>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - NBA Cup

B 10

bialy-murzyn

Użytkownik
przepraszam bardzo
na odwrót teamy poprzestawiałem
i to wiadomo że nie oszustwo, gdyż niemożliwościa jest żeby na niefaworyta po takim kursie był taki hc
miało tam byc Oklahoma City Thunder, dzieki że mi powiedziałeś bo nawet tego nie zauważyłem... Można sprawdzić w historii buka że był taki kurs na OKC -14.5 , to jest logiczne
 
Baqu 687,1K

Baqu

Forum VIP
Tak jest, po konsultacji uznałem, że faktycznie nie jest to oszustwo aczkolwiek błąd, a błędy jednak kosztują... nie wolno rozliczać typu z błędem w samym typie gdyż już samo to powoduje, iż typ nie jest prawidłowo oddany ( gdyż z błędem ). Gdybyś poprawił przed rozpoczęciem spotkania wtedy wszystko byłoby OK, jednak w takim wypadku ten typ trzeba rozpatrywać zgodnie z punktem 6 regulaminu o którym wspomniał oki. Z tego względu Twój bilans końcowy wynosi 147.

pozdr,
 
B 10

bialy-murzyn

Użytkownik
w dodatku nie jest to błąd typu mojego , tylko złe skopiowanie nazwy, inaczej bład myślowy , typ byl dobry , bo tylko taka opcja była na OKC, na Celtics nie bylo nawet takiej możliwości ...
i uważam że to jest żalosna decyzja odejmować mi pkt
 
Baqu 687,1K

Baqu

Forum VIP
Biały Murzyn - błąd to błąd, myślowy, celowy, nie celowy... jak zwał tak zwał. Regulamin moim zdaniem jest na prawdę bardzo prosty, każdy uczestnik konkursu może podglądnąć typ przed wysłaniem, może go sprawdzić, co więcej, może nawet go zacytować i poprawić jeżeli coś pominął nawet do 15 po oddaniu typu ! Nikt Cie nie zmusza do podawania typów, które są błędne. Rozumiem Twoje rozgoryczenie gdyż jest to błąd z cyklu tych na prawdę dość &quot;głupich&quot; aczkolwiek ja nie mogę zakładać, iż jesteś świętą krową i Ciebie regulamin się nie tyczy. Moim zdaniem jeżeli chcesz szukać winy to powinieneś poszukać jej w sobie, gdyż tutaj każdy się bawi na tych samych zasadach i jedyne czego ja oczekuje oraz myślę, że sami bawiący się również to przejrzystość typów i ich czytelność. Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski i w kolejnej edycji uda Ci się
awansować do finałowej rozgrywki, gdyż jak wszyscy chyba widzieli typy oddajesz na bardzo wysokim poziomie.

pozdr,
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
obawiam się że użytkownik borek149 błędnie myśli że wygrał konkurs, ostatni typ po terminie etapu wiec to coreq93 jest zwycięzcą :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
obawiam się że użytkownik borek149 błędnie myśli że wygrał konkurs, ostatni typ po terminie etapu wiec to coreq93 jest zwycięzcą :p
ja wlasnie ne wiem bo mecz sie konczy po terminie, ale bez względu na wynik dziekuję wszystkim za rywalizacje, miłe i złe słwa.
Pokazaliśmy klase i kawał dobrego typowania, życzę wszystkim jeszczze lepszych typów w przyszłości i duuużych wygranych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Baqu 687,1K

Baqu

Forum VIP
Dziękuję wszystkim za uczestnictwo i zabawę. Oczywiście gratuluję czołowej ósemce, gdyż wszyscy zasługują na laury. Finał jak wiemy rzadzi się swimi prawami i niech nie zmylą minusowe wyniki u niektórych - po prostu poszli na całość. W szczególności chwała należy się userowi borek149. Mam nadzieję, że bonus z wygranej osłodzi jego kilkutygodniowe typowanie, chociaż nawet mająć niski budżet zapewne grając swoje typy dorobił się już na kilka piw ;-)

do następnej edycji !


Mam nadzieję, że ta się wam podobała, gdyż chciałbym abyśmy spotykali sie tu cyklicznie co roku.

pozdr,
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Co tu duzo pisac, swietny konkurs.
Gratulacje dla zwyciezcy jak i reszty uczesnitkow &#39;wielkiego finalu&quot; ! ????
Czekamy na kolejna edycje.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dzięki wszystkim za rywalizację do samego końca oraz dla organizatorów/opiekunów za świętny konkurs. Gratuluję każdemu z finalistów z osobna, gdyż znalazły się tu nieprzypadkowe osoby z bardzo dużą wiedzą i wyniki minusowe w finale nie odzwierciedlają faktycznej wiedzy, jak wiadomo w finale ważnym elementem była taktyka ;)
Życzę wszystkim odpowiedniego sporzytkowania freebetów :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gratulacje dla najlepszych.
Proszę o przesłanie ponownie Waszych loginów na PW.
W poszczególnych etapach nie zwracałem uwagi na Waszą aktywność w działach. Tym razem zostanie sprawdzona i osoby, które niedostatecznie się udzielały na forum w trakcie konkursu mogą nagrody nie otrzymać zgodnie z regulaminem konkursu.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Czy wszyscy z finalistów otrzymali całość nagrody za ostatni/końcowy etap ? Czy tylko ja zostałem nagrodzony 50 % nagrodą ...
 
oki 270

oki

Użytkownik
Ja mialem za 3. miejsce dostac 200PLN...mam 50f. Nie wiem czy taki przelicznik mieli czy cos sie komus pomylilo.
Tak na marginesie to za co byly te nagrody specjalne 4x100zl? CZy zrezygnowano z ich rozdania?
 
Do góry Bottom