiam.
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Prosiłbym o wywalenie dwóch ostatnich postów w moim temacie konkursowym bo pomyliła mi się ilość typów - myślałem że ma ich być 13 w etapie a nie 7. Tak więc proszę o usunięcie dwóch ostatnich postów i dzięki temu kończę etap po 7 typkach. Przepraszam za zamieszanie
 
M 0

mellasa

Użytkownik
uważam iż powiniennem miec zaliczony ten typ :
Chicago Bulls @ Orlando Magic 07 Sty 02:05 CET
Połowa/Cały mecz
typ Chicago Bulls/Chicago Bulls
kurs 2.90

zgodnie z regulaminem poprawilem błąd
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Przepraszam że dopiero teraz pisze ale od dłuższego czasu nie mam neta i typy w innych konkursach podawałem u znajomych a od niedawna zacząłem przez telefon. Chciałbym o wypisanie mnie z konkursu ponieważ i tak już nie zdołam podać 7 regulaminowych kuponów. Mam nadzieję że zrozumiecie.
 
Do góry Bottom