>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - NBA Cup

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Przepraszam że dopiero teraz pisze ale od dłuższego czasu nie mam neta i typy w innych konkursach podawałem u znajomych a od niedawna zacząłem przez telefon. Chciałbym o wypisanie mnie z konkursu ponieważ i tak już nie zdołam podać 7 regulaminowych kuponów. Mam nadzieję że zrozumiecie.
Zdążyłbyś chyba. Dziś dwa, jutro dwa, 14. dwa, 15. jeden. (ewentualnie dwa mogłeś podać już wczoraj)
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Mam nadzieję, że moderatorzy będą sprawdzali tematy, bo często ludzie którzy mają dobre wyniki nie potrafią liczyć, czasem nie odejmują stawki od wygranej, czasem nie zaokrąglają do maksymalnego kursu 5, a czasami podają po trzy typy na jeden dzień...
 
solferino 25

solferino

Użytkownik
Przepraszam za post pod postem ale teraz sobie przypomniałem
Ostatni typ można podać w nocy z niedzieli na poniedziałek czy z poniedziałku na wtorek?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Czy jest kurs minimalny czy można oddać typ po kursie 1.01 nawet?
W regulaminie masz podany tylko maksymalny kurs, a o minimalnym nie ma nic mowy, więc myślę że możesz podać nawet 1,01
Przepraszam za post pod postem ale teraz sobie przypomniałem Ostatni typ można podać w nocy z niedzieli na poniedziałek czy z poniedziałku na wtorek?
4. Maksymalnie dwa zakłady dziennie w przeliczeniu na czas polski, oraz dokładnie 7 typów na etap o maksymalnym kursie każdego z nich 5,00. Każdy wyższy kurs traktowany będzie jako 5,00.
Wystarczy zajrzeć do regulaminu...
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Wolę się upewnić, ale czy w William Hill handicap po dogrywce sie liczy? Chodzi mi o spotkanie Los Angeles Lakers - Utah Jazz i typ:Los Angeles Lakers (-1.5)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wolę się upewnić, ale czy w William Hill handicap po dogrywce sie liczy? Chodzi mi o spotkanie Los Angeles Lakers - Utah Jazz i typ:Los Angeles Lakers (-1.5)
liczy sie po dogrywce, typ mozesz na plus zaliczyc
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Wolę się upewnić, ale czy w William Hill handicap po dogrywce sie liczy? Chodzi mi o spotkanie Los Angeles Lakers - Utah Jazz i typ:Los Angeles Lakers (-1.5)
A jak to się ma z Overami? Liczą się punkty z dogrywki?
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Zbyt pochopnie dopisałem się do konkursu. Jednak brak czasu na tyle rzeczy.
http://forum.bukmacherskie.com/f363/miki9971-69907.html#post2640574
Tutaj jest mój temat, wolę zrezygnować w pierwszej rundzie ( gdzie jeszcze inni mogą się dopisać ) niż potem w trakcie trwania innych &quot;decydujących&quot; faz.
Mam nadzieję, że obejdzie się bez konsekwencji. Jednak jeśli takie będą, przyjmuję je z honorem... ;)
Przepraszam i życzę powodzenia wszystkim biorącym udział!
 
Do góry Bottom