>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu

ryan 26

ryan

Użytkownik
Czy w miejsce odwołanych meczów granych w konkursie można jutro wytypować kolejne? O ile również zagrają...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
w nPower trafiły się dziś 2 odwołane mecze. Jeżeli komuś się jakiś trafił to może zmienić typ bo na niedzielę jeszcze jeden został.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
zgodnie z tym co pisaliscie zamiast tego:
4. Doncaster - Reading - 2 - 2,10

proszę:
4. Derby - Nottingham Forest - 1 - 2,20
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
W takim razie proszę zmienić mi typ z przełożonego meczu Notts County - Stevenage na
Derby - Nottingham X (3,20)

http://forum.bukmacherskie.com/f365/3-kolejka-angielska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-william-hill-04-02-06-02-2012-a-71703.html
nie można zmieniać z Leauge One na Championship.
Leauge One i Two się w tej kolejce nie liczą.
Zmienić można jedynie Championship na Championship.

Ja poproszę zamiast Portsmotuh - Hull

Derby - Nottingham 1 połowa Nottingham @ 4.20
http://forum.bukmacherskie.com/f365/3-kolejka-angielska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-william-hill-04-02-06-02-2012-a-71703-3.html#post2684765
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Mam propozycję. Żeby osoby, które miały przełożone mecze wytypowały w następnej kolejce jeden mecz więcej. Przecież to nie jest niczyja wina, że pada śnieg albo z innego powodu warunki nie pozwalają rozegrać meczu ;)
 
psm 921

psm

Użytkownik
L 209

lukbor10

Użytkownik
no a jak mi odwołali nPower a za to mam jeden mecz trafiony z Leauge One to nie można go wziac pod uwagę?
nie moja wina, że w żaden sposób nie mogłem zatypowac 2/2 z nPower bo i nazajutrz Derby odwołali.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Zakres zwycięstwa minimum 2 golami określa ten typ, nie doprecyzowali czy jak jest więcej niż 2 typ jest trafny czy nie. Wychodzi na to że nie..
 
Do góry Bottom