>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu

polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Zapytałem dla pewności.. bowiem bez sensu by było gdyby ktoś dał w hicie kolejki kurs przykładowo 10 zł i zainkasował na raz 1800 punktów.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zapytałem dla pewności.. bowiem bez sensu by było gdyby ktoś dał w hicie kolejki kurs przykładowo 10 zł i zainkasował na raz 1800 punktów.
znaczy nie 800pkt tylko kurs 8 ???? bo sumujemy ako a nie pkt a i kurs max to 5 , i do niego zaniżamy kursy wyższe , czyli za Hit max można zdobyć AKO 10
pomyliłem z Typami Dnia.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Dobra,chyba tego pytania nie było.
Jak ktoś zagra powiedzmy handi azjatyckie -1 i powiedzmy WHU wygrało jedną bramką to jak to liczycie ? :&gt; Bo wiadomo,że u buka będzie zwrot.
W regulaminie nigdzie nie widziałem tak mi się wydaje,więc pytam ;)
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Nie ma sensu podawania typów azjanowych, bo nie dostajemy tutaj minusowych punktów za nietrafiony typ. Nie ma jednak też typów zastępczych.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie ma sensu podawania typów azjanowych, bo nie dostajemy tutaj minusowych punktów za nietrafiony typ. Nie ma jednak też typów zastępczych.
Jednak nie jest to zakazane... Więc można &quot;bez sensu&quot; podawać azjany ? i wówczas w przypadku powyższego przykładu mamy 0pkt ?
//można podawać, ale jak napisał Kuba, nie ma zastępczych typów, więc zwrot liczony tak samo jak nietrafiony typ
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam moje typy zostaly policzone -50ako, jednak wg. regulaminu kara -50 powinna być tylko za:
17. Jeżeli jakiś użytkownik pomyli ilość typów na daną klasę rozgrywkową dostaje 50 ujemnych punktów AKO.

Ja tego nie pomylilem,http://forum.bukmacherskie.com/f351/1-kolejka-angielska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-william-hill-13-08-11-15-08-11-a-63064-5.html#post2360186
ale w punkcie 21 też jest napisane , ze typy 1-7 nie moga zawierać w sobie typu kolejki , analogicznie są nie ważne.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
U mnie czyli u usera: lolnik źle jest podane Ako w 1 kolejce. Nie ma plusów w meczach: West Brom - Manchester United oraz Blackpool - Peterborough. I te dwa mecze, przy których nie ma żadnych znaczków nie są policzone. Akurat Mancheter United i Blackpool wygrały, więc AKO powinno być wyższe. Proszę o porawkę mego postu, czyli DOPISANIE PLUSÓW I PODANIA WŁAŚCIWEGO AKO.

//poprawione, przepraszam za niedogodności, na przyszłość prosiłbym o link do posta, pozdrawiam.
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f351/2-kolejka-angielska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-william-hill-20-08-11-22-08-11-a-63407-4.html#post2371972
Omyłkowo kursy wzięte z innego bukmachera tutaj poprawny post.
Jesli można to proszę o zamianę. Jeśli nie moża to dajcie znać aby nie było niedomówień później. Pozdr.
Hit kolejki: Arsenal Londyn - Liverpool FC X @3.20
1. Sunderland - Newcastle United 1 @2.20
2. Everton - Queens Park Rangers (Wynik do przerwy/wynik końcowy) 1/1 @2.20
3. Norwich City - Stoke City X @3.20
4. Hull - Crystal Palace 1 @1.85
5. Peterborough United - Ipswich Town 1 @2.30
6. Huddersfield Town - Colchester United 1 @1.75 [L1]
7. Preston North End - Exeter City 1 @1.67 [L1]
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
1. STRZELEC PIERWSZEJ BRAMKI:
a. Wytypuj zdobywcę pierwszej bramki w meczu. Dołożymy wszelkich starań aby podać kursy dla wszystkich możliwych graczy. Jednak kursy dla innych graczy będą podawane na żądanie i będą oni traktowani, jako wygrywający jeśli strzelą pierwszą bramkę. Zakłady na zawodników niebiorących udziału w meczu będą uznane za nieważne. Zakłady na „zdobywcę pierwszej bramki”, gdy wybór padnie po zdobyciu pierwszej bramki będą nieważne, chyba, że pierwsza bramka jest bramką samobójczą i w takim przypadku zakład jest ważny.
b. W przypadku niejasności, co do strzelca pierwszej bramki, dla celów zakładów, rozliczenie nastąpi na podstawie informacji odnośnie strzelca ogłoszonej przez Press Association natychmiast po zakończeniu meczu. Wszelkie następne zmiany ogłoszone przez Press Association nie będą brane pod uwagę.
c. Bramka samobójcza nie liczy się w przedmeczowych zakładach dotyczących strzelca pierwszej bramki. W przypadku bramki samobójczej zakład nie jest nieważny, ale przechodzi na następną zdobytą bramkę. Dla zakładów na strzelca pierwszej bramki w opcji Live, jeśli podane są kursy dla bramki samobójczej i pierwszą bramką jest bramka samobójcza zakłady na wskazanego piłkarza jako strzelca pierwszej bramki będą uznane za wybór przegrywający.
http://forum.bukmacherskie.com/f351/2-kolejka-angielska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-william-hill-20-08-11-22-08-11-a-63407-2.html#post2371446
Chyba dobrze zrozumiałem , ze jak pierwsza bramka samobójcza to liczy się następna ??
Czyli wychodzi na to , że Suarez strzelił &#39;&#39;pierwszą&#39;&#39; bramkę
// tak
 
Do góry Bottom